Jaké pruty na kapry?

Zdravim všechny, potřeboval bych poradit s pruty. Jdu o víkendu na For Fishing v Praze a chtěl bych si tam pořídit kaprářský pruty. Určitě trojdílný a určitě děličky. Cena za oba tak kolem 3 000,- Kč. Líbí se mi tyto, ale je to Mivardi - http://www.tropicliberec.cz/kaprove-delene/prut-mivardi--infernum-carp-3-6m-3-00lb-3-dily-akce-1-1 . Poradíte mi případně i jiný?Bo nějakou zkušenost... Díky
Autor diskuse: Fanooos - Profil , 6.2.2014 kaprařina - náčiní, doplňky

Nvoda12 - Profil | Čt 6.2.2014 20:40:11

TWIN 69 >> Ok no, tak za 500 ne, ale tenhle by na rybníky, nebo ramena řek stačil http://www.nasoutokushop.cz/shimano-alivio-slim-te-​gt-300-h-d10718 tady stojí okolo 750 a když se podíváš i jinde tak bude ještě levnější. Teď mám kaprový děličky od JRC, ale s těma teleskopama bych si vystačil.

    NZander-hunter - Profil | Čt 6.2.2014 20:40:08

    Abu garcia DIAMOND - a jsem spokojen

      Nmixif - Profil | Čt 6.2.2014 20:36:43

      Nechte toho chlapy,Moudřejší si myslí svoje a ustoupí. Každý si může napsat svůj názor,a hned mu za to jiní nadavají,je to normální?

        Njambo - Profil | Čt 6.2.2014 20:31:54

        Mifí5429 >> ty jsi nevychovanej smrad !

          Nčinka - Profil | Čt 6.2.2014 20:25:13

          TWIN 69 >> Ale no tak, to byla od "voda12" jen taková hyperbola... :) , ale když budeš hledat, tak nějaký teleskop do 600kč určitě seženeš.. :):)

            Nmixif - Profil | Čt 6.2.2014 20:24:30

            Chlapy on chtěl radu né hádání mezi sebou. Stejně si koupí co se mu bude líbit a na co bude mít lováky. Já třeba bych do prutu za 500 nešel, A ani o žádném nevím za ty prachy. To bych šel raději cestou bazaru. Dají se sehnat zánovní vyzkoušené kousky. Každý máme to svoje co nám vyhovuje

              Nsmike - Profil | Čt 6.2.2014 20:24:07

              Jeste Pelzer Contact je za penize, ktere chces, ale s tim nemam zkusenosti

                Njirisyky - Profil | Čt 6.2.2014 20:21:20

                Fanooos - >> jeden ti napíše A, druhý ž, ve finále dej na své rozhodnutí, co nejvíc tobe padne do ruky, vsak s nima budes chytat ty.

                  NTWIN 69 - Profil | Čt 6.2.2014 20:20:36

                  voda12 >> Za 500 mám prut maximálně v nákupce,který na krámu stojí 1.500.Máš nějaký tip na prut za 500?

                    Nvoda12 - Profil | Čt 6.2.2014 20:18:34

                    TWIN 69 >> No tak vidíš, tak i prutem za 500 kč dohodíš všude, chce to jenom zvolit správnou zátěž.

                      NMifí5429 - Profil | Čt 6.2.2014 20:18:22

                      jambo >> Myslis ze mam naladu se s tebou hadat?:-)jestli to chces tak si poslus...clovek tady nemuze napsat svuj nazor?!!?!!jsi u me jenom Klaun z cirkusu!...nic vic ti k tomu nechci rict!o tech blbostech bych pomlcel...zamyslel bych se nad sebou!jestli si myslis ze jsi tady nejakej kral tak prosim:-D...tohle jsem jeste nevidel...

                        NTWIN 69 - Profil | Čt 6.2.2014 20:15:37

                        voda12 >> Osobně si kupuji takové pruty,které používám na řece nebo menších rybnících do 10ha.Nejezdím na velké vody a nejraději mám ramena Moravy.Tudíž nepotřebuji pruty na daleké odhozy.Pokud se občas dostanu na vodu,kde nástrahu umisťuji cca 100 metrů od břehu,tak raději zvolím vyvážku.A na tu mě stačí opět moje Foxy 2,75lb.Proto jsem je i kupoval.Přesně vyhovují tomu co od prutů očekávám.

                          Nmixif - Profil | Čt 6.2.2014 20:14:54

                          drBolek >> Tenhle model se opravdu nepovedl

                            Njojino - Profil | Čt 6.2.2014 20:14:43

                            Fanooos - >> Cau,mam shimano alivio 12ft-3lb uz 4tu sezonu,dostavaju zabrat kazdu sezonu,90-100gr. zataz,lita to na hranicu 100m, druha sada je Esox FCS Dream Carp 13ft-3,5lb,,tiez to nesetrim, bud prdne,alebo vydrzi, zatial som spokojny, Na margo toho lamania prutov--moj nazor:pokial prut neklepnes alebo inak neposkodis,tak pri spravnej technike nahadzovania prut zlomit nemozes! Staci ak si nevsimnes omotanej vlasec okolo spicky a problem je na svete. Je to iba moj nazor,ak niekto nesuhlasi,jeho problem.J

                              NdrBolek - Profil | Čt 6.2.2014 20:13:34

                              Fanooos - >> kup si shimano alivio mivardi je sračka

                                Nmixif - Profil | Čt 6.2.2014 20:11:48

                                Bicák >> Jistě Velebnosti...

                                  NBicák - Profil | Čt 6.2.2014 20:10:07

                                  hlavni je mit na to KOULE :D

                                    Njambo - Profil | Čt 6.2.2014 20:07:25

                                    Mifí5429 >> a o čem asi píšu ,o navi to je brzdě atd. Rybář může bejt hňup s šímánama za 10tisíce a gramlavejma rukama a nepomůže mu nic . Co to meleš za blbosti ?

                                      Nvoda12 - Profil | Čt 6.2.2014 20:07:02

                                      TWIN 69 >> Ono jde taky hlavně o to, jestli chceš chytat na svazovkách nebo na soukromácích. Neni tolik svazovek, kde bys potřeboval nahazovat 120m a víc. A tam kde jo tak už většinou radši vyvážíš, když to řád dovoluje.

                                        Nčinka - Profil | Čt 6.2.2014 20:06:58

                                        Mifí5429 >> njn, když to není v rukách a v kouli, tak je to těžké....netřeba přeci rozepisovat jak zdolávat velkou rybu...se slabším nářadím. Je přeci logické , že rybu nervu na krev na 40 vlasci....a nenapínám prut až někam za záda... :) Každopádně, když ti rupne prut nebo ti vyplivne naviják, tak žáleží hlavně na saturně a na uzlech... Tím jsem chtěl říct, že né vše co je levné je špatné a že není dobré zbytečně podléhat reklamní masírce... :)