- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Řeka Opava a okolí
Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
155x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
NShafi - Profil | St 25.6.2014 21:21:58
Flicek >> Možná by ses divil jak byla velká. Před loni jsem asi půl hodiny tahal 40 cm parmu za ocas. Ale kdo ví, asi je lepší, že si ji neviděl. Teď víš že tam někde je a je obrovská. Schválně, jestli teď půjdeš na ryby jinam:))))
NOkuník - Profil | St 25.6.2014 11:19:19
Dr. Greenthumb >> No jen aby si vstal, a chytej jako dnes to stačí, není tam ani takový proud.
NOkuník - Profil | St 25.6.2014 11:06:58
Shafi >> To mě nestraš, na té mašině prší totiž dvakrát tak více. Pojedu asi na kole kdybych jel, nebo autem a budu sedět pod deštníkem.
NOkuník - Profil | St 25.6.2014 10:49:09
Dr. Greenthumb >> No v tym Děhylově to bylo na nic, ale pak až po Svinov dobré a pak sucho, dalo se to, garáž vyhřátá tak jsem skoro uschnul. Nebylo to tak hrozné.
NDr. Greenthumb - Profil | St 25.6.2014 10:45:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Okuník >> no dostal jsem na prdel. Ty cejna a dvě šavle a ja pidi jalecka a hruzka. Ale bylo fajn. Zmokls
NFlicek - Profil | St 25.6.2014 10:29:49
Dr. Greenthumb >> No nevim co to bylo,ale kapr to urco nebyl za 15 roku co chytam sem toto este nezazil.Sem potom neumel ani znovu zrobit navazec jak se mi klepali ruce :-)
NOkuník - Profil | St 25.6.2014 10:29:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Flicek >> Taky jsem zažil jednou, prostě beznaděj, jede a nejde otočit. My dnes na Opavici jen pár drobotin.
NFlicek - Profil | St 25.6.2014 9:48:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Zdar synci,chtel bych podat mensi raport z fcerejsiho pulnocniho lovu.Na breh se podivalo sice enem par ploticek a hrouzku,ale co se stalo v 23:00,tak na to dluho nezapomenu.Na jednym prutu mrtva rybka na kteru jeden vyjezd,ale bohuzel prisla enem o hlavu,takze nic,ale v tych jedenact to byl frkot.Futroval sem kuku a peletkama,na hacku kuku s masakem,najednou se spicka ohla jak luk,seknul sem,ale na prute nic,tak v klidu stahuju a ten pjerun jel smerem ku brehu.Najednou v prutu tlak jak cyp,tak sem povolil brzdu,ale jak ta se rozjela to byl maras,bych vykuril cele cigaro nez se zastavila no jizda jak svina.Dobrych 40 metru vymotane civky a kazdy metr zpatky byl tuhy boj,ale marny.Samozrejmne ze jsem byl sam,na cele celovku kera sviti jak nemocna svetluska,takze jsem nemohl nejak smer jizdy korigovat,respektive to stejne ani neslo.Takze to dopadlo tak,ze ryba po 15 minutach skoncila zamotana kajsik v kraku a ja pritah jen krmitko bez navazce.No byl to proste boj jak cyp.Rybu jsem nevidel,ale s takovou rychlosti a razanci vyjezdu pocitam nejspis s Amurem.Ale po pravde vam reknu,ze to byla zatim moja zivotni ryba.
Nbariball - Profil | Ne 22.6.2014 9:16:29
Včera chytačka na feedry na 093 ve dvou, jeden karas a jinak samé drbance. Pak ještě pustili vodu z Kružberku a bylo vymalováno.
NPEPŠA - Profil | Ne 22.6.2014 8:20:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ranní procházka s vláčákem od starého splavu proti proudu přinesla jen pár mini tlouštů.Zhruba na úrovni dalšího přelivu,je tam místím umělcem vyřezána žába z pařezu---tak tam pánové 2 vydry na lovu.To,že potkáváme různé vodní hryzce,ondatry,bobry jsem si zvyk.Koukat ale na lovící vydry,které vymetají veškeré tišiny a vrácáky,to mě fakt bolí.To je jak koukat na cikána rabujícího železo.Pánové, měl jsem brodáky a vracel se středem řeky zpět do Třebovic,že pak někde vylezu.Vydry přeplavaly pospolu řeku na druhou stanu a samo do vývratů,vracáků.Potvory koukají z vody,jdu blíž a ony stále na mě čumí,tak jdu kam to jen jde.Distanc 10-12m víc ne.Zajely pod vodu,pak je vidím plavat dolů po proudu.Jestliže mají ted ochránci orgazmus,tak já jsem akorát nasranej.Zbohen tloušti.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...














