Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

NShafi - Profil | Út 21.2.2017 14:08:18

tomsa - 21.2.2017 12:46:04 >>Máš chytat ryby a ne chlastat vodu:)))

    NDědek - Profil | Út 21.2.2017 12:58:41

    tomsa >> to je zakalená sněhová voda? Vždyť ta je ledová jako prase a tobě se to líbí :-)))

      Ntomsa - Profil | Út 21.2.2017 12:46:04

      JakubRybar >> jsem na řece a zatím nic, ale voda je dobrá

        NJakubRybar - Profil | Po 20.2.2017 17:56:29

        Taky mi to uz skube rukama az to pekne neni, ale ty deste nam to jeste trochu natahnou :( bohuzel...

          NVodní kurka - Profil | Po 20.2.2017 12:20:01

          Shafi >> Už jsem chtěl jít,ale kakao bylo už v sobotu...navíc hlásí deště.

            NShafi - Profil | Ne 19.2.2017 19:06:46

            Zima na ústupu, vody dostatek, barva kakao.

              Nsamotář - Profil | Ne 19.2.2017 9:33:20

              F16 >> ty vogo tož to je krásné

                NDědek - Profil | Ne 19.2.2017 9:07:55

                byli jste někdo o víkendu u vody, nebo jdete dnes?

                  Ntomsa - Profil | Pá 17.2.2017 15:55:52

                  však to přijde, ledy tají před nosem

                    NFlicek - Profil | Pá 17.2.2017 15:50:29

                    tomsa >> Tos aspon cosik

                      Ntomsa - Profil | Pá 17.2.2017 15:38:14

                      Flicek >>Nějaký potah tam byl, ale nezasekl jsem. Rybu jsem aspoň cítil.

                        NFlicek - Profil | Pá 17.2.2017 15:21:17

                        tomsa >> A dlublo aspon cosik?

                          Ntomsa - Profil | Pá 17.2.2017 14:30:56

                          Flicek >> Našel jsem jedno místo, kde se dalo nahodit, ale v tom dešti jsem nevydržen ani hodinku.

                            NUmely_stimul - Profil | Pá 17.2.2017 9:21:49

                            Chlapi díky za kladné komenty ;-)

                              NKalma - Profil | Čt 16.2.2017 21:00:54

                              Umely_stimul >> Provokatére:-)))) U toho stromu jsem byl bez šance:-( Krom pár Perlínů a Plotiček ztráta 2 splávku a asi 50-ti návazců:-)))) Ale jsou krásní Davide, jen co je pravda;-)

                                NFlicek - Profil | Čt 16.2.2017 20:18:52

                                tomsa >> Tak potem podej befel.Dneskaj v Jilesovicach u mosta se uz kdosik pokusal o jakusyk rybu.A mel tez ten dluhy prut co ty :-)Ale od kraja je este furt tak ze dva metry leda.

                                  Ntomsa - Profil | Čt 16.2.2017 20:08:25

                                  Flicek >> ráno dojdu z práce a objedu to. Uvidim

                                    NFlicek - Profil | Čt 16.2.2017 19:53:37

                                    tomsa >> A kaj valis navrch nebo na spodek?

                                      Ntomsa - Profil | Čt 16.2.2017 19:52:31

                                      Flicek >> zítra jdu i kdyby se certi zenili

                                        NPetr RF17 - Profil | Čt 16.2.2017 19:50:03

                                        Umely_stimul >> Krasa dejve :)