Vidlička s hrazdou

Ahoj,
potřebuji poradit nějaké kvalitní vidlice s hrazdou na 2 nebo 3 pruty. Klasické nebo zavrtávací?
Díky Laďa B.
Autor diskuse: Balas - Profil , 26.3.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
58 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nzdežák - Profil | Čt 22.10.2020 21:07:56

Opráším tuto debatu, kdyby jste uvažoval o koupi vydliček nebo hrazd koukněte na www.mcarp.cz
je to poctivá výroba z nerezi

    NFilip Štefek - Profil | Pá 28.8.2015 12:15:01

    carperr >> Jo jo, jen jsem se ptal na ten Carp System, protože jsem na ně narazil na netu.
    Zavrtávačky mám, jen už takové starší tak pomalu pokukuju :-)

      Ncarperr - Profil | Pá 28.8.2015 11:53:45

      Filip Štefek >> Ahoj taky bych ti doporučil spíš koupit čtyři zavrtávačky, je to mnohem praktičtější než hrazdy a hlavně jak říkáš- pruty si můžeš nasměrovat jak chceš

        NFilip Štefek - Profil | Pá 28.8.2015 9:14:53

        Bendour >> Dík, zvolím raději nějaké zavrtávačky, hrazdy nakonec řešit nebudu ať můžu pruty různě nasměrovat.

          NBendour - Profil | Pá 28.8.2015 9:11:54

          Filip Štefek >> ahoj chvili jsem je zkousel a po par vychazkach jsem ulamal nohy nic moc takze spis nedoporucuji to je moje zkusenost

            NFilip Štefek - Profil | Čt 27.8.2015 15:12:48

            viceroy >> Díky za info, do stojanu se mi popravdě moc nechce, stojan jsem měl a jestli byl u vody 2x za sezónu bylo moc, navíc tam kde šly vidle v pohodě zapíchnout

              Nandilek12 - Profil | Čt 27.8.2015 13:21:49

              radeji stojan

                Nviceroy - Profil | Čt 27.8.2015 1:36:53

                Filip Štefek >> Fildo asi to bude podobne ne-li stejne co pouzivam ja tyhle jsou od Anacondy jsem spokojen ale pri tvrdsi zemi mas problem to zarazit .....ja si udelal forichtung a predbijim a mam to pak ok :-)

                  NFilip Štefek - Profil | St 26.8.2015 19:08:00

                  Ahoj, vlastníte někdo tyto od Carp Systému? Píšou že jsou z oceli, tak by něco mohly vydržet

                    NLukán - Profil | St 26.8.2015 17:24:29

                    Říkal jsem si, že bez stabilizátorů to asi nepůjde. každopádně díky za postřehy.

                      Nandrei11 - Profil | St 26.8.2015 15:59:54

                      Lukán >> presne ako pisal drvostep. proti pretacaniu su stabilizatory. raz som bol na rybacke a furt sa cudoval a nadaval ze co mi to pretaca ... stabilizatory v taske samozrejme :D.

                      vydlicka s hrazdou ma jednu velku nevyhodu - nie vsade to narves do zeme, popr. nie vsetky mola maju redukciu na vydlicky ;).

                        NLukán - Profil | St 26.8.2015 9:04:32

                        Ahoj všem, mám také zálusk na hrazdu s vidličkou, jen mám strach že bude při manipulaci a hlavně záběru docházet k protáčení. Máte s tím nějaké určité zkušenosti? případně má taková sestava jiné neduhy? díky.

                          Nvundu - Profil | Pá 28.3.2014 21:09:33

                          RS >> no vidíš jak se shodneme :-)))))))))))))

                            NRS - Profil | Pá 28.3.2014 21:04:57

                            vundu >> :-)))

                              NRS - Profil | Pá 28.3.2014 21:02:45

                              Balas >> koukni na tasku viděl jsem to na bvv u mika a musím rict ze super je to sice batoh ale to ti jak pises nevadi.........:-)))

                                Nvundu - Profil | Pá 28.3.2014 20:58:38

                                Balas >> pokud neřešíš groše a líbí se ti dobrej design-volil bych hračky od fa.Taska...takže asi tak nějak.....

