- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Daruji věci na ryby ...
Kamarádi rybáři a rybářky. Jistě je mnoho z nás, kteří jsme v průběhu let pořídili spoustu věcí spojených s rybařinou, z nichž část již leží někde bez užitku a přitom by někomu mohly ještě posloužit nebo udělat radost. Protože ne všichni chtějí tyto věci jen prodat nebo koupit, rozhodl jsem se založit tuto "darovací otázku ", ve které můžete svoje nevyužité věci zdarma nabídnout. Třeba tím pomůžete nějakému začínajícímu rybáři nebo rybářskému kroužku.
Autor diskuse: Čendík - Profil , 25.11.2013 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
109x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
Nhraji - Profil | Út 26.11.2013 8:34:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Čendík - >> myšlenka určitě ušlechtilá a velmi rozumná. Jen s tou realizací bude asi trošku problém. Ale to bude záležet na lidech, kteří se do toho zapojí.
Mně se osvědčilo postupovat jinak. Vybrat si někoho ve svém okolí a tomu to věnovat.
Mně se osvědčilo postupovat jinak. Vybrat si někoho ve svém okolí a tomu to věnovat.
Nrumi7 - Profil | Út 26.11.2013 8:16:01
Čendík - >> nic ve zlým,ale myslím si,že tahle diskuse nebude mít budoucnost.aspoň ne tu dobrou.budeš rád,že ji ukončíš,než se to vymkne kontrole a účastníci si budou dělat srandičky nebo se budou urážet,budou se chtít prát,slibovat nereálné věci,věci které svět neviděl....tak jak to tu bude asi fungovat už naťukl hned na začátku Netipa....občas na bazaru někdo něco nabídne-za odvoz,za flašku slivovice,atd.ono je to těžký,někomu něco dáš a on ti ještě vynadá,co je to za šunt,atd.tak to radši vyhodí.nebo pár takových věcí vyfotí a napíše-vše na obrázku třeba za 200kč.ale to už věci nedaruje,ale prodává.......v dnešní době se totiž nedává nic zadarmo...
NPetr64 - Profil | Út 26.11.2013 5:56:36
PYTLAKS >> Kam bys chodil se štikovkou?Tobě by se hodilo pro mladýho spíš něco z toho a na zbavování se toho,je ještě čas.:o))
NPetr64 - Profil | Po 25.11.2013 20:02:16
ALE3 >> To byla odezva na""tvůj""žert.:o))
Při tom sem to myslel vážně.Když něco slíbím,slovo dodržím.
Při tom sem to myslel vážně.Když něco slíbím,slovo dodržím.
NALE3 - Profil | Po 25.11.2013 19:56:33
Petr64 >> :-D jo za pul hodiny :-D si z brna... dobrej zert :-)
NPetr64 - Profil | Po 25.11.2013 19:50:42
GRUPA >> Dá se to použít v celku jako sedma bič.Teď tak používám bolo.Naviják mám jen jako rezervu.
Ndvorák - Profil | Po 25.11.2013 19:48:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Ha,před časem jsem dělal pořádky v garáži a do popelnice šli např.pípáky ( 10 let staré,ale funkční ),zajisté opravitelnej podběrák světové zn.Mivardi,drobnosti pro lov na živou,nějaké náhradní cívky většinou Okuma,o jejich existenci jsem neměl ani tušení apod.
Až mě to zase popadne,tak tu určitě něco nabídnu.
Krámů tam je ještě dost :-)
Až mě to zase popadne,tak tu určitě něco nabídnu.
Krámů tam je ještě dost :-)
NGRUPA - Profil | Po 25.11.2013 19:46:49
Petr64 >> no abych se přiznal, tak jsem ho v celku použil asi dvakrát. Ale ten "topset" ten jsem využíval celkem často na čudle.
NPetr64 - Profil | Po 25.11.2013 19:45:02
GRUPA >> Tys chtěl jen jeden.Druhej bych ti nedal,dokud neuvidím fotku,že ho používáš.:-)
NPetr64 - Profil | Po 25.11.2013 19:43:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Čendík - >> To není zlej nápad.Jen su zvědavej,jak by se to expedovalo.Budu dělat inventůru v komoře,tak tam určo najdu plno něčeho.Rozhodně by se to asi nerentovalo někam posílat.
NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 25.11.2013 19:33:54
Přijmu darem zánovní naviják do velikosti 3000 popřípadě vláčecí prut (taktéž zánovní) v gramáži nad 30g do 70g. S darem můžete zajet přímo za mnou (domluva přes SZ) a nebo zaslat poštou (poštovné nehradím, jelikož je to dar)
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59881
NČína - objednali ste uz nieco?15756
NRybářsko-houbařské jádro .-)45011
NUdírny a uzení51146
NRybářský retro bazar.16777
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NRetro ...50707
NSranda bez nadsázky 🤘10865
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5796
NDokumenty z přírody kolem vody624
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
TT Fishing
Rybaření v Srbsku a v Bosně. Lov dunajských ryb a lov Hlavatky.











