- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pruty - free spirit new e class nebo greys gt5
potřebuji nové hůlky a to free spirit new e class nebo greys gt5 nemůžu se rozhodnout..
Autor diskuse: JAMESON BOND - Profil , 8.1.2014 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
18 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nkucis - Profil | St 8.1.2014 20:19:13
Klasický E-Class - 40mm očko a dělená rukojeť je skutečně sériově vyráběn v Asii, ale pokud je na prutu jakákoliv změna, např. 50mm očko nebo korková, či duplonová rukojeť, už je ručně stavěn v UK ;)
NSlavík - Profil | St 8.1.2014 19:21:29
Taky >> ta nas jednou sezere komplet ;) eclas je libivej klacek s dobrou reklamou, nic vic
NTaky - Profil | St 8.1.2014 18:57:51
Slavík >> v Anglii se staví, pokud vím. . Nebo ne ? Michal Kučera to tu někde psal.
NFlorish - Profil | St 8.1.2014 18:51:22
JAMESON BOND - >> Já vlastním Prodigy GT3 a jsem s nimi maximálně spokojeny ...
NTaky - Profil | St 8.1.2014 18:40:02
Michal-R >> tak aby ne :-) Čína a Korea-Anglie. .ten rozdíl by mel být poznat;-)
NMichal-R - Profil | St 8.1.2014 18:29:53
Taky jsem měl několik let Gresy prodigy a nemohu na ně říct nic špatného.Pak jsem si pořídil nové e-classy a je to jiná liga.Prostě paráda.Hold je to o penězích.
Nškop - Profil | St 8.1.2014 12:14:51
greys gt5 nemam ,ale fs new eclass 2,75lb jsou to paradní hulky jak na nahazování tak na zdolávání nemam problem nahodit ke 110m .hezky zpracované tak i kvalitně vyrobený i sumce uz jsem na ně vytahl.neměnil bych leda za vyšší řadu fs
NTavris29 - Profil | St 8.1.2014 10:28:00
JAMESON BOND - >> Ahoj. Pár vycházek mi trvalo, než jsem si na new e classy zvykl. Ted bych neměnil
Naligator - Profil | St 8.1.2014 7:59:25
JAMESON BOND - >> navíc na FS e-classy jsem neslyšel jedinou negativní připomínku, kdysi snad jen u starého modelu bylo nic moc sedlo navijáku, ale vyřešili to novou sérií new e-class s jiným lepším sedlem a tím udělali pruty takřka dokonalé :-)
Nsmike - Profil | St 8.1.2014 7:18:15
diskuze o free spirit new e-class už tady je, tam určitě najdeš, co potřebuješ.já je koupil loni v říjnu, ve 12 ft a 3,25 lbs s očkem 40 mm.nahazuje se s nimi fakt parádně.v pohodě si vychutnáš i 5 kg kapra.nej kapra jsem na ně zdolával 14 kg šupináče na L.Maře a musím říct, že to byla paráda.předtím jsem měl staré Sportex FBC ve 12,6 ft a 3 lbs a staré Bionicy ve 12 ft a 3 lbs a musím říct, že tyto klacky je převyšují
NF.T.M. - Profil | St 8.1.2014 7:07:06
JAMESON BOND - >> Počkej si na veletrh v Praze a nebo v Brně nebo popřípadě až někde okolo tebe bude mít přezentaci distributor freespiritu fa.Mikbaits a ošahej si je a následně sám uvidíš, že níže uvedený názor aligátora je pravdivý. Osobně si na ně taky šetřím :-)))))
Naligator - Profil | St 8.1.2014 2:13:07
Ten Greys mi přijde, že bude docela tvrdej, a je i docela těžký.V ruce jsem je ale nikdy neměl, tak nevím.Zato free spirit new e-class vlastním 3,6 m 3,25lb 50mm naváděcí očko a spokojenost na 200%, jak odhozovými a zdolávacími vlastnostmi, tak designem. Ono, když neberou, tak i takový pohled na nahozené pěkné pruty potěší :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
19:03NKrátkodobá kaprařina x 9921
16:33NFanclub značky Shimano 16391
16:29NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
8:22NLabe fishing store 19
8:02NOhře, úlovky, nástraha 1054
6:04NKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...










