Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

NDědek - Profil | Pá 24.2.2017 15:17:42

Stroft >> ne, water zoofil :-)))

    Nviceroy - Profil | Pá 24.2.2017 15:01:30

    Ticmin >> :-):-):-) presne tak :-):-):-)byl to démon

      NTicmin - Profil | Pá 24.2.2017 14:51:07

      viceroy >> A jeho slunce v duši zlidovělo:)

        NStroft - Profil | Pá 24.2.2017 11:17:35

        viceroy >> Toho jsem měl rád, byla s ním prča:-)

          Nviceroy - Profil | Pá 24.2.2017 0:51:00

          Stroft >> zoofil byl Zakopcanik ,,slunce v dusi ,, ten vzdy tvrdil ze v OSLU je nejtepleji :-):-):-) asi ho pak vyrazili :-)

            NStroft - Profil | Čt 23.2.2017 23:37:14

            Shafi >> Ohýbat klacek pro jelce, tomu se říká jak? ZOOFIL?

              NDědek - Profil | Čt 23.2.2017 23:12:30

              Shafi >> tak to já se můžu pyšnit mnohem více, jeho splávků, mám doma tak ještě dcacet...

                NShafi - Profil | Čt 23.2.2017 22:44:09

                Dědek >> To ano. Popravdě udělal jsem si po letech pořádek ve splávcích a vyhodil všechny dodrbané. Zůstalo mi tak několik kačen na dravce, angličáků, kulových plovátek a jeden od Hory:)))

                  NDědek - Profil | Čt 23.2.2017 22:36:32

                  Shafi >> Hora, a jeho zlaté ručičky :-)

                    NShafi - Profil | Čt 23.2.2017 22:35:46

                    ŠUKI >> Už jsi viděl na krabicovém špunt? :)

                      NShafi - Profil | Čt 23.2.2017 22:35:14

                      Flicek >> Spláveček od Hory.

                        NFlicek - Profil | Čt 23.2.2017 20:44:16

                        ŠUKI >> Takovych odborniku znam vice :-))

                          NŠUKI - Profil | Čt 23.2.2017 20:30:04

                          Flicek >> On špunty vytahuje jenom z flašek :-))

                            NFlicek - Profil | Čt 23.2.2017 20:27:35

                            Shafi >> Feeder nebo na spunta?

                              Ntomsa - Profil | Čt 23.2.2017 18:47:36

                              Shafi >> Dobře ty vydro. Není nad pěkně ohnutý klacek.....

                                NShafi - Profil | Čt 23.2.2017 18:21:38

                                Říkali mi, že po čtyřicítce se mi bude častěji ohýbat klacek a měli pravdu. Dneska se mi asi 8x ohnul díky jalečkům. Na fotce první letošní svazové rybky.

                                  NLubo - Profil | Út 21.2.2017 19:16:51

                                  Kremilos >> kdyby se nikdo nenašel tady, zkus "nahodit" zde: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=14988

                                    NShafi - Profil | Út 21.2.2017 17:43:07

                                    tomsa >> Na ptáky jsme krátký. Vsiml sis, že většina kormoránů loví systémem chyť a pusť. Jen moc ještě nevychytali to pouštění.

                                      NKremilos - Profil | Út 21.2.2017 17:16:40

                                      Zdravim ve spolek, hledam nekoho z Ostravy kdo se venuje plavacce a je schopny a ochotny predat zacatecnikovi nejake zkusenosti pri spolecnem chytani.Zacinam letos vicemene poprve rybarit.Pokud se nekdo najde, prosim o SZ, diky.

                                        Ntomsa - Profil | Út 21.2.2017 14:57:16

                                        Chlapi jak je to bez ledu jde se na ryby. Vše ostatní už záleží na šikovnosti, proto čistá nula, úspěšní byli jen dva kormoráni pár metrů nade mnou.