                                  NBalas - Profil | Pá 28.3.2014 20:44:53

                                  Ahoj,
                                  díky všem za rady a příspěvky, jen jsem nenapsal že stojan mám, sky pod od foxe.
                                  Tak chci jen pořídit kvalitní vidle s hrazdou, na ceně moc nezáleží protože šunty a šmejdy v rybařině nestrpím. Je to můj největší koníček tak proč se u toho rozčilovat.
                                  Kolikrát mě k tomu stačí nějakej blb a masař co dělá bordel a neví jak se u vody chovat.

                                    Nrosan - Profil | Pá 28.3.2014 20:01:53

                                    draveček - 27.3.20ja si taky myslim že to stači a vyšlo to na par stovek14 20:21:20 >>

                                      NTomajo - Profil | Čt 27.3.2014 21:07:49

                                      Kocháč >> tam na tom prvním webu nebylo napsané vůbec nic jen cena za 1ks. I tak je to celkem dost za 5 dalších korálků v jíné barvě a hodnotě haléřů.

                                        NBuffalo1969 - Profil | Čt 27.3.2014 20:49:17

                                        Kocháč >> nevíš přesný odkaz? nemůžu bto tam najít....díky

                                          NBuffalo1969 - Profil | Čt 27.3.2014 20:38:42

                                          zdarec. koukám na diskusi a z vidliček jsme u stojanů. Klasickýma vidličkama se dá dost ušetřit, ale zase nejdou zapíchnout všude. Já mám už hodně dlouho NESVIK s třema nohama. Když se k němu budeš chovat slušně, tak ti vydrží hodně dlouho. Koupil jsem ho v jednom malým rybářství v Kuřimi u Brna. Tenkrát to byl docela problém ho vůbec sehnat. Jasný má mušky, ale vše se dá šikovnýma rukama doladit. Beru si ho, když jedeme někam na 2 a více dnů na kapry, ale když jdu na chvilku k vodě, klasický vidličky si beru pořád. Ale to je na zvážení co, kde, kdy a jak dlouho hodláš chytat. :-)

                                          http://www.nasoutokushop.cz/nesvik-v21

                                            NKocháč - Profil | Čt 27.3.2014 20:34:25

                                            Tomajo >> Balení obsahuje 2 ks klipů a 6 náhradních korálkových hlaviček různé barvy, které můžete měnit dle své libosti.

                                              Nvundu - Profil | Čt 27.3.2014 20:30:16

                                              Tomajo >> to je fakt...já jen že jsem tam na ně narazil....

                                                NTomajo - Profil | Čt 27.3.2014 20:23:42

                                                vundu >> ale 297Kč za kus je teda sakra raketa

                                                  NJackubick - Profil | Čt 27.3.2014 20:22:57

                                                  Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli podle Vás, jdou třeba do suché hlíny apod. líp zabodnout celonerez vidličky nebo jsou lepší zavrtávací? Mám dilema jaké pořídit. Chytám většinou na hlíně v létě je někdy dost vyschlá a tvrdá. Občas mezi kamením atd, kde to moc zapíchnout nejde. Díky.

                                                    Ndraveček - Profil | Čt 27.3.2014 20:21:20

                                                    rosan >> tak ty jsou uplne dostacujici a hlavne moc pekne:-)

                                                      NBauman - Profil | Čt 27.3.2014 20:15:21

                                                      Tomajo >> Díky moc!

