- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jawa aneb krasný povoz na ryby
Pro všechny fanoušky Českých a Československých motocyklů , které nás dopravují na ryby nebo jen tak jsou v garáži pro naší radost. Pochlubte se svýma současnýma motorkama či motorkama z mladí.Osobně jezdím na ryby na fichtloj. :-D nesmrtelnej to stroj.....
Na restauraci jawu 175. ;-)
Autor diskuse: lota.lota - Profil , 16.3.2014 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NSAHIB - Profil | Ne 16.3.2014 22:14:05
lota.lota >>
nazdar,
JO - Jo,to je přesně ono,..měl jsem ho do roku 1999,než mi ho ze sklepa ukradly ,kde jsem měl uloženy i kompletní nové ,origoš díly na celého "prďáka",jak jsem mu říkal..
Sehnali mi je kluci Tiráci v Raichu,stálo to tenkrát hříšný prašule...Nejednu slzu jsem uronil,ale je to už pryč,ale služby dělal neskonale výtečné,nikdy nezradil,..ještě jsem do něj lil benál za 1.70kč, co jsem dostával 5 kč na sváču od rodičů do školy,tak jsem si šetřil abych mohl jezdit..-)
nazdar,
JO - Jo,to je přesně ono,..měl jsem ho do roku 1999,než mi ho ze sklepa ukradly ,kde jsem měl uloženy i kompletní nové ,origoš díly na celého "prďáka",jak jsem mu říkal..
Sehnali mi je kluci Tiráci v Raichu,stálo to tenkrát hříšný prašule...Nejednu slzu jsem uronil,ale je to už pryč,ale služby dělal neskonale výtečné,nikdy nezradil,..ještě jsem do něj lil benál za 1.70kč, co jsem dostával 5 kč na sváču od rodičů do školy,tak jsem si šetřil abych mohl jezdit..-)
Naugustus12 - Profil | Ne 16.3.2014 22:09:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
moc pekna diskuze :) u me to je zcela jednoznacne, je prut,navijak,rapaly a motorka, bez ni bych nebyl nic a na ryby se nedostal. Ten stroj miluju vic nez se da jen napsat, a ta svodoa kdyz se vypravim na ryby je neskutecna, vezmu si bagl na zada,prut prehodim pres rameno a jedu, a jedu treba jen 10km a nebo 40, je to jedno, ale jedu. Na svy čz 180 sem dojel az na takove mista kolem reky ze i pesky by s tim mel kde kdo problem, proste čz vali :) nedokazu si predstavit rybolov a zivot bez ni. nejde to. Uz jen pocitam dny kdy opet vyrazim. nejsem nijak horlivy motorkar, nejezdim na srazy apod, ale svuj stroj miluju. jezdim od brezna do prosince a nemam s tim problem a stroj taky ne :) pridam par fotek
Nlota.lota - Profil | Ne 16.3.2014 22:04:36
SAHIB >> myslíš toto, ně? http://shop.jawacz-dily.cz/sedla-c120/sedlo-jawa-550-parez-i582/
NSAHIB - Profil | Ne 16.3.2014 22:02:36
Badimura >>
nazdar,
pěknej pařez,ale origoš podprdelník(sedačka:-) byla z tvrdý koženky,stř.hnědý barvy,zrnitá a na na spodku na bocích ,kde se stýkal plech se sedlem měla 2-jitý steh hrubou,světle krémovou barvou,..-))a zespod sedla,přesahy koženky byly "štiknutý"malinkejma cvočkama sedlářskejma...-)
nic ve zlým..,pěkný dílko.-)
Jo,a pod nádrží měl na pantíku odklápěcí kryty ,co kryly indukču..-))
Hardyman - ® Ne 16.3.2014 18:11:05 -takovéto podobné barvy,jen trošku hrubší vzorek koženky,..
nazdar,
pěknej pařez,ale origoš podprdelník(sedačka:-) byla z tvrdý koženky,stř.hnědý barvy,zrnitá a na na spodku na bocích ,kde se stýkal plech se sedlem měla 2-jitý steh hrubou,světle krémovou barvou,..-))a zespod sedla,přesahy koženky byly "štiknutý"malinkejma cvočkama sedlářskejma...-)
nic ve zlým..,pěkný dílko.-)
Jo,a pod nádrží měl na pantíku odklápěcí kryty ,co kryly indukču..-))
Hardyman - ® Ne 16.3.2014 18:11:05 -takovéto podobné barvy,jen trošku hrubší vzorek koženky,..
Nlota.lota - Profil | Ne 16.3.2014 21:54:37
jaweta, krasnej stroj,ale nerad se v ní štourám, protože se vubec nedá dostat k motoru :-(
Pár chyb na ní mám, když jedu tak sem tam si prostě začne cloumat přední kolo a nedá se pomalu na ní udržet a druhá vada je, že nejde tam hodit jednička, takže šlapu do kopce na dvojku jak vosel
Pár chyb na ní mám, když jedu tak sem tam si prostě začne cloumat přední kolo a nedá se pomalu na ní udržet a druhá vada je, že nejde tam hodit jednička, takže šlapu do kopce na dvojku jak vosel
Nlota.lota - Profil | Ne 16.3.2014 21:50:28
Hardyman >> krasná panelka. S kamaradem tedka jednu renovujem a nechat něco ochromovat to přijde na pekné prachy.Někdy se pomalu vyplatí koupit nové díly. ;-)cca se vejdem do 80 klacku :-( Bohužel nemám prostory na to abych si lakoval sám,.... Neměl by jsi tam ještě celkový pohled na motorku ?
N: vydrák - Profil | Ne 16.3.2014 18:20:17
Badimura >> Pozor,to není pařez!
Pařez je typ 50/550,ty máš 50/555.A to je velkej rozdíl.
(foto google)
Pařez je typ 50/550,ty máš 50/555.A to je velkej rozdíl.
(foto google)
NKarhu - Profil | Ne 16.3.2014 18:19:56
Badimura >> Co to je za stroj? vypadá to jako z rikša z Thajska :-) , (ale zrcátko z trabuka )
NVlastec - Profil | Ne 16.3.2014 18:13:50
To je pro mě sentimentální vzpomínka . Děda měl 250 kejvačku . Moc moc mě na ní povozil i za rybkama, když jsem byl dítko . Bohužel už moc let tu není on a ani ta stařičká jawa .
Nstrejka - Profil | Ne 16.3.2014 17:02:48
Tak ta 175 r.v. 1956 mi taky čeká na chatě na rekonstrukci :-)
NRichtworthcom-plex - Profil | Ne 16.3.2014 16:46:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Moje ČZ, jezdí jak se jí chce občas nedojedu pak tlačím:)Spíš potřebuji někoho kdo se mi na ní koukne..
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NRybáři a mašiny1193
NČína - objednali ste uz nieco?15713
NRybářsko-houbařské jádro .-)45001
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22045
NJádro chilli žroutů11224
NBushcraft, zálesáctví, pobyt v přírodě2177
NRybář i myslivec8266
NSprávný muž má v kapse nůž8074
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...























