Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

Dědek - Profil | Ne 26.2.2017 19:42:33

Lubo >> veřejně se vyznávám k silnému láskyplnému citu, k tvým šikovným rukám :-)))

    Lubo - Profil | Ne 26.2.2017 19:39:20

    Dědek >> vůbec tě neznám, o ničem nevím, ani Káju Maříka jsem nečetl :-)) Ale jestli se ti ten typ krmítka nějak zamlouvá, můžu vyrobit. Není to nic těžkého. P.S. první naviják je hotový, vyčištěný, promazaný a z nějakého, pro mne záhadného důvodu, je po mé rozborce i funkční :-))))

      Shafi - Profil | So 25.2.2017 17:52:11

      ŠUKI >> Tak si to užijte. Pak ale raději nepište na MRK, nebo se budete ráno divit:).

        Shafi - Profil | So 25.2.2017 17:49:49

        Dědek >> Jdeš na noc k Šukimu?:)

          Dědek - Profil | So 25.2.2017 17:24:50

          Milan 66 >> já ne, jdu na noc :-(

            Milan 66 - Profil | So 25.2.2017 17:23:03

            ŠUKI >> kery to je?

              ŠUKI - Profil | So 25.2.2017 17:20:09

              Shafi >> Teď popíjíme s "největším" rýpalem MRKU u mně ve sklepě domácí :-)))

                Raďass - Profil | So 25.2.2017 16:15:09

                Flicek >> Těším se až půjdeme na ně :) nezapomeň mi vzít nějaké dárečky :))))

                  Dědek - Profil | So 25.2.2017 15:04:28

                  Flicek >> kdyby si tam napájel nějaký šikmý oblouček a nějaký výčnělek, mohly by fungovat luxusně, si teda myslím :-). Já mám takové method krmítka rád. Škoda, že mám tak olšové ruce na jejich výrobu :-(. Lubo slíbil, že mě zachrání :-)

                    Flicek - Profil | So 25.2.2017 13:59:23

                    Dědek >> Po pravde ja na to ani asi chytat stejne nebudu.To sem zrobil pres tyden z nudy.Chodim nejvic na reky a tam davam kosik.To byl fakt enem pokus.

                      Dědek - Profil | So 25.2.2017 13:54:35

                      Flicek >> nemá to žádnou členitost, na které by se to futro drželo. Podle mě, to krmítko po dopadu na hladinu bude prázdé, pokud to futro nevypadne už v letu. Ale, můžu se samozřejmě mýlit, třeba to fungovat bude?

                        Flicek - Profil | So 25.2.2017 13:48:26

                        Dědek >> Tak to vubec nevim.4 kusy sem zrobil jako prototyp.

                          Kalma - Profil | So 25.2.2017 13:22:29

                          Flicek >> Moc pěkná práce! Jsi šikula:-)

                            Dědek - Profil | So 25.2.2017 13:07:55

                            Flicek >> Jak ti na tom method krmítku, na čtvrté foto, drží futro?

                              Shafi - Profil | So 25.2.2017 12:33:36

                              ŠUKI >> Krabicový šampus :). To by nebylo marné. Už si byl lapat?

                                ŠUKI - Profil | So 25.2.2017 10:36:57

                                Shafi >> Pro tebe vyrobili speciální várku se špuntovým uzávěrem :-))

                                  F16 - Profil | Pá 24.2.2017 23:21:26

                                  Flicek >> jsi synek pracovity.Paráda:-)

                                    Flicek - Profil | Pá 24.2.2017 20:55:47

                                    Milan 66 >> Sem rad,ze se podoba.Do jakesik te diskuze samodomo sem to tedyk hodil jak pravis

                                      Milan 66 - Profil | Pá 24.2.2017 20:37:58

                                      Flicek >> super!!!! Lupni nam to do vyroba samodomo.

                                        Flicek - Profil | Pá 24.2.2017 20:27:34

                                        Tak sem se dneska zapomnul v garazi.Jaksik sem se do te roboty zazral.