- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sonik nebo Free Spirit
Rozhoduji se mezi temito firmami a to konkretně mam v merku
New E-Class 12‘ (3,60m) 3,25lb 50mm a nebo SK4XTR CARP ROD 12' 3 lbs (50mm), nejde mi ani tak o cenu - spíš kvalitní výrobek a to cíleně prut na delší a přesné odhozy. Poradí mi zde někdo, ocením majitele o konkretní poznatky. Díky předem za info.
New E-Class 12‘ (3,60m) 3,25lb 50mm a nebo SK4XTR CARP ROD 12' 3 lbs (50mm), nejde mi ani tak o cenu - spíš kvalitní výrobek a to cíleně prut na delší a přesné odhozy. Poradí mi zde někdo, ocením majitele o konkretní poznatky. Díky předem za info.
Autor diskuse: Jamik.cz - Profil , 9.3.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
Naligator - Profil | Ne 23.3.2014 20:04:41
Jamik.cz - >> Kup si free spirit, už jen z toho důvodu, že se ti nepoškrábe blank a vzhledově vypadá mnohem líp.Nehledě na to, že jsem nikdy na ně neslyšel jedinou negativní reakci.Mimochodem sám je taky vlastním a 100% spokojenost
Nclarence - Profil | Ne 23.3.2014 19:56:09
Erva >> Radku tady umíme prd to mi je jasný,mám syna už asi 12 let v Irsku,tak až přijede tak mne něco naučí ale stejně to asi nebude ono.Anglie je prostě top.J
NMentos - Profil | Ne 23.3.2014 19:47:02
clarence >> přímo u Nikla je mám v plánu osobně zakoupit. :)
NErva - Profil | Ne 23.3.2014 19:45:34
clarence - Jsi tímto zápisem přetížil celý MRK :-)) Tož jasné jen to všeci v UK perů za horizont a lapat pod nohama je nenapadne :-))))))))
Nclarence - Profil | Ne 23.3.2014 19:38:57
Mentos >> Ze všeho nejdříve být tebou by jsem zavolal k Niklovi na krám a požádal o reference k danému prutu.Myslím,že ti kluci rádi pomohou (nejsou to žádní vořežprutové kteří vědí ho..o).J
NErva - Profil | Ne 23.3.2014 18:58:32
Shawt - Á tonoucí se stébla chytá , je vidět že o téhle problematice víš fakt hodně , jsi dobrý , kdyby jsi měl gule tak napíšeš , jo napsal jsem kravinu , nebo myslel jsem to ..... a napsal blbě , ale je vidět že gule fakt nemáš a děláš ze sebe hrdinu , tak ať ti to v UK jezdí :-))))))))))
NShawt - Profil | Ne 23.3.2014 18:52:29
pagin77 >> ja myslel spicku samozrejme u feeder, me jen prekvapilo,proc davat izotopy na pruty u kaprariny, me nenapadlo,ze se to dela kvuli vzhledu :) Ja je davam jen do bobinu nekdy.
NShawt - Profil | Ne 23.3.2014 18:51:56
Erva >> ja myslim, ze u tebe je to jedno, ja bych ti doporucil 1lb a jinak asi ne "Z", ale "S" prutem :) Jinak zaloz dotaz a tam muzem diskutovat o tehle nesmyslech,tady koncim se spamovanim, zatim ahoj
Npagin77 - Profil | Ne 23.3.2014 18:49:10
Shawt >> Muzes me vysvetlit na co jsou izotopy na feedrovych prutech? Na spicce to chapu, ale na sedle?
NErva - Profil | Ne 23.3.2014 18:47:24
Shawt - Nechám tě u toho , ale jen se tě zeptám na jednu věc , co myslíš z jakým prutem budu mít větší šanci otočit rybu před vázkou , za A : z 2 lb prutem se střední akcí , nebo za B z 3,25lb parabolickým prutem ?
NShawt - Profil | Ne 23.3.2014 18:44:14
Mentos >> vem SK4XTR v 3lb a nejlepe si je nekde osahej a popros nekoho,at ti je pridrzi,at si muzes zkusit tvrdost,akci prutu.Ja mel SK3 3.25lb a ty na muj styl byly mekke, nekdy jsem potreboval se oprit do nahozu, jelikoz jsem chytal v UK a tam se vetsinou muze jen ze brehu a tak jsem pak sel o radu vyse a to SK4XR 3.25lb,coz jsou tvrdsi proutky uz a mensi rybu si na nich nevychutnas,tak kompromis bude 3lb.Ale radim osahat :)
NErva - Profil | Ne 23.3.2014 18:41:26
Mentos - Já tě chápu vemi dobře , ale tohle je diskuse o dvou značkách prutů tedy o soniku a e- classu , já ti doporučuji za sebe e - class , samozdřejmě nejlepší je si pruty osahat nebo ještě líp odzkoušet u vody , jelikož tady bude doporučovat to co má , rozhodnutí už je samozdřejmě na tobě , jen sonik je zjednodušeně řečeno "tuhší než již zmiňovaný e-class :-)))
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDolní Benešov1703
NHarrison - vše o této značce3722
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NShimano Power Aero 14000 XTB310
NFanclub značky Shimano16391
NMorava 13A Hulínské šterkoviště759
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NMikbaits boilie LiveriX307
NKarbonová kobra - dlouhé vzdálenosti575
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










