Milfa - signalizátor

Ahoj. Má někdo nějakou zkušenost s touhle značkou ? Zaujaly mě od nich signalizátory. Díky za jakoukoliv chválu či kritiku :-)... jen se ptám !
Autor diskuse: s4m4n - Profil , 13.3.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPETLOV - Profil | So 15.3.2014 18:59:56

Mi!d@72 >> mas nejakej osvedcenej tip ???

    NMi!d@72 - Profil | So 15.3.2014 18:57:06

    PETLOV >> taky bych se asi poohlídl po něčem jiném.(((

      Nctvrtmile - Profil | So 15.3.2014 18:45:34

      PETLOV >> je to s nima treochu jinak...a pivem to není...!!!

        NPETLOV - Profil | So 15.3.2014 18:39:23

        ctvrtmile >> nesmis chodit porad ke stanku pro pivo.

          Nctvrtmile - Profil | So 15.3.2014 17:05:15

          PETLOV >> ty ber,loni na 24ce jsem si kvůli bezva zaběhal...trochu pohybu není naškodu...

            NZoeB - Profil | So 15.3.2014 11:38:26

            molca >> Co se týká funkcí tak je mají stejné, jen ty v sadě mají 9V baterii a dodávají se s příposlechem.

              Ndon Ferrari - Profil | So 15.3.2014 11:37:27

              molca >> je tam 9V

                Nmolca - Profil | So 15.3.2014 11:35:12

                ZoeB >> jaky je mezi něma rozdíl kupoval jsem je 1+1 zdarma za 500kc

                  NZoeB - Profil | So 15.3.2014 11:31:50

                  molca >> V této sadě je 9V baterie, možná si je pleteš se signalizátory SOUND VTS, ty mají 12V baterie.

                    Nmolca - Profil | So 15.3.2014 11:25:57

                    don Ferrari >> Zdravím jen se chci zeptat nejsou v tom hlásiču náhodou 12v baterky mám je doma bez priposlechu.

                      Ndon Ferrari - Profil | So 15.3.2014 11:20:47

                      antony >> rovnou zavolej,

                        Nantony - Profil | So 15.3.2014 11:19:42

                        ZoeB >> Díky za kontakt. Na tu mailovku jsem už psal. Bez odezvy. Zkusím zase. Třeba jim to šlo do spamu.

                          Ndon Ferrari - Profil | So 15.3.2014 10:42:01

                          antony >> už si bohužel tu adresu nepamatuji, ale určitě to byla adresa z jejich stránek, napsal jsem, že se mi strhávají závity a zda bych mohl objednat kvalitnější, přišla mi odpověď tuším, že asi do dvou dnů a chtěl adresu pro zaslání, přišlo to obratem a zdarma. Já je mám našroubované na hrazdě a nesundavám je,

                            Nantony - Profil | So 15.3.2014 10:36:54

                            don Ferrari >> můžu se zeptat, koho konkrétně jsi v Milfě oslovil? Já jsem jim tam psal na tu jejich mailovku milfa@volny.cz a ani mě nikdo neodpověděl, natož aby něco poslal. Co je nejhorší, že ty hliníky mě zalepily závity na stojanu, takže je budu muset měnit.
                            Ale abych i autorovi něco poradil, vše je z mé osobní zkušenosti, mám je druhý rok:
                            + výdrž baterie
                            + odolnost dešti a vlhku
                            + spotřeba baterií
                            + nízká cena
                            - nepamatuje si poslední nastavení
                            - i nejnižší hlasitost je příliš vysoká, ale toto řeším tak, že je ztlumím úplně a mám zapnutý pouze příposlech
                            - - hliníkové závity jsou podle mě největší nedostatek, proto dvojité mínus a proto nemůžu napsat, že jsem s nima totálně spokojený. Pokusím se ještě oslovit někoho z Milfy a třeba se mě někdo na další pokus ozve.
                            Takové blbosti, jako dosah příposlechu řešit nehodlám, protože nikdo nepotřebuje se toulat 200m od prutů. Jak to tu ale pročítám, tak jsou i nespojení majitelé, je to na tobě.

                              Nrosan - Profil | So 15.3.2014 10:14:59

                              mam sadu milfa 3+1 byly puvodne 2+1ale dokoupil jsem v milfě zlin samostatny hlasič a oni ho tam sparuji s vysilačkou.hlasič stal kolem 400kč.vše funguje tři sezony baterky měněny jednou.měl jsem strach z tlačitek ale vše ok.škoda že to nema pamět tonu ani hlasitosti vše musiš naladit znova když ho vypneš a možna moc citlive tlačitka na vysilačce.dosah dobry a cena taky.doporuuučččuuuujjjiiii

                                NZoeB - Profil | So 15.3.2014 9:41:42

                                Pokud si to objednáš přímo přes eshop přes Milfu a do poznámek napíšeš ať ti vymění závity za mosazné, tak ti je pošlou hned s novými kvalitními závity.. Tak to udělal kámoš a je vysmátý.. Já je mám taky a jsem s nimi spokojen, žádný problém jsem s nimi nezaznamenal, závity jsem neměnil, neboť jsem si pořídil rychlospojky od NGT :-)

                                  NPETLOV - Profil | So 15.3.2014 9:20:54

                                  don Ferrari >> tak to jo,dik.

                                    Ndon Ferrari - Profil | So 15.3.2014 9:11:35

                                    PETLOV >> tak to bohužel, zatím jsem ho nepotřeboval, jedině ty závity, dočetl jsem se, že se ničí a tak jsem si napsal do Milfy o nové, dostal jsem je obratem a zdarma

                                      NPETLOV - Profil | So 15.3.2014 9:07:18

                                      don Ferrari >> mas zkusenosti osobne ze servisem nebo treba nekdo znamy ?...je vse v pohode ?

                                        Ndon Ferrari - Profil | So 15.3.2014 9:00:40

                                        PETLOV >> v hlásiči 9V, příposlech 3xAAA