- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kaprařský maraton - štěrkovna Dolní Benešov
1; Myslíte si, že by byl zájem o účast na týdenním kaprařském maratonu na štěrkovně Dolní Benešov (září 2014) ??? - celá štěrkovna otevřená - max.30 teamů.
2; Jste ochotni zaplatit 8.000 Kč za dvoučlenný team / 7 dnů chytání non-stop, vyvážka, atd.... s možností výhry třeba 1-místo - 30.000kč, 2-místo - 20.000 Kč, 3-místo 10.000 Kč + dary od sponzorů
3; Jste ochotni zaplatit zálohu 3.000kč - předem v měsíci Březen /Duben ?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NKocháč - Profil | Pá 25.10.2013 21:43:50
NLubo - Profil | Pá 25.10.2013 21:39:37
NLubo - Profil | Pá 25.10.2013 21:33:50
NFOUSATEJ HAT - Profil | Pá 25.10.2013 20:30:39
Nbart.bm - Profil | Pá 25.10.2013 19:59:43
NRST - Profil | Pá 25.10.2013 19:53:48
Nbart.bm - Profil | Pá 25.10.2013 19:47:54
NRST - Profil | Pá 25.10.2013 19:47:33
Nnofish - Profil | Pá 25.10.2013 19:45:31
NJard - Profil | Pá 25.10.2013 19:35:01
NRST - Profil | Pá 25.10.2013 19:34:20
Nnofish - Profil | Pá 25.10.2013 19:29:12
Nnofish - Profil | Pá 25.10.2013 19:28:05
Nemyslel jsem vůbec BP ale změny v rybařině jako takové a BP pro celý kraj třeba, ne jen na jeden daný revír, a kterém "hospodaříš" (úmyslně uvozovky. Relativní pojem).
Každá MO má furt snahu hrabat si na sém písečku, jenže právě proto se děje to co se děje...
Hele nemám teď fakt náladu to řešit. Věřím, že si nějaké věci prosadíš, ale podle mě je to o změně systému, ne o nějaké lovu na jednom revíru. O finanční stránku svazové rybařiny jsem se radši nikdy ani nezajímal a jestli bych s něčím začal, tak tímhle... A to není na páteční večer moc velká zábava...
NRST - Profil | Pá 25.10.2013 19:27:18
Nbart.bm - Profil | Pá 25.10.2013 19:23:14
NRST - Profil | Pá 25.10.2013 19:19:23
NKocháč - Profil | Pá 25.10.2013 18:42:22
Nnofish - Profil | Pá 25.10.2013 18:31:56
To že někoho zvolíš vůbec nic neznamená.... BUder tam ještě za týden nebo pak bude nahrazen někým jiným a to už jen hlasováním ve výboru? A co kraj? Ten diktuje pravidla? Dokáže tam prosadit lidi kterým věříš?... :-)
Stát ve státě... bohužel... Neovlivníš nic.
NKocháč - Profil | Pá 25.10.2013 18:26:32
Nnofish - Profil | Pá 25.10.2013 18:26:01
Podívej se na politiku...
Nbart.bm - Profil | Pá 25.10.2013 18:22:58
NKocháč - Profil | Pá 25.10.2013 18:17:18
Nstrejda16 - Profil | Pá 25.10.2013 18:15:45
Ndosec - Profil | Pá 25.10.2013 18:09:56
Nstrejda16 - Profil | Pá 25.10.2013 18:07:02
Nnofish - Profil | Pá 25.10.2013 18:03:35
Nnofish - Profil | Pá 25.10.2013 18:02:05
Ndosec - Profil | Pá 25.10.2013 17:29:01
Nunudle - Profil | Pá 25.10.2013 17:06:06
Nstrejda16 - Profil | Pá 25.10.2013 17:01:17
NKocháč - Profil | Pá 25.10.2013 16:57:53
NBullteriér - Profil | Pá 25.10.2013 16:54:37
NFishky - Profil | Pá 25.10.2013 16:50:33
NKocháč - Profil | Pá 25.10.2013 16:48:32
NBullteriér - Profil | Pá 25.10.2013 16:47:18
Nstrejda16 - Profil | Pá 25.10.2013 16:34:46
Nstrejda16 - Profil | Pá 25.10.2013 16:30:31
Tato diskuze se zvrhla trochu do jiné dimenze.
Opět se v celé své kráse ukazuje typická českomoravská vlastnost " závist".
NFishky - Profil | Pá 25.10.2013 16:19:07
NBeze - Profil | Pá 25.10.2013 16:13:33
Nnofish - Profil | Pá 25.10.2013 16:12:12
Já se sportovně o výhry neperu. Moje výhra je, že můžu jít na ryby. Nedokazuju si nic, nemám potřebu se srovnávat, nehápu to, to máš pravdu.
A mizím.
