- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Odpovídá cena hlásičů kvalitě zpracování a výbavě ?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NJKB - Profil | Út 7.1.2014 9:51:59
NBitko - Profil | Út 7.1.2014 9:07:53
Kupte si radsej za 10Euro pipajuci pohyb. senzor aky maju v obchode na dverach ked vstupite dnu.
Nevymyslajte teply vodu, ked navyse ju chcete ohrievat zapalkami...
NPetr.J - Profil | Út 7.1.2014 8:57:30
NSlavíček - Profil | Út 7.1.2014 8:32:51
NBitko - Profil | Út 7.1.2014 7:50:08
Ja ked si kupujem spotrebnu elektroniku, nechcem riesit servis, lebo ho nechcem vyuzit. Ked sa predom riesi servisna dostupnost, potom rovno hovorim, NEKUPOVAT dane vyrobky (sam vlastnim Q7-TX ale toto som neriesil).
Ved mame 2 rocnu zaruku a kazdy spotrebic ma "vanovu" krivku spolahlivosti, t.j. bud sa to podrbe do tyzdna, alebo po dobe zivotnosti (napr. u auta je to 5 rokov alebo 100000km, u elektroniky je to 2,5-3 roky - tak su navrhovane zariadenia) vsetko medzi tym je HRUBA chyba vyroby, prip. navrhu.
Keby sme pocitali pocet chybnych kusov/1000vyrobenych od Flajzara a inych lacnych vyrobkov, asi by ste boli prekvapeny ake je tam pomer. A lacne su len preto, lebo sa robia v mil. seriach v Cine. Som presvedceny ze to nie je jednoznacne v nieci prospech.
Ale musim dodat ze Flajzar ma u mna + lebo udava trendy a je to obdobne ako u Apple s MAC, iPod, iPhone. Prachadza s niecim, co na trhu este nie je a je to spracovanie na velmi vysokej urovni...
NBitko - Profil | Út 7.1.2014 7:41:28
ALE, nie nejde to takto jednoducho. Dalo by sa to urobit, ale je to neskutocne vela prace aj samotny navr DPS pre PIR co by si nikdy nezaplatil :-)
To je prersne to co som pisal, hlava je draha, nie stroj co naspajkuje suciastky :-)
NF.T.M. - Profil | Po 6.1.2014 17:43:07
Nmik UTD - Profil | Po 6.1.2014 17:32:50
NBitko - Profil | Po 6.1.2014 13:06:39
Ale vyroba je iba cast. Co odlisuje kvalitu ad nekvality je vyvoj danej firmy. Mozeme cakat na konkurenciu a potom urobit Ctrl+C Ctrl+V a predavat lacnejsie cio s vyssim ziskom alebo vyvijat a budavat trendy vid. Apple...
Tym chcem povedat ze pokial sa nevyraba v mil. kusoch, tak naklady na vyvoj a testovanie su dost znacne (nerobia to cinske deti ale Ing. v Europe).
Samotny signalizator s priposluchom je DSP procesor za 3USD+868MHz vysiec/prijmac+bizuteria+DPS+krabicka. Najdolezitejsie je testovanie a blbovzdornost a az potom sup ho do Ciny k vyrobcovi.Tam je rozdiel medzi kvalitou a suntom.
A cena? Kludne nech su maloobchodne marze na urovni 20% a nie 70-100% ako je to u nasich obchodnikov...cize cena je privysoka...
NRado Korec - Profil | Po 6.1.2014 11:48:09
Nbodie - Profil | Po 6.1.2014 11:26:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Před cca 6 lety jsm pořídil tento http://www.flajzar.cz/signalizator-zaberu/signalizator-zaberu-fishtron-sx1.htm
k tomu jsem měl dva kusy levných za cca 450kč Dingo 4...
první dva tři roky jsem docela uvažoval zda to s Flajzíkem nebyla chyba (v době koupě jsem za něj dal cca 2 tis) a mnohem levnější Dinga fungovali uplně bez problémů v létě zimě dešti větru...
Po již zmíněmých cca třech letech ale Dinga začli neskutečně žrát baterky ,třeba 2 za měsíc jsem měnil... Ve Flajzarovi jsem měnil až po 5 letech:o)))
Zkušenost se Švagrovými pípáky od X2 v sadě v kufříku 3+ příposlech za nějaké tuším tři tisíce... má je nyní cca 3 rokem, zatím vše funguje jak má, jen jeho záběr poznáme ještě než promluví signalizátor protože při záběru je nejdříve slyšet "vrznutí" pohybujícího se kolečka a až pak zvuk signalizátoru:o)))
Loni jsem za výprodejovou cenu dokoupil další dva Fishtrony a myslím že jsem neudělal chybu... letos mám v plánu dokoupit v sadě mini vysílače http://www.flajzar.cz/bezdratova-sada-tx/miniaturni-vysilace-microtx.htm abych to měl koplet, i když v 90% si vystačím bez připslechu tak někdy je holt pohodlnější se zavrtat d spacáku:O)
Takže za mě kvalita alespoň u Flajzaru za ty prachy stojí. (s otatníma nemám osobní zkušenost, takže nemůžu posoudit, ale myslím že to bude obdobné)
Nantony - Profil | So 4.1.2014 13:10:35
Nantony - Profil | So 4.1.2014 11:50:38
http://www.cabelas.com/product/Footwear/Mens-Footwear/Mens-Hunting-Boots/Mens-Insulated-Hunting-Boots%7C/pc/104797980/c/104747580/sc/104826780/i/104841180/Trekker8482-10034-800-gram-Insulated-Waterproof-Hunting-Boots/752269.uts?destination=%2Fcatalog%2Fbrowse%2Fmens-insulated-hunting-boots%2F_%2FN-1102846%2FNs-MIN_SALE_PRICE%3FWTz_l%3DDirectLoad%253Bcat104797980%253Bcat104747580%253Bcat104826780%26WTz_stype%3DGNU&WTz_l=DirectLoad%3Bcat104797980%3Bcat104747580%3Bcat104826780%3Bcat104841180
pořídíš za 2000kč včetně poštovného a dph. A to se nebavím, o ceně, kdy se ještě neplatilo dph.
hola
NSlavíček - Profil | So 4.1.2014 11:42:25
Nelhierro - Profil | So 4.1.2014 11:20:41
Ndosec - Profil | Pá 3.1.2014 16:39:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=657961&kw=jrc%20radar
NDeFoRt - Profil | Pá 3.1.2014 14:54:23
Nelhierro - Profil | Pá 3.1.2014 13:37:08
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NLevné zavážecí lodičky - zkušenosti, opravy, tunning122
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NFox - není to předražené?1080
NFanclub značky Shimano16391
NKrátkodobá kaprařina x9920
NLexikon boilies komponentů901
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NJak na odlévání olova?856
NDomácí swinger - výroba624
Kde to žije - kaprařina
17:06NATTs hlásiče a ATTx příposlech 541
16:55NKrátkodobá kaprařina x 9920
16:33NFanclub značky Shimano 16391
16:29NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
8:22NLabe fishing store 19
8:02NOhře, úlovky, nástraha 1054
6:04NKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










