- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
výběr člunu pro 2 lidi
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
19x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NMajra7 - Profil | St 23.12.2015 0:35:29
NPařezz - Profil | Út 22.12.2015 19:30:53
NVKup - Profil | Po 21.12.2015 10:03:02
ja si ted objednal tenhle taky pro dva rybáře
Ndudu3 - Profil | Po 21.12.2015 0:13:51
NMajra7 - Profil | Ne 20.12.2015 19:03:47
Ndudu3 - Profil | Ne 20.12.2015 13:49:20
ja max 220 a asi jen zrcadlo za par korun člun a za 5 roků ho mohu klidne darovat
tot nazor stareho kok...270 naf kyl pev podl. šla po 2 letech pryč new cena 330 eu ted
NPařezz - Profil | Ne 20.12.2015 12:37:09
NKarel K70 - Profil | So 19.12.2015 19:11:03
Njdmteg - Profil | Pá 18.12.2015 23:12:43
NMajra7 - Profil | Pá 18.12.2015 19:10:14
NBambi.SpP - Profil | Pá 18.12.2015 17:46:46
NMajra7 - Profil | Pá 18.12.2015 11:25:33
N!M! - Profil | Po 26.1.2015 8:24:07
Nhonzulaw - Profil | Ne 25.1.2015 23:36:46
NDaveX - Profil | Ne 25.1.2015 21:20:15
N!M! - Profil | Ne 25.1.2015 21:01:41
Pallermo: ten je zase až moc malej, už jsem na něj taky koukal:-(
NDaveX - Profil | Ne 25.1.2015 20:39:01
http://www.levnecluny.cz/intex-mariner-3-model-2013-s-ele-pumpou
Rychle se nafouká, rychle vyfukuje. Uveze toho dost a poměrně dobře se s tím pádluje. Jinak bych sledoval bazar, občas se tam něco objeví.
N!M! - Profil | Ne 25.1.2015 19:27:51
Díky za typy
NDandys - Profil | Čt 15.1.2015 12:45:54
http://zeepter.de/Zeepter-BIG-CATCH/Schlauchboot-300-BIG-CATCH-ALuboden::322.html
NDohnasek - Profil | Čt 15.1.2015 12:42:21
Ahoj jak jsi s M250 spokojený? Mám dilema...jezdím převážně sám na ryby a nemohu se rozhodnout zda 250nebo 290.Říkám si ,že když už..tak už...abych pak nebyl zklamanej že jsem měl koupit 290.Nemáš foto člunu když jedeš ve dvou lidech? Naložíš se na 250 na týdení výpravu? Díky za info
Ndraveček - Profil | Po 22.12.2014 20:47:34
NVendys 65 - Profil | Po 22.12.2014 20:13:08
Díky za informaci,ale s tím mladým klukem jsi mě rozesmál....
NKesam - Profil | Po 22.12.2014 19:58:56
NKesam - Profil | Po 22.12.2014 19:57:11
NJOP - Profil | Po 22.12.2014 19:56:54
NVendys 65 - Profil | Po 22.12.2014 19:22:29
ahoj,a zvedáš to sám?U mě zámky nehrozí,garáž mám u baráku a na dvoře pitbula.Nechci to zakřiknout,ale zatím k nám nikdo nevlezl.
Nlivot - Profil | Po 22.12.2014 18:52:22
NKesam - Profil | Po 22.12.2014 18:28:03
NVendys 65 - Profil | Po 22.12.2014 17:15:07
Čus,prohlížel jsem si tvoje uložení člunu,já ho mám v garáži u stěny a z důvodu místa ho chci dávat taky pod strop.Jak ho vytahuješ? Pomocí kladek?Díky za informaci.
NPallermo - Profil | Po 22.12.2014 13:15:47
tento http://www.sporthabacek.cz/obchod/marine-program/cluny-pacific-marine/motorovy-nafukovaci-clun-pacific-marine-320-pevna-podlaha-detail
o tomhle velice uvazuji
NPallermo - Profil | Po 22.12.2014 13:01:16
NKesam - Profil | Ne 21.12.2014 22:42:31
Nlivot - Profil | Ne 21.12.2014 22:38:26
Jinak kolem tech 5 tis. korun je to presne ono !
NKesam - Profil | Ne 21.12.2014 22:37:07
Npohodak - Profil | Ne 21.12.2014 22:12:18
Ja ma uz tento niekolko rokov / 6 ci 7/a veeeelka spokojnost na Domasi ci Siravesme sa s nim navozili az az.
Je dostatocne pevny a stabylita super zaroven priestranny.
Vozili sme sa na nom aj 4 a nebol problem ani s vlnami cez pol metra- nelomil sa nekrutil.
Mozem doporucit za malo penazi pekne plavanie
Aj manzelka si ho ties pochvaluje nieje ani tazky 2 ho v pohode odnesieme na vodu a aj k autu a pritom don nalozim toho do aleluji.
A samozrejme dobre sa v nom aj spi a ... sak ves co
Nsyrus - Profil | Ne 21.12.2014 22:02:34
Odzkoušenej mhoha lidma,odolnej proti propíchnutí a spolehlivej.Člun má odolnej spodek a kýl.Pokud ti teda nevadí ta cena.
Nlivot - Profil | Ne 21.12.2014 21:57:52
Take jsem cetl o hodne problemech s tim, ze cluny z PVC po par letech vytvrdnou, praskaji a nejdou lepit ??
Urcite by nam nevadil nejaky jety, klidne i odborne opraveny, vzhled skutecne nerozhoduje - cena ano... Ani na to moc nespechame, jaro je daleko... Diky !
PS: treba toto s navlekem je k nicemu ? http://www.markas.cz/sevylor.htm
Ndžigit - Profil | Út 25.2.2014 8:00:20
Nkebator - Profil | Út 25.2.2014 7:57:02
Ndžigit - Profil | Út 25.2.2014 7:42:49
Ndžigit - Profil | Út 25.2.2014 0:14:35
NBambi.SpP - Profil | Po 24.2.2014 21:45:10
NPíňas - Profil | Po 24.2.2014 21:30:08
NPíňas - Profil | Po 24.2.2014 21:26:51
Nigelet. - Profil | Po 24.2.2014 21:24:51
NTi Sento - Profil | Po 24.2.2014 21:22:53
NPíňas - Profil | Po 24.2.2014 21:13:32
NJOP - Profil | Po 24.2.2014 21:08:45
Nvundu - Profil | Po 24.2.2014 20:54:21
jinak tě pozdravuji brašule...
NTi Sento - Profil | Po 24.2.2014 20:54:10
Čtenáři této diskuse také sledují
NLov z nafukovacího člunu1187
NKrátkodobá kaprařina x9916
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NFanclub důchodců a těch, kvůli kterým by kaprařské speciálky zkrachovaly330
NLithiové baterie - srovnání1546
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NZavěšení člunu ke stropu36
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NCcMoore a vše kolem něj3769
Kde to žije - kaprařina
10:30NATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
10:26NFanclub značky Shimano 16389
10:08NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8059
9:40NKrátkodobá kaprařina x 9916
8:22NLabe fishing store 19
8:02NOhře, úlovky, nástraha 1054
6:04NKyjský rybník, Džbán 50905
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...
















