- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Řeka Opava a okolí
Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
155x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
NFlicek - Profil | Út 28.2.2017 19:54:09
Dneskaj zahajene,fakt uvazuju,ze se dam na chov exotickeho ptactva :-)Este fcil mi z teho vetra huci v usach.Ale zitra valim zas,tak aspon tu ouklejku bych prosil
NRaďass - Profil | Po 27.2.2017 18:47:56
Flicek >> Nějaké to krmítko bude bohatě stačit :) ať tě můžu všude chválit jak jsi šikovný :)))))
NFlicek - Profil | Po 27.2.2017 16:39:27
Raďass >> A co si mam predstavit pod pojmem"darecky"?Budes rad za moju pritomnost to ti musi stacit :-)
NŠUKI - Profil | Po 27.2.2017 16:22:12
Stroft >> Klávesnice se mi nějak rozplývala,téma bylo dobré ale gramatika .....:-)))
NDědek - Profil | Po 27.2.2017 13:50:53
ŠUKI >> prdím na to, kdo je největší rýpal MRKu. Důležité je, že chutnalo a byla zábava :-).
Neviděli jste někdo v poslední době Laďu Cebula? Telefon má buď vybitý, nebo zrušený....
Neviděli jste někdo v poslední době Laďu Cebula? Telefon má buď vybitý, nebo zrušený....
NStroft - Profil | Po 27.2.2017 13:43:13
ŠUKI >> Kašli na ně. Psát na MRK o půd jedné ráno, není žádná sranda o tom by mohl Božkov vyprávět:-)
NShafi - Profil | Po 27.2.2017 11:10:08
ŠUKI >> No nevím, asi jsem si vykloubil oko jak jsem to četl:)
NŠUKI - Profil | Po 27.2.2017 8:34:44
Milan 66 >> Nějak jsem se do toho zamotal,hlavně že se nikomu nic nestalo :-)))
NŠUKI - Profil | Po 27.2.2017 0:38:35
Dědek >> Ten "rýpala" nemohl pít bo přijel autem...nechti ho poznat to je taký ,,,,:-)))) To já popíjej s jiným takým...:-))) který umí popííjet jak ten co přijel s autem....to je jedno kdo nemohl pít a kdo je ten rýpala :-))) Skus si ho"VYGUGLOVAT":-)
NŠUKI - Profil | Ne 26.2.2017 23:13:47
Shafi >> Já nejsem na "chlapy" kteří nemají fůsy :-))) Já jsem na fůsy :-)))
NŠUKI - Profil | Ne 26.2.2017 23:10:57
Milan 66 >> Já nevím už jsem v té době byl pod vlivem a dneska v neděli jsem opět!!!! Ale zabij v sobotu po návštěvě "rýpala"tři bravky (kolega zabíjel) já se do toho nepočítám a přijdi domů až dneska ráno...v kolik ...nebudu psát!!!! Ještě že mám plně chápající po 31 letech manželství moju první a věřím poslední robku !!!!!
Většího "rýpala" ještě nikdo tady nezažil ale je to kokot mé krevní skupiny !!!!!! Hlavně že Vítky vyhrály 3/1
Dobrou
Většího "rýpala" ještě nikdo tady nezažil ale je to kokot mé krevní skupiny !!!!!! Hlavně že Vítky vyhrály 3/1
Dobrou
NDědek - Profil | Ne 26.2.2017 23:06:59
ŠUKI >> tak tam akorát tak cedím krev :-). Radši se přiznej, s kým si to popíjel tu slivovicu?
NŠUKI - Profil | Ne 26.2.2017 22:54:26
Dědek >> "Poeta" se ozval,působíš "tady" velice jemně ale v prtáci teče krev :-)))
NDědek - Profil | Ne 26.2.2017 19:50:44
Lubo >> stejně, jako Horovy splávky s hrdostí prezentuji u vody na svých vlascích, se stejnou hrdostí budu do hlubokých tůní našich vod, nahazovat jakékoliv tvé krmítko :-))).
Budu rád, za jakékoliv, ať na method, tak na průběh. Vše příjmu s radostnou úctou a pokorou, před tvým velkým uměním :-). Ty co od tebe mám, už vlastně téměř nemám. Ozdobil jsem potopené větve slepých ramen Odry :-(.
Budu rád, za jakékoliv, ať na method, tak na průběh. Vše příjmu s radostnou úctou a pokorou, před tvým velkým uměním :-). Ty co od tebe mám, už vlastně téměř nemám. Ozdobil jsem potopené větve slepých ramen Odry :-(.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
17:23NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 1
17:17NLov pod jezem v letních vedrech? 0
16:25NDivoký potočák nebo granulák? 63
15:07NRybáři vs ochránci přirody 86
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64











