Masový mlýnek a boilie

Mám elektrický masový mlýnek a moc se mi nedaří aby mi šel z toho had, prosím poraďte jak to mám přesně poskládat...
mám šneka za něj dát zarážku a pak ústí (trubičku s průměrem ) nebo jak?
Díky
Autor diskuse: Allpapa - Profil , 10.3.2014 kaprařina - nástrahy, návnady

Allpapa - Profil | So 15.3.2014 22:18:05

chesper >>
unašeč je co prosím ? nějaká zarážka ?

    chesper - Profil | St 12.3.2014 16:35:14

    Allpapa - >> šnek unašeč a špičku stačí

      Slavíček - Profil | St 12.3.2014 16:21:23

      Matam1234 >> To ano . Jinak těsto tam láduju pod tlakem s žádným vzduchem rozhodně problémy nemám .

        Matam1234 - Profil | St 12.3.2014 16:14:56

        Slavíček >> jasné proto jsem zmínil ty nože když tam šnek pustí vzduch nože to upraví :-)))) jinak ale obojí se dá vzít na ryby :-))))

          Slavíček - Profil | St 12.3.2014 16:13:40

          Matam1234 >> Klóbasy to je úplně něco jiného směsi na boili jsou jemný těsto se dělá hustý .

            Matam1234 - Profil | St 12.3.2014 16:09:12

            Slavíček >> ale jo já to nedělám to byl jen můj postřeh z klobásek

              Slavíček - Profil | St 12.3.2014 16:03:46

              Matam1234 >> Podle mě nůž tam je zbytečnost tuhle jsem dělal 13 kg dávám skořápky z vajec nic nedrtim všechno nadrtí šnek . Navíc bez sítka nůž nedrží musel by tam člověk něco dát . Dřív jsem dával plastovou podložku z velkými dírami aby držel šnek nakonec jsem od toho upustil je to zbytečný .

                Matam1234 - Profil | St 12.3.2014 15:59:25

                Slavíček >> už jsem psal rozmělní to a není tam vzduch

                  Slavíček - Profil | St 12.3.2014 15:55:28

                  Taky dělám hady s mlýnkem z motorem ale nějak nechápu na co ten nůž ?

                    Pvl - Profil | St 12.3.2014 15:53:38

                    Matam1234 >> Já mám jen šnek + unašeč na vystředění . (ruční)masořezka

                      Matam1234 - Profil | St 12.3.2014 15:51:50

                      Pvl >> jasné není problém to jsou jen zkušenosti když dělám klobásky :-))))))

                        Pvl - Profil | St 12.3.2014 15:50:19

                        Matam1234 >> Dobrý -už chňápu .dík za vysv.

                          Matam1234 - Profil | St 12.3.2014 15:47:07

                          Pvl >> ne ne dírky /šajbu/ ne ty sekací nože co se dávají před dírky

                            Pvl - Profil | St 12.3.2014 15:43:50

                            Matam1234 >> Nože ... máš na mysli plotnu (to je to děrovaný ) a nůž ?

                              Matam1234 - Profil | St 12.3.2014 15:41:49

                              Pvl >> pěkně ti to rozmělní a rovnoměrně to cpe do trubičky nevznikají vzduchové bubliny slepá místa a tlačí to pěknou hadici

                                Pvl - Profil | St 12.3.2014 15:40:24

                                Matam1234 >> Proč nože ? EDIT jakou to má výhodu ?

                                  Matam1234 - Profil | St 12.3.2014 15:39:20

                                  já teda osobně bych tam dal ještě nože jako když plním klobásy

                                    Dendy036 - Profil | Po 10.3.2014 22:18:32

                                    Allpapa - >> snek a rovno nadstavec,cau

                                      roce - Profil | Po 10.3.2014 21:15:01

                                      Allpapa - >> šnek a rovnou trychtýř na průměr hada...

                                        Pepa-S - Profil | Po 10.3.2014 21:13:07

                                        Jde o to jestli na to elektrický mlýnek má, jde to dost stuha vytlačit těsto.