Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

Kujavan - Profil | So 22.11.2014 21:21:49

To ani nevím , taky si udělám výlet :)

    alx - Profil | So 22.11.2014 21:00:13

    kowy >> čau, no teď tam není nic, bylo to vypuštěné; ale chci se tam podívat, jak vypadá dno atd., ať vím, kde za pár let hledat canďoše ;-)

      king76 - Profil | Pá 21.11.2014 22:49:28

      kowy >> neboj určitě tam něco pak nasadí Jičín zarybnuje dobře.

        kowy - Profil | Pá 21.11.2014 21:30:53

        alx >> hoj Pavle je na tom revíru něco zajíjmavého k pochytání třeba dravci? ještě jsem tam nebyl...

          eagle - Profil | Pá 21.11.2014 12:35:36

          alx >> jo zajed a vyfoť něco jak to tam vypadá taky by mě to zajímalo.

            alx - Profil | Pá 21.11.2014 6:59:28

            eagle >> extra blízko to nemám, cca 25km; ale zajedu se tam podívat, jak vypadá dno před napuštěním

              eagle - Profil | Čt 20.11.2014 23:58:00

              alx >> ty to máš asi kousek na ten rybník,nebo né.Ja jak sem jel z jara do Fulneku tak sem viděl,že se tam něco dělá.

                alx - Profil | Čt 20.11.2014 8:24:48

                čaďa >> díky za odpověď!

                  čaďa - Profil | St 19.11.2014 22:31:28

                  Kletná se bude napouštět na jaře,ještě se na tom pracuje.Jeví se to pěkně,ještě písek a palmy.

                    alx - Profil | St 19.11.2014 13:11:38

                    eagle >> Jičín, proto se tady ptám..

                    471 074 Odra 6 A - MO Nový Jičín
                    Mimopstruhové revíry 1,5 ha
                    Revír tvoří: nádrž Kletné v k. ú. Suchdol nad Odrou 1,5 ha

                      eagle - Profil | St 19.11.2014 12:24:36

                      alx >> jaká to ma organizace.

                        eagle - Profil | Po 17.11.2014 21:12:27

                        Tak co chlapi jak Vám to kouše,nebo už na ně nechodíte?

                          PYTLAKS - Profil | Út 4.11.2014 7:17:41

                          eagle >> já fakt nevím,jak nechceš propalovat revír který je uveden v rř?

                            alx - Profil | Út 4.11.2014 6:47:08

                            eagle >> byl jsem tam jako malý kluk na zlaté udici, ale to už bude 20let+ Letos to bylo vypuštěné kvůli průsaku, tak by mě zajímalo, jestli už to napustili.

                              eagle - Profil | Po 3.11.2014 23:30:32

                              Já osobně bych si ze Štramberka v letních měsících rybu nevzal smrdí takový nepopsatelný zápach,jinak voda je to úživná.

                                eagle - Profil | Po 3.11.2014 22:51:32

                                alx >> Tak tam sem nikdy nebyl,ty už si tam někdy byl?

                                  eagle - Profil | Po 3.11.2014 22:50:19

                                  PYTLAKS >> Jo to je napsaný v RŘ,však si tam zajeď si chytnout něco většího.Revír z otazníkem nevím co tím myslíš.

                                    eagle - Profil | Po 3.11.2014 22:46:10

                                    Kajman60 >> O takové věci by se měla postarat hlavně MO Nový Jičín.Oni stejně mají své chovné rybníky takže oni mají ryb dostatek.

                                      PYTLAKS - Profil | Po 3.11.2014 7:54:29

                                      eagle >> pořád nerozumím tomu,propalovat zbytečně nechcu revír,vždyť je napsaný v řádech,to mi fakt hlava nebere,pokud nechceš propalovat to,že tam sů velké ryby,tak tomu rozumím,ale revír?

                                        alx - Profil | Po 3.11.2014 7:07:38

                                        Chlapi jak to vypadá s Kletnou? je ještě na suchu, nebo už napuštěno?

                                          Červené karty: Kajman60