NBeze - Profil | Pá 25.10.2013 16:11:59
Nstrejda16 - Profil | Pá 25.10.2013 16:07:56
Nnofish - Profil | Pá 25.10.2013 16:05:24
Celé je to divné. Hoši chytejte si ty kapry. Ale ukažte že jste frajeři a chytejte je dle platných pravidel lovu, jako všichni ostatní... A že to nejde? Ale jde, jen je to těžší a lidé přece nebudou překonávat překážky, když je můžou obejít...
Omlouvám se, ale teď mizím, kdyby něco :-)
Ndosec - Profil | Pá 25.10.2013 16:04:17
NKocháč - Profil | Pá 25.10.2013 15:58:14
NKocháč - Profil | Pá 25.10.2013 15:53:43
NBullteriér - Profil | Pá 25.10.2013 15:52:22
Pokud by MO stála za něco,tak to nechá bez poplatku s tím že jim tu vodu zarybníš,ale stejně chce ještě 70 000. Kde to potom jsme???To potom pak ta MO bude mýt pěkně vystaráno..vodu zarybněnou a ještě si zvýší příjem....
Sorry můj názor
NBeze - Profil | Pá 25.10.2013 15:51:04
Nnofish - Profil | Pá 25.10.2013 15:50:44
Já si o tom myslím svoje. Houno závody. Na ty jsou soukromáky. Revír je pro lidi a pro všehny... Vůbec, závodění jako takové mi nic neříká, možná proto že nejsem ani sportovní rybář. Za to slovní spojení bych taky občas vraždi :-) To je jak kdyby se řeklo "sportovní myslivec", vždyť je to to samé.
Ať si sportují, ale ať měnšina mající prachy neobtěžuje většinu, která na to sportoviště dává peníze dlouhodobě.
Nstrejda16 - Profil | Pá 25.10.2013 15:50:11
NBullteriér - Profil | Pá 25.10.2013 15:47:47
Stejně je to přehnané a pořád si slušně nahrabe..
Vezmeme li v úvahu že autor je ze stejné MO,tak si nahrabe MO,zarybní si vodu a nahrabe si provozovatel závodů..Jediný kdo jim k tomu pomůže budou lidi,kteří to zapaltí..
Mě tak napadlo jestli náhodou MO neprojebala peníze a zkouší to takhle napravit..Samozřejmě jsou to jen doměnky,ale i tak..
Tohle jestli se jim povede,tak jsem si jistý že s toho bude " precedens "...
Začnou to dělat ostatní MO a duch závodů jako takový půjde do hrobu....
NBeze - Profil | Pá 25.10.2013 15:42:59
NKocháč - Profil | Pá 25.10.2013 15:41:46
NKocháč - Profil | Pá 25.10.2013 15:37:32
Nnofish - Profil | Pá 25.10.2013 15:32:31
http://www.rybsvaz-ms.cz/diskuzni-forum/60/zavody-dolni-benesov-471191-opava-2c.php
jestli z toho má ještě někdo něco jako všude jinde v tomhle státě z nikoho stejně nedostaneš. Tady máš oficiální odpověď...
Ndosec - Profil | Pá 25.10.2013 15:30:36
Nbart.bm - Profil | Pá 25.10.2013 15:29:29
NBullteriér - Profil | Pá 25.10.2013 15:16:52
Za prvé by mě zajímalo proč je na výhry jen 60 000 kč,když se vybere 240 000 kč...Už jen toto svědčí o tom že si někdo pěkně na hrabe...s toho nemusí mít ani sponzory,protože by to s těch peněz v pohodě nakoupil a i kdyby byl hodně štědrý,tak mu v kapse zůstane cca 150 000 kč.. Lidi kde to žijem??? Takhle se závody nedělají...
Za tyto peníze bych to viděl na úplně jiné ceny a určitě né jen 3 místa...
Prostě je to jen o tom aby si někdo nahrabal a radši nechci ani domyšlet jestli autor založením této diskuze zjištuje ochotnost ( pro mě blbost ) lidí to zapaltit...To už je pak jen drzost a sprostost...
Vzhledem že asi ano,tak být Adminem tak ho bloknu...
Nezlob te se ,ale už jen to že by byl někdo schopen to zaplatit mě rozčiluje a rozpaluje do ruda....
NKocháč - Profil | Pá 25.10.2013 15:14:58
NKocháč - Profil | Pá 25.10.2013 14:37:30
Nunudle - Profil | Pá 25.10.2013 14:29:24
NKocháč - Profil | Pá 25.10.2013 14:23:55
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NDolní Benešov1703
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NKrátkodobá kaprařina x9912
NTěrlická přehrada - aktuálně !!!!14629
NŠtěrkovna Hlučín1013
NSolar titanium swinger1072
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NRevír - Jezero Jaroslav1587
NDalešice ??8160
Kde to žije - kaprařina
20:21NATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
20:12NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
19:44NLabe fishing store 18
19:20NŽermanky a bivakovani 4
17:25NKyjský rybník, Džbán 50904
14:38NKrátkodobá kaprařina x 9912
13:45NHarrison - vše o této značce 3722
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
SoNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 0
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
22.6.🏆 CCAM Brodský léto -...
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...












