Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

NPYTLAKS - Profil | St 11.1.2023 16:10:05

Radek Ráliš >> Radek Fox - 1.1.2023 13:02:40 >> zdar,vidím že tam taky nemáš ty gumičky na cívkách

    NRadek Fox - Profil | Ne 1.1.2023 13:02:40

    Borci, tak ať nám ten zbytek zimy rychle uteče a jsme zase brzy u vody.

      NRadek Fox - Profil | Pá 23.12.2022 16:05:57

      Zdar parto, přeji krásné svátky a klidný rok 2023. Radek ;-)

        NMr.Doctor - Profil | Ne 4.12.2022 20:02:23

        Greysmen >> To je samá podložka, nějaký kroužek a plno drobných nesmyslů....dobré lego na zimní večery :-)) Než bych to dal dohromady tak, aby to zase fungovalo, tak bych zahájení nové sezóny nestihl ani náhodou, jestli podzim, to je otázka.... :-)) Jsi kouzelník Míro 👍

          NGreysmen - Profil | Ne 4.12.2022 19:46:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Co takhle krom legend něco z novější produkce?
          Daiwa BASIAIR Z 45 QDA
          Elita má v sobě mnoho dílků 😂. Ale ta váha jednotlivých komponentů je teda něco, ať vezmu do ruky hřídel nebo tělo navijáku je to jak čistit husí brk.

            NRadek Fox - Profil | Pá 2.12.2022 18:45:18

            murphyy >> Marťas, když si umí člověk dobře vybrat, je to pohoda ;-)

              Nmurphyy - Profil | Pá 2.12.2022 8:02:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Radek Ráliš >> Radek Fox - >> Radku, ja tie navi pouzivam aj na moje bezne chytanie na "krmitka" a sluzia mi na vybornu. :)
              hoci to nevyzera najlepsie..ale chytam nie pre fotky..chapes..ale ty vies ;)

                NFilla - Profil | Po 14.11.2022 18:40:48

                Radek Ráliš >> Radek Fox - 14.11.2022 17:10:08 >> tvl já jedu ve středu k vodě s Kokem, do neděle. To pravděpodobně zapomenu i já, ale pokusím se to udržet v hlavě.
                Něco mi říká, že se rýsujou ty Stealthy v shrinklé 12ft 3,5lbs, co?!🤞😁

                  NRadek Fox - Profil | Po 14.11.2022 17:10:08

                  Filla >> Ahoj Marťas, Ty vydro ;-) Během týdne Ti zavolám, pokud bych zapomněl, cinkni mi ;-) Díky...

                    NFilla - Profil | Po 14.11.2022 16:54:57

                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 14.11.2022 2:27:28 >> na starých NGčkách… pěknej setápek, Ráďo 💪

                      NRadek Fox - Profil | Po 14.11.2022 2:27:28

                      Mírné osvěžení ;-)

                        NGreysmen - Profil | Út 4.10.2022 16:48:33

                        Pindˇa >> kdyby aspoň přidalu dutej přesmekač. 🙄 jiná barva jinej nápis. 🙈

                          NPindˇa - Profil | Út 4.10.2022 16:24:47

                          Greysmen >> Aspoň budeš mít práci😊

                            NGreysmen - Profil | Út 4.10.2022 16:12:00

                            Pindˇa >> ježíši co to tam dali za kličku 🙈😱

                              NPindˇa - Profil | Út 4.10.2022 15:18:19

                              Že by novinka?

                                NOndravole - Profil | St 21.9.2022 22:04:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Greysmen >> Ahoj,
                                v Německu jsem objevil dva prodejce náhradních dílů na modely tournament a jiné, tak kdyby to někoho náhodou zajímalo, zde přidávám dva odkazy:
                                QCTackle https://www.qctackle.de/
                                Teflon Scheiben Markt (TSM) https://www.teflon-scheiben-markt.de/

                                Můj dotaz je, zda s nima máte někdo nějaké zkušenosti? Chtěl bych objedat dvě matice rychlo brzdy na t5000s a přiznám se, že nevím, která matice bude lepší. Nějaké tipy? Níže odkazy na matice. Díky
                                https://www.qctackle.de/shop/#cc-m-product-10983125772
                                https://www.teflon-scheiben-markt.de/custom-world/tsm-qd-caps-daiwa-tournament/

                                  NGreysmen - Profil | St 14.9.2022 18:54:38

                                  Amurář >> ten řadič má na schématu č 68 a pouzdro 69 ale nemam katalogové čísla ☹

                                    NAmurář - Profil | St 14.9.2022 18:33:48

                                    Greysmen >> hm, tomu malímu je už 20 cet, ty navi jsem kupoval v roce 1999, a to schéma mám, ale ještě jsem se nedostal na nafocení.

                                      NGreysmen - Profil | St 14.9.2022 10:29:11

                                      Amurář >> už můžeš zas jit s malím pouštět draka 😉👍

                                        NAmurář - Profil | St 14.9.2022 10:00:08

                                        Greysmen >> Míro, ještě jednou díky. Ty víš zač.