Rozhodnutí Free spirit HI-s 3lb, 12 ft nebo 3,5 lb, 12 ft

Ahoj všem,
momentálně chci pořídit Hi-s, ale nemohu se rozhodnout v lb. Chci házet 80 - 100g olovem a často i s punčochou co nejdál.Tvrdé házecí speciály FS ive nechci z důvodu lepší zdolávačky a vyhovuje mi 12 ft. Nevíte někdo jestli je zásadní rozdíl v akci a jestli zvýšení na 3,5 lb bude zásadní pro zdolávání. Děkuji za rady.

jarda85 - Profil | So 19.11.2016 14:39:01

chendler >> jjo to jen aby se měl člověk čeho "držet "

    alda2211 - Profil | So 19.11.2016 14:30:27

    jarda85 >> ahoj to je obecná tabulka tu sem uz před lety dával Miras ale každý prut má jiné dispozice a křivku 😆

      alda2211 - Profil | So 19.11.2016 14:29:24

      muna >> ahoj na tuhle gramaz jsem se ještě nedostal ale 80g je málo teď jsem si posunul sešla kvůli práce mám dlouhé ruce bohužel ne prsty a chtěl bych z nich Vymacknout max. Jen váhám kolik snesou teď budu z koušet 100g tak uvidíme ....

        chendler - Profil | So 19.11.2016 13:58:32

        jarda85 >> to jsou nejaka obecna ne?

          jarda85 - Profil | So 19.11.2016 10:50:52

          alda2211 >>

            muna - Profil | So 19.11.2016 10:33:09

            alda2211 >> mam je a používám 100-110g

              alda2211 - Profil | So 19.11.2016 10:23:52

              Zdravím majitelé a mám dotaz: jaká gramaz olova se vám zdá optimální na 12ft 3lb his aby jste ho využili na 100% pro odhozu...

                Peter94 - Profil | Út 4.10.2016 8:56:50

                Tak ja zase niesom niak zatazeny na ocka ( clovek si nekupuje pruty do konca zivota),ale ten vzhlad Fuji ociek sa mi proste paci a aj tie pruzky pri vyviazani ociek.dam vymenit aj tu koncovku spicatu za nieco ploske.ak budem s robotou spokojny,hned posielam aj s-range na tuto proceduru.

                  alda2211 - Profil | Út 4.10.2016 6:23:59

                  Peter94 >> kučera říká že jsou fuji jen drát není 😆😆😆

                    Peter94 - Profil | Út 4.10.2016 5:47:55

                    Taky >> mne to nevadi,hlavne aby som bol spokojny a boli spravene podla mojich predstav.a kazdy seriovy prut by som musel dat prerabat ,takze ta cena by sa aj tam vysplhala....

                      Taky - Profil | Út 4.10.2016 2:46:14

                      Peter94 >> tak budeš mít pruty za 600€, který jsou stejně dobrý jako pruty za 250-400€ :-)

                        Peter94 - Profil | Út 4.10.2016 0:17:15

                        Michal1 >> tak ako vravis.mam ich v 3lb,s-range v 2,25lb a splnaju vsetky moje situacie ,ktore chytam.cez zimu si idem dat na his-ka Fuji ocka,nech je to uplne dokonale 😊

                          Michal1 - Profil | Po 3.10.2016 22:27:02

                          Spokojenost maximalni 12ft 3.5lb

                            alda2211 - Profil | Po 3.10.2016 18:08:52

                            Po zkušenostech s pruty a ze jsem jich pár držel musím konstatovat že mají hiska nejhezci blank akce solidní zbytek průměrný

                              Peter94 - Profil | Po 3.10.2016 5:44:51

                              Predane

                                Peter94 - Profil | Po 29.8.2016 16:39:09

                                Ak by mal niekto zaujem,predam Free Spirit HiS 2,5LB ,delena rukojet,ako nove.Cena pevna 500e.

                                  bart.bm - Profil | So 28.5.2016 13:13:51

                                  Rajsi >> uprimne kdyz kupujes podle vseho to nej co koupit jde tak nejak i spolehas na to ze to bude i to nej co se koupit da a tak nejak drobne chybky nejak neresis....ale ono ejhle ty drobne chybky ti po case zacnou vadit vic a vic az si zacnes vsimat vic a vic dalsich veci,az te to proste zacne s..t ;-) pak napises co napises a ono.ejhle si trnem v oku...nikdy jsem nesel s davem a becell stejne ;-) ...a nejsem sam kdo byl z teto rady zklaman...

                                    bart.bm - Profil | So 28.5.2016 13:06:51

                                    Peter94 >> ja to tu psal?no vidis...ja hlava dubova..to bude tim ze nectu moc dozadu jem max prvni stranku...moc moc se omlouvam...srdce mi to rve...vazne...aspon me muzete ukamenovat jak Ervu ;-) a ted vazne...veris ze je mi to absolutne sumak? :-) opakovani je matka moudrosti ;-) ale pro jistotu si dam otazku do ignoru aby me nenapadlo zas psat svuj nazor ktery se mnohym nelibi pac hanim to nej co muzes koupit ;-)

                                      Rajsi - Profil | So 28.5.2016 9:38:56

                                      bart.bm >> Nekupovals ty pruty náhodou od Matesa? Jestli jo, tak sis je asi mohl pořádně osahat a určitě by se nebránil tomu, aby sis zkušebně nahodil.

                                        dukin - Profil | So 28.5.2016 7:22:06

                                        Peter94 >> souhlas...