Řeka Opava a okolí

Z důvodu zablokování této diskuze, zakládám novou. A ta se určitě blokovat nebude.
Autor diskuse: bariball - Profil , 8.4.2014 všeobecné - ostatní

Ntomsa - Profil | Čt 9.2.2017 16:02:08

Myslím, že to krmení nebude špatné.
Dneska mi dovezli pytle s oplatkovou moukou, rozemleté zlomky z výroby voní to ořechově a čokoládově. V sobotu to dám na prodejnu v Hlučíně, celý 40kg pytel by měl stát kolem dvacky za kilo, při odběru celého pytle.
Ještě uvidíme

    NRyben - Profil | Čt 9.2.2017 11:03:53

    tomsa >> vypadá to moc pěkně, já se chystám dělat velké pelety na sumce. Uvidíme, jak to dopadne. Pomalu už ladím recept. Až to roztaje, domluvíme nějaký ostrý test toho tvého krmiva, případně můžem hodit něco ke mě na prodejnu ;-)

      Ndraveček - Profil | Čt 9.2.2017 10:03:18

      tomsa >> ahoj,taky se hlásím jako testovací lovec :-))))

        Ntomsa - Profil | Čt 9.2.2017 9:51:19

        Dědek >> No uvidíme co nato řeknou Moravskoslezské ryby, to bude nejdůležitější, ale díky.

          NDědek - Profil | Čt 9.2.2017 9:17:28

          tomsa >> Každopádně držím palce, ať ti to funguje k plné spokojenosti a máš s tím futrem úspěch.

            Ntomsa - Profil | St 8.2.2017 23:02:51

            Dědek >> Mrzí mne, že to musím říct, ale Poláci jsou v poměru cena/kvalita nepřekonatelní.
            No uvidíme. Dám vědět

              NDědek - Profil | St 8.2.2017 22:35:57

              tomsa >> vypadá to ale luxusně, jako Megamix od Lorpia :-) Jak to voní? Nechceš testera? :-))) Jo, Poláci jsou fakt levný, kilo jejich futra, je levnější, než kilo strouhanky v Kaufu

                Ntomsa - Profil | St 8.2.2017 21:52:27

                Flicek >> Krmítkovky dělám delší dobu, většinou pro jih Moravy, letos to asi půjde i tady. Pořád musím řešit levné Poláky. Ale letos už to asi vyjde.........

                  Ntomsa - Profil | St 8.2.2017 21:34:20

                  Dědek >> To jo, ale zatím je to s lepivostí tak, že spíš bych to dával do feeder krmítka s dnem a to hlavně na řece. Zítra musím doladit poměry přísad.

                    NFlicek - Profil | St 8.2.2017 21:32:41

                    tomsa >> Ty uz robis i vlastni krmitkovky nebo to mas jen pro sebe?

                      NDědek - Profil | St 8.2.2017 21:24:06

                      tomsa >> to vypada jak s většímy kusy anglické vločky :-)

                        Ntomsa - Profil | St 8.2.2017 21:13:27

                        Ryben >> Taky vysedávám ve výrobně. Pracovní fotka krmítkovky redy, 100% oplatkové zlomky + aromaty. Pěkně to voní, zítra začíná mokrá zkouška.

                          NPYTLAKS - Profil | St 8.2.2017 8:47:34

                          tomsa >> proti vydře se těžko brání.-)

                            Ntomsa - Profil | St 8.2.2017 8:21:33

                            PYTLAKS >> To určitě, ryba je zazimovaná a v klidu. Je vidět v jednom úseku vydru, ale jinak zima dobrá.

                              NPYTLAKS - Profil | Út 7.2.2017 22:56:47

                              tomsa >> buď rád že je pod ledem,kormoši se nedostanů k rybám:-)

                                NRyben - Profil | Út 7.2.2017 21:01:08

                                Když je zima už moc dlouhá...

                                  Nviceroy - Profil | Po 6.2.2017 19:40:29

                                  Milan 66 >> jj za málo...

                                    NMilan 66 - Profil | Po 6.2.2017 19:37:04

                                    diky za info.

                                      Nviceroy - Profil | Po 6.2.2017 19:35:28

                                      Milan 66 - 6.2.2017 19:07:43 >> info bylo 2 roky stop .....jeste min tyden nekopli ale proc netusim

                                        NFlicek - Profil | Po 6.2.2017 19:20:27

                                        Milan 66 >> Ja myslim,ze tam este ani nekopli.Takze az vykopu,tak budou napustat.A nez to vykopu,tak budu mit fusy po kolena:-)To je beh na dluhou trat.Podle mne se tam letos chytat nebude urcite.