- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bivak New Dynasty XL Mivardi.
Máte už někdo tuto novinku? Tady je na Mivardi hodně lidí alergických, ale tento bivak se jim fakt povedl. Jak se líbí vám?, postřehy, hodnocení, samozřejmě i to negativní.
Autor diskuse: strejda16 - Profil , 29.3.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
38x v oblíbených a 16x v ignorovaných.
Ndrvoštěp - Profil | Po 7.9.2015 12:00:56
viceroy >> Kolega má tu semu a přes zip mu tam teče. Ale mám za to že bivak staví hala bala.... ;))) A s vytíráním podlahy máš pravdu.Pokud není hezky tak budeš dosušovat.
Nviceroy - Profil | Po 7.9.2015 11:59:02
drvoštěp >> jj ja psal nazor kolegovi ....osobne podlahy nepouzivam na zadnem bivaku je to zbytecne pro mne jeste abych na konci rybacky vytiral podlahuto by mne uz jeblo :-):-)
Nviceroy - Profil | Po 7.9.2015 11:56:19
jurasoft >> co vim.tak Sema XH ma podlahu na klasicky zip cca 15 cm po celem obvodu a tam vlezou ty postele 3
Nviceroy - Profil | Po 7.9.2015 11:49:49
jurasoft >> mravence ,mysi ani tu vodu ti ta podlaha neuchrani pac suchace jsou na 8 bodech max a pochybuju ze na krivem terenu to bude sedet na tuty presne ......pokud mas bivak ve svahu a to jakkykoliv bivak od jinych znacek co maj podlahu nasuchace tak ti pujde pri prutrzi potok bivakem pokud chces tohle eliminovat kup bivak s podlahou na zip a ne na suchace
NJiryyy - Profil | Út 7.7.2015 23:49:23
Ahoj, mám bivak new dynasty (bez xl), ale jsem nad míru spokojený, s lehátkama se tam vlezeme 3 i s věcma úplně bez problémů( bez lehátek 5). NIKDY BYCH NEMĚNIL (teda možná za xl jo..). Nikdy mě nezradil i v těch největších bouřkách a fičácích. Ať si každej říká co chce, ale za ty prachy je to bomba! A XL musí být stejnejnej, ne-li lepčí (ikdyž nevim v čem, páč je to nářez, možná jen v těch 20 cm..). Všem MIVARĎÁKŮM ZDAR!!! Ps. vy zaprdlíni, prvně to vyzkoušejte a pak remcejte!!!
NMapeska - Profil | Ne 21.6.2015 10:32:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Odzkoušeno již několikrát,z toho jednou 3 lehátka a to v klidu :-).Je to super bouda a od ostatních rybářů zatím obdiv ,né pomlouvání ! :-) Doporučuji
NKefalin - Profil | So 20.6.2015 14:08:17
Po precitani tejto diskusie som sa rozhodol o zakupeni xxl takze sa neviem dockat
NLupeň291 - Profil | St 10.6.2015 15:17:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tak už je taky doma :-D. Stavění jde rychle jen připevnění podlážky na suché zipy, aby seděly, mi zabralo více času. Jak ji připevňujete vy?
NLupeň291 - Profil | Út 2.6.2015 21:37:11
Ahoj, kdo má biwi Mivardi NEW DYNASTY XL, můžete jsem dát míry podlážky. Díky
Nmario31 - Profil | St 29.4.2015 21:59:36
Jak Mivardi vůbec nemusím, tak po dvou sezonách musím zhodnotit, že tyto bivy se jim hodně povedly a předčily moje očekávání. Předtím jsem měl Nashe, JRC quad2 a Dynasty je minimálně na stejné úrovni. Máme je 3 kusy a zatím úplně v pohodě.
NMapeska - Profil | St 29.4.2015 18:16:58
Tak jsem se stal šťastným majitelem tohoto bivaku.Zatím postaven pouze ne zkoušku a :stavba v poho,bourání v poho a vypadá suprově,už se těšim na první přechrap.Pak přidám foto a další dojmy.
NMíraP - Profil | Čt 7.8.2014 6:13:03
Máte někdo nové pozitivní nebo negativní zkušenosti s bivakem New dynasty XL?
Nstrejda16 - Profil | Út 22.4.2014 19:36:31
Díky všem za příspěvky i když některé byly zcela nepoužitelné, ale s tím se počítalo. Většina mrkmenů je zaujata proti značce Mivardi, a třeba od nich ani nic nemají, já sám vlastmím od této firmy jeden naviják na přívlač, a od letošního roku výše zmíněný bivak, s oběma produkty jsem spokojen.
Další reakce na bivak New Dynasty XL jsou vítány.
Další reakce na bivak New Dynasty XL jsou vítány.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NFanclub značky Shimano16401
NKrátkodobá kaprařina x9947
NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...8060
NLithiové baterie - srovnání1546
NTěrlická přehrada - aktuálně !!!!14629
NŠtěrkovna Hlučín1013
NNakupoval někdo v Anglii1186
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NLov z nafukovacího člunu1187
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...




























