Jawa aneb krasný povoz na ryby

Pro všechny fanoušky Českých a Československých motocyklů , které nás dopravují na ryby nebo jen tak jsou v garáži pro naší radost. Pochlubte se svýma současnýma motorkama či motorkama z mladí.

Osobně jezdím na ryby na fichtloj. :-D nesmrtelnej to stroj.....
Na restauraci jawu 175. ;-)
Autor diskuse: lota.lota - Profil , 16.3.2014 všeobecné - ostatní

Shark660 - Profil | Čt 19.5.2016 15:48:08

Trošku tohle vlákno oživím. Fotečka z víkendu...

    Michal1966 - Profil | So 29.3.2014 20:49:51

    lota.lota >> Podle mne Jawa-Rumpál.

      Laci - Profil | Pá 28.3.2014 21:07:31

      moje krásky :)

        lota.lota - Profil | Út 25.3.2014 8:12:27

        víte?

          lota.lota - Profil | Út 25.3.2014 8:05:00

          Každý rok se u nás jezdí velká cena. Skupiny : babetta,
          jawa,mustang
          jaweta, stadion

          v roce 2012 se tam objevil tento přenádhernej stroj. Ten děda ho asi den předtím vytáhl ze sena :-D
          ale jezdilo, nejvetší atrakce :-D

            lota.lota - Profil | Út 25.3.2014 8:00:53

            pomalu ale jistě

              Ziggy - Profil | Po 24.3.2014 19:22:50

              Hardyman >> přiznám se se mi ta červená líbí víc :---)))

                Ziggy - Profil | Po 24.3.2014 19:21:49

                márty69 >> díky zy vysvětlení :--))

                  Hardyman - Profil | Ne 23.3.2014 11:42:09

                  márty69 >> Vidím jinou značku než JAWU tak si dovolím poslat mého druhého mazla. Triumph Trident 900.

                    márty69 - Profil | Ne 23.3.2014 11:20:49

                    Ziggy >> 84 proč ten otazník ? Ditrich Fecht ten to všechno začal v roce 79 v Esenu v roce 90 firma zanikla :-))

                      Ziggy - Profil | Ne 23.3.2014 0:07:14

                      márty69 >> rok 84 ?

                        márty69 - Profil | So 22.3.2014 19:36:58

                        tak já taky něco přidám rok 84 brouk 1300

                          Ranař - Profil | So 22.3.2014 18:25:24

                          Tady ještě třiapůle, potom dorost a naše závodní káry :-) fotky pozdějších mašin zde dávat nebudu již to byli sami japonci.

                            Ranař - Profil | So 22.3.2014 18:20:19

                            Přidám taky nějaké foto,ale musel jsem to naskenovat, na černé jsem jezdil v zimě na brusle, na červené na dovolenou po ČR, je to foceno někde u Benátek, no a na dvaapůli jsem dělal i blbosti :-)

                              Dendy036 - Profil | So 22.3.2014 17:38:11

                              dvojrychlostna :)),ale uz chodim autom :))

                                FOUSATEJ HAT - Profil | So 22.3.2014 17:28:07

                                Tady máte hymnu bejci :-))))))

                                https://www.youtube.com/watch?v=J_BKqEyLI50

                                  Siven Polní - Profil | So 22.3.2014 17:22:10

                                  Šlapeto >> Tak držím palce a ať ti slouží!

                                    Šlapeto - Profil | So 22.3.2014 16:43:22

                                    Siven Polní >> Je to foceno po dohlášení na mě :) Z Pardubických spz změna na Pražské. Jinak mě ještě nikde nenechal a jelikož dávám do směsi méně oleje, tak se trysky ani jednou nepřicpaly. Jediným "problémem" byla za celou jeho kariéru u mě, přivařená kladivka :))

                                      Siven Polní - Profil | So 22.3.2014 9:06:54

                                      Šlapeto >> Pěknej! To si sundáváš značku, aby ti ji neukradli?
                                      A co profukování ucpaných trysek a kartáčování svíček, probíhalo cestou?

                                        Leorim - Profil | So 22.3.2014 1:17:36

                                        lota.lota >> ten je moc pěknej opravdu...

                                          Leorim - Profil | So 22.3.2014 1:11:53

                                          Já mám tenhle povoz a dobrý :))

                                            Ziggy - Profil | So 22.3.2014 1:03:05

                                            Hardyman >> tebe aby Honzo člověk pohledal :---)))) supr