Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

Nking76 - Profil | Ne 25.1.2015 19:15:42

Filip Štefek >> jsem taky pro at nakype,a hlavně at to vydrží,ja pak ty sracky nemusím.

    NFilip Štefek - Profil | Ne 25.1.2015 19:14:28

    Jirko dobrá anketa, to bude zajímavé :-)

      NFilip Štefek - Profil | Ne 25.1.2015 19:09:15

      king76 >> Jen ať pěkně kype, ale ať to ve městě nevypadá jak někde na hnojišti :-) Kdo neumí chodit, ať raději ven neleze...

        Nking76 - Profil | Ne 25.1.2015 19:05:19

        aji nějaký ten mráz by neuškodil,snad ještě příjde.

          Nking76 - Profil | Ne 25.1.2015 19:04:02

          Filip Štefek >> a hlásí celou noc,by mělo kypat.

            NFilip Štefek - Profil | Ne 25.1.2015 18:54:23

            king76 >> Tady taky, ale máš vidět ty solničky, perou to tam snad naplno, kde chceš s těma děckama chodit...

              Nking76 - Profil | Ne 25.1.2015 18:49:32

              Filip Štefek >> nestíhají odhrnovat sníh,u mě padá pořád.

                NFilip Štefek - Profil | Ne 25.1.2015 18:48:20

                Tak nám venku celý den padá sníh, silničáří a technické služby s něj udělali sračku, ach jo... Nedá se ani vyjít s děckama na sáně městem... ko.ko.ti

                  Neagle - Profil | Út 30.12.2014 21:01:42

                  Ja si lístek obnovím až po novém roce mám to platné do konce roku.

                    Nking76 - Profil | Po 29.12.2014 20:27:44

                    Filip Štefek >> jj jasně, sem si nedávno obnovil ryb.lístek na 10 let.

                      NFilip Štefek - Profil | Po 29.12.2014 0:14:26

                      king76 >> Celkem se vším počítám kolem 2500,-

                        Nking76 - Profil | Ne 28.12.2014 23:40:46

                        Filip Štefek >> roční bílá stojí 1400

                          NFilip Štefek - Profil | Ne 28.12.2014 23:15:33

                          king76 >> Uvidíme kolik to bude letos koštovat...

                            Nking76 - Profil | Ne 28.12.2014 22:39:44

                            Filip Štefek >> jj zajdi.

                              NFilip Štefek - Profil | Ne 28.12.2014 22:23:45

                              king76 >> Já se zítra projdu do města a uvidím, na netu nemají info že by mezi svátkama měli zavřeno.

                                Nking76 - Profil | Ne 28.12.2014 22:14:10

                                Filip Štefek >> nemáš lepší zavolat Laďovi,nebo tady http://www.crsnj.cz/kontakt/

                                  NFilip Štefek - Profil | Ne 28.12.2014 20:27:59

                                  Chlapi nevíte jestli je zítra tj. 29.12. otevřeno v Jičíně na svazu? Šel bych pro noty :-)

                                    NFilip Štefek - Profil | Ne 28.12.2014 20:24:10

                                    king76 >> JoJo, jsem taky pro zámrz alespoň na 14 dní

                                      Nking76 - Profil | Ne 28.12.2014 18:00:17

                                      Filip Štefek >> Ja si půjdu 8.1. pro papíry.Jenom at mrzne jen to prospěje všemi směry.

                                        NFilip Štefek - Profil | Ne 28.12.2014 8:28:17

                                        Už to tak vypadá, ze všechny vody na pár dní pokryje led... Máte už nékdo povolenku na další rok???

                                          Červené karty: Kajman60