Rozhodnutí Free spirit HI-s 3lb, 12 ft nebo 3,5 lb, 12 ft

Ahoj všem,
momentálně chci pořídit Hi-s, ale nemohu se rozhodnout v lb. Chci házet 80 - 100g olovem a často i s punčochou co nejdál.Tvrdé házecí speciály FS ive nechci z důvodu lepší zdolávačky a vyhovuje mi 12 ft. Nevíte někdo jestli je zásadní rozdíl v akci a jestli zvýšení na 3,5 lb bude zásadní pro zdolávání. Děkuji za rady.

NPeter94 - Profil | So 28.5.2016 6:39:49

bart.bm >> uz som cakal kedy sa ozves.vzdy ked sa otvori tato tema ,tak sem musis napisat to iste.hlavne ze posledny tvoj prispevok bol-toto je posledny zapis v tejto teme.
Proste ti nesadli,nikdo ti ich nenutil kupovat.vedel si z akych komponentov sa skladaju a predsa si si ich kupil.a zato ze si sa ojeb@l ,no bohuzial.ja to berem ,netreba pisat len chvalu,ale stale dookola to iste mi pride uz trapne.teraz mas etny ,tie ti sadli perfektne a si spokojny

    Nbart.bm - Profil | So 28.5.2016 4:35:24

    tak i ja pridam neco kdyz uz jsem na tu otazku tady narazil....byl jsem vlastnikem FS Hi.S 3lbs celoduplon a vetsi tragedii jsem nezazil...blank krasny to jo ale komponenty a zpracovani tragedie k placi.....ted jsem si koupil obycejne Etny v korku.... pac jsem polamal v dubnu par klacku vcetne Sportexu..... a tam je na zpracovani a komponenty radost pohledet...proste na tom prutu sedi a nervou oci k placi.za me uz nikdy FS ...to jak pruty co jsem mel vypadali muze posoudit Alda2211

      Nmartan01 - Profil | Pá 27.5.2016 22:56:19

      Opravdu? Tak to jse někde stala chyba. Já je objednával přelom ledna a února.

        NPeter94 - Profil | Pá 27.5.2016 22:26:51

        martan01 >> objednane boli 29.2

          Nmartan01 - Profil | Pá 27.5.2016 22:04:18

          Kdy jsi je objednával?
          Kučera říkal že ted někomu přišly. Objednávání cca 14 dni predemnou.

            NPeter94 - Profil | Pá 27.5.2016 22:00:55

            martan01 >>ano v pondelok

              Nmartan01 - Profil | Pá 27.5.2016 21:58:16

              Peter94 >>
              Ahoj ty F.S ti dorazily ted?

                NSERPIK - Profil | Pá 27.5.2016 21:38:16

                Peter94 >> Pekne zemaky😄 u nas je mrazik oskvrlil.

                  NPeter94 - Profil | Pá 27.5.2016 17:49:03

                  HiS v lavo
                  S-Range v pravo

                    NPeter94 - Profil | Pá 27.5.2016 16:30:31

                    HiS 2,5lb vs. S-Range 2,25lb

                      NPeter94 - Profil | St 25.5.2016 18:45:39

                      CT Timata >> Tie mam na kratsie vzdialenosti a HiS-ky na dlhsie a inak vyvazka.

                        NCT Timata - Profil | St 25.5.2016 18:41:05

                        Peter94 >> tie 2,25 bude lahoda na zdolavanie

                          NPeter94 - Profil | St 25.5.2016 18:34:06

                          Rajsi >> Dakujem.Tie 2,5lb su na predaj,tie som mal zatial ,dokym neprisli zvysne pruty a akurat na zaciatok sezony dorazili :) Ano 2,5lb su cca o 1cm dlhsie ,ako 3lb.

                            Nkritik - Profil | St 25.5.2016 18:28:12

                            Peter94 >> sakra chlape, mooc pěkný......máš to vyskládaný jako svíce na oltáři a ten kobereček, ten láká k rozjímání a ke svaté zpovědi z hříchů :)

                              NRajsi - Profil | St 25.5.2016 16:16:06

                              Peter94 >> pěkná sestava, aby se proutky vůbec dostaly k vode!;-))) jinak se podle fotky zda, že hiska 3lb jsou celkově kratší pruty než ty hiska 2.50lb. Co ten podpis? Hoď detail.

                                NPeter94 - Profil | St 25.5.2016 15:08:24

                                FS HiS 3lb,12ft nad sedlom 13mm hrubka blanku,vaha prutu 320g
                                FS HiS 2,5lb,12ft nad sedlom 12,6mm,280g
                                FS E-Class 2,75lb,12ft nad sedlom 12,3mm,315g
                                FS S-Range 2,25lb,12ft nad sedlom 12,1mm,290g

                                  NPeter94 - Profil | St 25.5.2016 15:04:37

                                  FS HiS 2,5lb
                                  FS HiS 3lb
                                  FS S-Range 2,25lb

                                    NRockwell - Profil | Ne 27.3.2016 22:27:22

                                    Erva >> OK...moc se na ten výklad těším....jak jsem psal 3.-5.června (Pá-Ne)...budu tě čekat hrdino :-)

                                      NErva - Profil | Ne 27.3.2016 20:56:05

                                      Franc49 - Ahoj Jirko , su F klidu , jak se máš ty kluku jeden , se ani neukážeš :-))

                                        NErva - Profil | Ne 27.3.2016 20:52:21

                                        Rockwell - Opravdu takovou vodu nechám "jiným " tedy psal jsem že tam určitě nepojedu chytat , to že ti tu problematiku zajedu vysvětlit platí ..:-))