                                                        NTomajo - Profil | Čt 27.3.2014 19:53:04

                                                        Bauman >> dělá to určitě spoustu firem. Já si to koupil od Carp linq. Dělají dvě velkosti 11mm a 14mm. http://www.awa-shima.cz/fjord/eshop/7-1-CARP-LINQ/1​01-2-Pomucky/5/482-Line-clips

                                                          NBambi.SpP - Profil | Čt 27.3.2014 19:43:33

                                                          Balas - >> A jestli neřešíš moc penízky tak koukni tady na ten http://www.rco-fishing.cz/eshop/stojan-rod-pod-delp​hin-rpx-3 nevypadá špatně a tady máš recenzi http://www.lovkapra.com/videorecenze-rod-pod-delphi​n-rpx-3/

                                                            NBambi.SpP - Profil | Čt 27.3.2014 19:10:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                            Kluci já mam úplně obyč. stojan tady ten http://www.carpsystem.cz/carpsystem-rod-pod-cs-3-x-​swinger-6-x-rohatinka-1x-1406 a tam taky jdou na hrazdy našroubovat nohy a píchnout je do země

                                                              NBauman - Profil | Čt 27.3.2014 17:04:39

                                                              Tomajo >> Prosím tě dotaz na ten boční klip na prutu na vlasec to je supr věc! to je to co hledám!!?? nemáš nějaký tip kde pořídit??nepoužívám pípáky a štve mě když vlasec dře o vidličku protože vodící oko je větší než zářez ve vidli a citlivost záběru je fuč! Díky

                                                                NErva - Profil | Čt 27.3.2014 11:23:59

                                                                Balas - Century Neville , hrazdy a vidle v karbonu .

                                                                  Narnošt - Profil | St 26.3.2014 23:40:44

                                                                  vundu >> Pak už mám jenom nějaké no-name zavrtávačky... :)))

                                                                    Nvundu - Profil | St 26.3.2014 23:30:41

                                                                    arnošt >> njn ty aby si nedošel s něčím lepším že :-)))))))))))))))

                                                                      Narnošt - Profil | St 26.3.2014 23:15:50

                                                                      Balas - >> Ahoj,záleží jen na vkusu a na tom,kolik financí jsi do toho ochoten utopit.Výběr je tak veliký,že se nemůžeš vkusem a požadavky minout.Pro ilustraci,hrazdy a vidle Century Neville,hrazdy v karbonu...

                                                                        NMatez - Profil | St 26.3.2014 23:08:30

                                                                        Tomajo >> Tak to jsem asi koukal špatně. :) To byl, tím pádem za hodně dobrou cenu...

                                                                          Nvundu - Profil | St 26.3.2014 22:24:10

                                                                          ČapaCarp >> sem rád že si rozumíme..:-)))))))


                                                                          p.s. pro mě to je dokonalé:-)))) tak snad nějaké pípnutí uslyším :-))))))

                                                                            NČapaCarp - Profil | St 26.3.2014 22:17:50

                                                                            vundu >> protože vypadají pěkně proto si připlatím. Jak to nevypadá pěkně tak na to nemůže přijít záběr to je jasný :-)))

                                                                              NRS - Profil | St 26.3.2014 21:54:09

                                                                              Tomajo >> Tak to se mušííííí :-))) aby s toho člověk měl radost :-))

                                                                                NTomajo - Profil | St 26.3.2014 21:51:11

                                                                                RS >> díky a ještě jsem to trochu vylepšil :-)

                                                                                  NRS - Profil | St 26.3.2014 21:47:33

                                                                                  Tomajo >> Máš to pěkně poladěný...!!! :-)

                                                                                    Nvundu - Profil | St 26.3.2014 21:45:38

                                                                                    ČapaCarp >> "Sice jsou dražší, ale stojí za to si připlatit. :-)" to mě hlava nebere...za co stojí si připlatit?? za to že to má stejnou funkci jako kde jaké jiné hrazdy či vidle??? mě to příjdou teda vyhozený prachy...koupil jsem si obyč. hrazdy za 300kč(dva kusy)a vytunil si je podle sebe a vím že takové už nikdo nemá......mě by tak ani nevadilo že je máš...ale nemůžu si pomoct s tím.že napíšeš,že se vyplatí si připlatit...:-)))))

