- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Masový mlýnek a boilie
Mám elektrický masový mlýnek a moc se mi nedaří aby mi šel z toho had, prosím poraďte jak to mám přesně poskládat...
mám šneka za něj dát zarážku a pak ústí (trubičku s průměrem ) nebo jak?
Díky
mám šneka za něj dát zarážku a pak ústí (trubičku s průměrem ) nebo jak?
Díky
Autor diskuse: Allpapa - Profil , 10.3.2014 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
19x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NBuffalo1969 - Profil | Čt 8.5.2014 16:02:23
tuzemak >> tak se mu do toho pusť ZA RUMA....svařoval jsi někdy? Víš jakej je rozdíl mezi jakýmkoliv svárem plamenem a třeba elektrikou? myslím tím mechanický vlastnosti.
Ntuzemak - Profil | Čt 8.5.2014 16:00:05
Buffalo1969 >> přečti si to prosím tě pořádně,je tam článek,kde je popsáno svařování plamenem,bez tý tvý ochraný atmosféry,já čtu,a vím,že se dá ta mašinka zavařit,a bez toho co píšeš...
NBuffalo1969 - Profil | Čt 8.5.2014 15:57:06
tuzemak >> svařování v ochranné atmosféře je naprosto jiná práce. To není klasickej plamen. Svařují to automaty a poloautomaty. Hlavně to nemá Franta Jetel v garáži a zaa flašku ti to nezavaří. A jak jsem již psal, ten svár ti vyjde dráž než celej mlýnek. Nečteš...rumíku nečteš... :-)))
Ntuzemak - Profil | Čt 8.5.2014 15:53:38
Buffalo1969 >> no no no,v dnešní době bez problémů,jen malá ukázka....http://www.mmspektrum.com/clanek/svarovani-hliniku-v-ochrannych-plynech.html
NBuffalo1969 - Profil | Čt 8.5.2014 15:48:41
tuzemak >> jak jsem psal......slitina hliníku. A hliník plamenem nezavaříš.....
Ntuzemak - Profil | Čt 8.5.2014 15:40:44
Buffalo1969 >> neřekl bych,že to je hliník,tipnul bych ošizená litina...
NBuffalo1969 - Profil | Čt 8.5.2014 15:39:22
tuzemak >> já vařím plamenem 30let.......takovej bůh nejsem, abych vařil hliník plamenem:-DDD.
Ntuzemak - Profil | Čt 8.5.2014 15:37:56
Buffalo1969 >> no drahý to zas tak nebude,já myslím,že plamenem to šikovný zavařííí...
NBuffalo1969 - Profil | Čt 8.5.2014 15:35:26
tuzemak >> no....kéžby, prasklo to v nejvíc namáhaným místě( logicky).
To bude muset bejt svářeč echt gold......to je určitě podle barvy v lomu slitina hliníku. A to žádné Franta Jetel v garáži nezavaří. A kyž to zavaří, tak ten svár bude dražší jak novej čínskej mlýnek. Ale budu ti držet palce.
To bude muset bejt svářeč echt gold......to je určitě podle barvy v lomu slitina hliníku. A to žádné Franta Jetel v garáži nezavaří. A kyž to zavaří, tak ten svár bude dražší jak novej čínskej mlýnek. Ale budu ti držet palce.
NBuffalo1969 - Profil | Čt 8.5.2014 14:22:01
king76 >> no já jsem to koupil na aukřím portále úplně náhodou za 8.000,- ale teď jsem ho kupovali tchýni a stál tuším kolem 16.000,-.....je to ranec, ale všechno je na něm litinový kromě kuličky na přepínači rychlosti a kuličky na druhé straně u páky odklápění....
NBuffalo1969 - Profil | Čt 8.5.2014 14:04:41
PYTLAKS >> ty jsi chtěl po tom čínským výrobku práci?????
Mám doma tohle a je to vyzkoušený. Od roku 1956 se vyrábí furt stejně!!! A můžeš dělat koule do smrti smrťoucí a spíš to nevydržíš ty a ne robot...
Mám doma tohle a je to vyzkoušený. Od roku 1956 se vyrábí furt stejně!!! A můžeš dělat koule do smrti smrťoucí a spíš to nevydržíš ty a ne robot...
NPYTLAKS - Profil | Pá 2.5.2014 8:00:23
Slavíček >> zase to vydrží,vře je pěkně ohraněné,do té číny nešla dostat česká šajba,musel jsem shodit hrany a zvěšit díru na ten aretační kolíček co ji drží,protože byl zkřivený jak ho tam lisovali
Čtenáři této diskuse také sledují
NLexikon boilies komponentů901
NJak na odlévání olova?856
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NLov z nafukovacího člunu1187
NDomácí swinger - výroba624
NKrátkodobá kaprařina x9910
NNakupoval někdo v Anglii1186
NDolní Benešov1703
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
12:57NATTs hlásiče a ATTx příposlech 527
12:57NKrátkodobá kaprařina x 9910
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
NeNHarrison - vše o této značce 3721
NeNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8051
NeNKyjský rybník, Džbán 50903
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.CCAM Hruškov léto
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...















