Fotky produktů Trakker

Pochlubte se vaší výbavou od Trakkeru:)
Autor diskuse: červik7 - Profil , 19.12.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Nčervik7 - Profil | St 25.12.2013 15:26:04

kosvi >> Jj nevím musel bych zjistit:)

    Nkosvi - Profil | St 25.12.2013 15:21:02

    červik7 >> A neměli tam náhodou tohle

      Nčervik7 - Profil | St 25.12.2013 15:13:25

      původně 290kč -20% je na ní sleva tak krásnejch 232kč Tak že skoro zadarmo:)

        Nkosvi - Profil | St 25.12.2013 15:11:10

        červik7 >> To je podobné jako v Parysu plný krám super věcí a na netu půlka, ještě že to mám kousek ;-)

          Nkosvi - Profil | St 25.12.2013 15:10:28

          červik7 >> Ani nevím za kolik je, ještě by mě to zrujnovalo :-)

            Nčervik7 - Profil | St 25.12.2013 15:09:04

            kosvi >> Jo tak napiš že chceš tu s novým logem a oni ti ji pošlou:)

              Nkosvi - Profil | St 25.12.2013 15:08:01

              červik7 >> Tak to jo, já jenom že jsem koukal na stránky a že tam nijaká nová kšiltovka nebyla. No a do kránu to mám z ruky ;-)

                Nčervik7 - Profil | St 25.12.2013 14:36:51

                kosvi >> Je tam hodně nových věcí na krámě:)

                  Nkosvi - Profil | St 25.12.2013 14:30:44

                  červik7 >> To jsem si mohl myslet, no popravdě mě to napadlo, ale ta kšiltovka mi nešla do hlavy, já že jsem ji ještě nikde neviděl snad kromě na stránkách trakkera ;-)

                    Nčervik7 - Profil | St 25.12.2013 12:53:35

                    kosvi >>Jak jinak než z Kolíně:)

                      Nkritik - Profil | St 25.12.2013 12:47:54

                      Kamil68 >> No to bude paráda, až ho pořídíš....Už teď je mi jasný, kam se vetřu, až pojedu s tebou.... Žádný hrbení v bollýčku, s sebou jenom postel a spacák.... .)
                      Ještě nějaký tanečnice na telefón a bude to.... To všechno se do XXLka určitě vejde :)

                        Nkosvi - Profil | St 25.12.2013 12:41:43

                        červik7 >> Celkem by mě zajímalo, kde ji Ježíšek sehnal :-)

                          NKamil68 - Profil | St 25.12.2013 11:43:45

                          kritik >> Ano ano,přesně tak ..už po něm pokukuji dlouhou dobu a po zkušenosti kolegy viz.níže i s Trakker Kolossus je pro mne Fox Royale XXL jedinou rozumnou volbou .. a už jsem starší pán a do nízkých bivaků už se těžko ohýbám! :-)

                            Nčervik7 - Profil | St 25.12.2013 11:20:18

                            kosvi >> Vypadá pěkně to nové logo uvidíme jak bude sloužit:)

                              Nkosvi - Profil | St 25.12.2013 10:26:41

                              červik7 >> Bych taky chtěl tu kšiltovku ;-)

                                Nchesper - Profil | St 25.12.2013 7:52:20

                                od ježucha podložka a kyblík kyblík mám vyzkoušenej a drží podložka to ukáže čas jestli vydrží aspoň tak jako předchozí od FOXe zatím se tváří tak že by mohla

                                  Ncuchak - Profil | St 25.12.2013 6:54:20

                                  ..

                                    Nsupinna - Profil | St 25.12.2013 0:58:03

                                    kosvi >> :) vypadá trochu, jak zateplený kok :))

                                      Nčervik7 - Profil | Út 24.12.2013 20:33:07

                                      Od ježucha:)

                                        Nkosvi - Profil | Út 24.12.2013 15:08:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Jedna vánoční