                                                                                    a ty samé jsem si dělal i na tři pruty-jen s tím rozdílem,že teď je mám alu-pozink+lak

                                                                                      NTomajo - Profil | St 26.3.2014 21:42:11

                                                                                      Matez >> ne ne na veletrhu byl taky v nerezu. Alespon ten vystavenej

                                                                                        NMatez - Profil | St 26.3.2014 21:24:37

                                                                                        Tomajo >> Taky ho mám už dlouho v hledáčku, a taky jsem na něj koukal na veletrhu, ale myslím, že zrovna tam měli Calibur za těch 2500,- v hliníkovém provedení, ale možná se mílím. Jinak ho měli asi 2 roky v Ravenu ve slevě za 2900 a od letoška už je za 4900...

                                                                                          NTomajo - Profil | St 26.3.2014 21:12:07

                                                                                          supinna >> jj taky jsem na to koukal jako blázen

                                                                                            Nsupinna - Profil | St 26.3.2014 21:09:16

                                                                                            Tomajo >> Tak za dva a půl tisíce se asi nic lepšího pořídit nedá ani náhodou :)

                                                                                              NTomajo - Profil | St 26.3.2014 20:23:59

                                                                                              supinna >> jj to je přesně on a funguje to tak jak píšeš. Dokonce jsem na něj teď koukal v Brně na veletrhu a tam byl v akci za cca 2500Kč a to byla hodně luxusní cena. Tady jsou obě hrazdy a přední nohy z toho stojanu.

                                                                                                Nsupinna - Profil | St 26.3.2014 16:20:32

                                                                                                Tomajo >> Je to on?
                                                                                                http://www.raven-fishing.cz/cz/product/kaprarina/18​00_stojany/x2/stojan_calibur_nerez/ravav3056/
                                                                                                Funguje to tak, že hrazda má ve prostředku závit na vidli a ta se použije zase z nohou stojanu?

                                                                                                  NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 26.3.2014 15:55:58

                                                                                                  Century Neville

                                                                                                    NČapaCarp - Profil | St 26.3.2014 15:47:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                    Balas - >> Za mě jednoznačně zavrtávačky i hrazdy od od Foxe. Hodně dobrá kvalita i vzhledově jsou pěkný. Mám je takhle 3 rok a nemůžu si je vynachválit. Sice jsou dražší, ale stojí za to si připlatit. :-)

                                                                                                    mám tyhle hrazdy:
                                                                                                    http://www.carpproduct.cz/fox/fox-hrazda-black-labe​l-buzz-bars-3-rod-fixed-convert-13327
                                                                                                    a tyhle vidle:
                                                                                                    http://www.carpproduct.cz/fox/fox-vidlicka-power-po​int-euro-zavit-3373

                                                                                                      Nrosan - Profil | St 26.3.2014 15:36:08

                                                                                                      nebo si mužeš ruzně nakombinovat hrazdy a vidle carbon nebo camu nebo nerez http://www.ngtfish.cz/vidlicky-hrazdy-ngt?page=0&ma​n=9

                                                                                                        Nrosan - Profil | St 26.3.2014 15:26:50

                                                                                                        taky ngt set dvou hrazd a dvou vidliček cena komplet cca 500kč

                                                                                                          Nrosan - Profil | St 26.3.2014 15:24:15

                                                                                                          vyběr je veliky pokud řešiš i finančni stranku tak určitě ngt

                                                                                                            NTomajo - Profil | St 26.3.2014 7:38:00

                                                                                                            kup si nerez stojen Calibur od X2 a mas uplne vdechno. Stojan, 4ks vidlicek a 2ks vysouvacich hraz az na 3 pruty.

                                                                                                              Nmachacek.pepa - Profil | St 26.3.2014 7:34:26

                                                                                                              http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=650971 zkus se podívat zde jinak za mě jednoznačně JAG