Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T

Volná debata o tomto již legendárním navijáku. Rady, tipy, doporučení... Pevně věřím, že se to zde rozjede ;-)

Technické nákresy (schémata) navijáků Daiwa jsou k prohlédnutí na tomto ODKAZU.
Autor diskuse: Radek Fox - Profil , 16.4.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: Greysmen Profil

NFilla - Profil | Ne 9.4.2023 20:51:48

Retro >> ta Ti nesmí chybět. A pak ještě budeš potřebovat druhou 😁

    NRetro - Profil | Ne 9.4.2023 18:27:26

    Filla >> prave premyslim zda jo nebo ne :)

      NRetro - Profil | Ne 9.4.2023 18:25:50

      Radek Ráliš >> Radek Fox - 9.4.2023 17:05:02 >> .Velikonocni sranda.😀

        NFilla - Profil | Ne 9.4.2023 18:09:21

        Retro >> Karle, Tys zase utrácel?! 😁

          NRadek Fox - Profil | Ne 9.4.2023 17:05:02

          Retro >> 😂😂 to je s cívkou z SS2600, né?

            NRetro - Profil | Ne 9.4.2023 16:01:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            🙂

              Nfpetula - Profil | Pá 7.4.2023 12:03:48

              Kdyby někdo sháněl - S6000T Jen vybaleny a určeny do sbírky !!! Info : záruka a doklad samozřejmostí !!! Kupované letos v lednu …. Cena : 8 500 Kč / ks.

              Daiwa Naviják Basia 45 SLD QD - záruka doklad , jen vybaleny a okupovány v loni v listopadu .. cena : 11 000kc /ks

                NRadek Fox - Profil | Pá 7.4.2023 9:16:29

                drvoštěp >> 🤣🤣

                  Ndrvoštěp - Profil | Pá 7.4.2023 6:56:27

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 6.4.2023 23:58:41 >> Tady mají kus za 2kč😆😆 https://www.mojelatky.cz/knoflik-dreveny-oliva-cervenohneda?

                    NDanny.vlck - Profil | St 29.3.2023 14:45:29

                    Ahoj, sháním jedno originální dřevěné madlo na Daiwa tournament s5000t-s5500t . Kdyby náhodou někdo měl na prodej dejte mi prosím vědět. Děkuji

                      Nxsponax - Profil | St 29.3.2023 10:32:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Pridávam fotky

                        NRadek Fox - Profil | Ne 26.3.2023 21:36:59

                        xsponax >> Fotky můžeš dát sem ;-)

                          Nxsponax - Profil | Ne 26.3.2023 20:26:04

                          Caute borci. Minulý rok som tu písal, že chcem predať navi daiwy tournament 5000st, ale má od toho odhovorili. A znova by som ich dal do ponuky 400€ za dva sú 3 roky staré objednané z anglicka. Mám komplet všetko čo bolo v krabiciach., ale len jednu krabicu, lebo jedna bola úplne rozpadnutá a druhá je ako nová. Pre viac info a o fotky mi napíšte na Facebook Anton Kňažko alebo na gmail knazkoanton@gmail.com

                            NRadek Fox - Profil | Út 21.3.2023 17:59:18

                            Greysmen >> Čau Míro, vidíš to, já si ani toho popsaného problému nevšiml. Viděl jsem slovo podložky a už ho odkazuji na Petra 😃 PS: Nějak nestíhám...

                              NGreysmen - Profil | Út 21.3.2023 15:15:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Radek Ráliš >> Radek Fox - 19.3.2023 22:02:13 >> když má dotahlou brzdu a protáčí ce na volno tak bude problém v poskládání brzdy jinak by o sebe brzdily alespoň kovové lamely.

                                NRadek Fox - Profil | Ne 19.3.2023 22:02:13

                                Pavel 74 >> Ahoj, zkontaktuj Petra, ten podložky vyrábí a prodává. Myslím si, že Lonbeam bude mít stejné jako Emblem. Karta: https://www.mrk.cz/clen.php3?id=32767

                                  Nclarence - Profil | So 18.3.2023 20:46:32

                                  Bobin83 >> Zkus Karla Tesaře ze Žďáru

                                    NBobin83 - Profil | So 18.3.2023 8:06:55

                                    Čau, nevíte komu bych mohl dát na servis navi? Díky za info.
                                    O Greysmenovi vím,ale ten nemá čas,je tady ješte někdo kdo se tomu věnuje?

                                      NMr.Doctor - Profil | So 18.3.2023 7:27:39

                                      Nový Longbeam 35 QD ….. vůbec nevypadá špatně 😛