Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

NFlicek - Profil | Út 28.2.2017 19:54:09

Dneskaj zahajene,fakt uvazuju,ze se dam na chov exotickeho ptactva :-)Este fcil mi z teho vetra huci v usach.Ale zitra valim zas,tak aspon tu ouklejku bych prosil

    NShafi - Profil | Út 28.2.2017 0:27:07

    Stroft >> No ba:)

      NFlicek - Profil | Po 27.2.2017 19:20:05

      Raďass >> Kudy chodim tudy chvalim

        NRaďass - Profil | Po 27.2.2017 18:47:56

        Flicek >> Nějaké to krmítko bude bohatě stačit :) ať tě můžu všude chválit jak jsi šikovný :)))))

          NFlicek - Profil | Po 27.2.2017 16:39:27

          Raďass >> A co si mam predstavit pod pojmem"darecky"?Budes rad za moju pritomnost to ti musi stacit :-)

            NŠUKI - Profil | Po 27.2.2017 16:22:12

            Stroft >> Klávesnice se mi nějak rozplývala,téma bylo dobré ale gramatika .....:-)))

              NŠUKI - Profil | Po 27.2.2017 16:19:23

              Dědek >> Nech si ho dovézt na základnu :-)

                NDědek - Profil | Po 27.2.2017 13:50:53

                ŠUKI >> prdím na to, kdo je největší rýpal MRKu. Důležité je, že chutnalo a byla zábava :-).

                Neviděli jste někdo v poslední době Laďu Cebula? Telefon má buď vybitý, nebo zrušený....

                  NStroft - Profil | Po 27.2.2017 13:43:13

                  ŠUKI >> Kašli na ně. Psát na MRK o půd jedné ráno, není žádná sranda o tom by mohl Božkov vyprávět:-)

                    NŠUKI - Profil | Po 27.2.2017 11:18:16

                    Shafi >> Se skleněnýma jde také číst ?:-)

                      NShafi - Profil | Po 27.2.2017 11:10:08

                      ŠUKI >> No nevím, asi jsem si vykloubil oko jak jsem to četl:)

                        NŠUKI - Profil | Po 27.2.2017 8:34:44

                        Milan 66 >> Nějak jsem se do toho zamotal,hlavně že se nikomu nic nestalo :-)))

                          NMilan 66 - Profil | Po 27.2.2017 8:31:41

                          ŠUKI >> Honzo???? Není ti moc rozumět!

                            NŠUKI - Profil | Po 27.2.2017 0:38:35

                            Dědek >> Ten "rýpala" nemohl pít bo přijel autem...nechti ho poznat to je taký ,,,,:-)))) To já popíjej s jiným takým...:-))) který umí popííjet jak ten co přijel s autem....to je jedno kdo nemohl pít a kdo je ten rýpala :-))) Skus si ho"VYGUGLOVAT":-)

                              NLubo - Profil | Po 27.2.2017 0:12:21

                              Dědek >> jdi ty mluvko :-)

                                NŠUKI - Profil | Ne 26.2.2017 23:13:47

                                Shafi >> Já nejsem na "chlapy" kteří nemají fůsy :-))) Já jsem na fůsy :-)))

                                  NŠUKI - Profil | Ne 26.2.2017 23:10:57

                                  Milan 66 >> Já nevím už jsem v té době byl pod vlivem a dneska v neděli jsem opět!!!! Ale zabij v sobotu po návštěvě "rýpala"tři bravky (kolega zabíjel) já se do toho nepočítám a přijdi domů až dneska ráno...v kolik ...nebudu psát!!!! Ještě že mám plně chápající po 31 letech manželství moju první a věřím poslední robku !!!!!

                                  Většího "rýpala" ještě nikdo tady nezažil ale je to kokot mé krevní skupiny !!!!!! Hlavně že Vítky vyhrály 3/1

                                  Dobrou

                                    NDědek - Profil | Ne 26.2.2017 23:06:59

                                    ŠUKI >> tak tam akorát tak cedím krev :-). Radši se přiznej, s kým si to popíjel tu slivovicu?

                                      NŠUKI - Profil | Ne 26.2.2017 22:54:26

                                      Dědek >> "Poeta" se ozval,působíš "tady" velice jemně ale v prtáci teče krev :-)))

                                        NDědek - Profil | Ne 26.2.2017 19:50:44

                                        Lubo >> stejně, jako Horovy splávky s hrdostí prezentuji u vody na svých vlascích, se stejnou hrdostí budu do hlubokých tůní našich vod, nahazovat jakékoliv tvé krmítko :-))).
                                        Budu rád, za jakékoliv, ať na method, tak na průběh. Vše příjmu s radostnou úctou a pokorou, před tvým velkým uměním :-). Ty co od tebe mám, už vlastně téměř nemám. Ozdobil jsem potopené větve slepých ramen Odry :-(.