Milfa - signalizátor

Ahoj. Má někdo nějakou zkušenost s touhle značkou ? Zaujaly mě od nich signalizátory. Díky za jakoukoliv chválu či kritiku :-)... jen se ptám !
Autor diskuse: s4m4n - Profil , 13.3.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

NPETLOV - Profil | So 15.3.2014 8:59:50

don Ferrari >> cau...jake se tam pouzivaji baterie ?

    NJack6 - Profil | So 15.3.2014 8:54:31

    Za ty peníze opravdu hodně muziky. Dva používám já a dva používá otec o příposlech se dělíme. Jsem maximálně spokojený ,problém jsem sněma ještě neměl a dokonce za rok co je mám jsem ještě neměnil baterie.

      Ndon Ferrari - Profil | So 15.3.2014 8:52:13

      PETLOV >> za ty roky používání jsem nezaznamenal problém za deště, vůbec žádný problém, závity jsem objednal v Milfě a zdarma dostal nové,

        NPETLOV - Profil | So 15.3.2014 8:43:53

        osobne je nemam,ale taky jsem o nich uvazoval,tak se jen zeptam jake mate zkusenosti za deste a v zimnich mesicich.?...jak tak ctu nize tak docela problem za deste !!!!

          NPalusko - Profil | So 15.3.2014 8:25:56

          Inak myslim ze su uplne rovnake ako Esoxy. Az na spominane zresetovanie nastaveni po vypnuti su za tu cenu OK.

            Ndon Ferrari - Profil | Pá 14.3.2014 17:32:40

            používám je pouze s příposlechem a na hlásičích, jsem odpojil zvuk, fungují na 100% a neměl jsem nikdy problém,

              Nsdfudtcfd - Profil | Pá 14.3.2014 15:26:59

              podle mého názoru jsou dobré,ale asi po dvou letech se malinko začaly strhávat závity, tak jsem je zabalil a poslal do milfy a bez problémů mi je vyměnily. Jsou výborné, není s nimi problém. :))))))

                NLitrpool - Profil | Pá 14.3.2014 10:25:41

                SPRO60 >> Hmm to je pravda, nové zapnutí u pípáků je rachot jako prase. No podruhé bych si je asi nekoupil. Už mám jiné favority.

                  NKlose - Profil | Pá 14.3.2014 10:24:54

                  Kamarád, co se mnou jezdí na ryby, si je pořídil a katastrofa!! Za deště si dělaj co chtěj, hlásí falešné záběry a nebo prostě vůbec nejdou. Už si je nechal párkrát vyměnit a furt to samý. Tak kouká po jiných. Za mě teda rozhodně nebrat!!!

                    NSPRO60 - Profil | Pá 14.3.2014 10:06:45

                    no nejsou za ty prachy špatný, ale vadí mi, že vždycky po vypnutí pípáky zapomenou nastavení (tón, hlasitost, citlivost) a po opětovném zapnutí to musíš nastavit znovu, pokud nechceš nechat tovární nastavení, které je "fakt dost nahlas".

                      NMagič - Profil | Pá 14.3.2014 10:02:36

                      s4m4n >> 7:1 :-)))) Upaluj pro ně a tady to zavři :-))))

                        Nschreier - Profil | Pá 14.3.2014 9:42:15

                        Zdravím, já z touhle značkou spokojený nejsem, měl jsem sadu 3+1 každý z těchto pípáků měl jiný zvuk jeden dokonce šel jen potichu. Špatná vodotěsnost, zapršelo a musel jsem je rozebrat a dva dny sušit než byly zase provozuschopné což mě dost trápilo, když jsem byl na týden na rybách a najednou se mi tohle stalo a já byl bez pípáků.. a co se týče baterek tak ty jsem měnil dvakrát do roka. Radši se jim vyvaruj ;)

                          Ns4m4n - Profil | Pá 14.3.2014 9:33:41

                          Super děkuji moc :) ! Dneska si pro ně asi sjedu :)))

                            Nčervenáček - Profil | Pá 14.3.2014 9:18:27

                            Ahoj, mam je 2roky a maximalni spokojenost.Za ty penize jsou ok. Priposlech jsem uz i vykoupal.byl cca 5minut pod vodou a po vysuseni slape dal. Baterku menim 2xza rok a to jen proto že mam na ne pripojene swingry svitici. Zazili mraz i dest a no problem..

                              Nnovas32 - Profil | Pá 14.3.2014 8:48:59

                              mam sadu 3+1, za ty penize max.spokojenost. jen bych ocenil plynulejsi regulaci hlasitosti priposlechu, i na nejtissi stupen je pomerne "hlucny" :)

                                Ndewar - Profil | Pá 14.3.2014 8:24:04

                                já mám zastoupení pro milfu,pár kousků už jsem prodal a zatím žádná reklamace.Já osobně mám od milfy pípáky 5 let a v pohodě.nikdy žádný problém a dobrá výdrž baterky.

                                  NLitrpool - Profil | Pá 14.3.2014 8:17:11

                                  s4m4n - >> Mám je třetím rokem a jsem celkem spokojen. Jediný problém byli hlinikové závity, ty jsem vyměnil a vše je O.K.

                                    NVIZOVR - Profil | Pá 14.3.2014 8:10:44

                                    Mám je jeden rok a opravdu jednička za ty peníze bych asi lepší nesehnal .DOBRÁ VOLBA .

                                      NDonn79 - Profil | Čt 13.3.2014 23:32:53

                                      Zdravím
                                      Kolega si je koupil pod stromeček :-) a šlapou jak fík,je s nima max.spokojený.Rozhodoval se mezi těmito a od Mivardi které jsou ve stejné cenové relaci a v krámu ho od Mivardi odrazovali a jednoznačně mu doporučili tady tyhle.

                                        NMagič - Profil | Čt 13.3.2014 23:30:44

                                        s4m4n - >> Mám je dva roky v sadě 3+1 a maximální spokojenost.Jak se řiká,za málo peněz,hodně muziky.Určitě bych neměnil, vše funguje jak má. Baterky jsem měnil jednou a to aby se neřeklo :-))
                                        Takže,doporučuji. ps.připoslech vzbudí i mrtvého :-)