Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

NFilip Štefek - Profil | Ne 2.11.2014 22:25:12

Kajman60 >> Letos jsem si a feeder pěkně zachytal jiné ryby než jen kapra, a řeknu upřímně, že i malý lín mi udělal větší radost než mírový kapr. Takže s tebou souhlasím

    NFilip Štefek - Profil | Ne 2.11.2014 21:54:41

    Chlapi buďte rádi že je ve vodách více druhů ryb, protože se klidně může stát, že tam taky bude velké H...

      NPepison - Profil | Ne 2.11.2014 21:46:22

      Milan 66 >> :-)

        Nking76 - Profil | Ne 2.11.2014 21:46:13

        Milan 66 >> někomu tam ti sumci vadí a někomu né ono je to těžko,jasně beru tvůj názor.

          NMilan 66 - Profil | Ne 2.11.2014 21:44:29

          Pepison >> umím i uvláčet kapra!! Hojky!!!

            NPepison - Profil | Ne 2.11.2014 21:42:08

            Milan 66 >> nazdar Milane .... me nevadi ani jedna z ryb --- v udaku jim je dobre :-) jinac na kacabaji kapru mraky vetsina okolo 50 cm + takze jestli mas i jiny vercajk nez na privlac tak val tam :-)

              NMilan 66 - Profil | Ne 2.11.2014 21:40:48

              king76 >> nemyslím si. Sumec se chyta mín cíleně.

                Nking76 - Profil | Ne 2.11.2014 21:35:36

                Milan 66 >> jenže štiku chytneš dřív než toho sumce.

                  NMilan 66 - Profil | Ne 2.11.2014 21:31:57

                  ja si myslim, že tam patří. Štika 90 by vám tam nevadila, že?

                    Nking76 - Profil | Ne 2.11.2014 21:29:26

                    Pepison >> za mě takový sumec nepatří do tak malé vody,uvítal bych ho na větších vodách.Na těch malých bude dělat jen paseku,stejně kdo ví kolik těch sumcu tam je to asi nikdo neví,protože jsou i takoví lidí,kteří chytnou třeba na Odře malé sumce a pustí je třeba na tu Kacabaju.

                      NPepison - Profil | Ne 2.11.2014 20:59:08

                      eagle >> jo byl jsem na druhe strane ..... koho bych mel volat RS ??? ten pan mel s neho takovou radost ze jsem mu to pral ..... stejne za nim pak priletel dalsi a rekl mu ze jsou jeste hajeni :-) tak zasel do auta a pustil jej z pytle zpet do vody ..... ale to urcite vis kdyz znas o kacabaji hodne :-D to jestli tak velky dravec patri do tak male vody - o tom se da psat do aleluja :-)

                        Neagle - Profil | Ne 2.11.2014 20:50:00

                        Pepison >> a ty si to viděl?Ty si byl u toho?Proč si někoho nezavolal.A nebo jedna babka povídala.

                          NPepison - Profil | Ne 2.11.2014 20:44:28

                          eagle >> zvlastni ale je ze si tam na kacabaji strka borec do auta sumika cca 140cm do auta tyden pred zahajenim .... :-D

                            Neagle - Profil | Ne 2.11.2014 20:37:29

                            o tomto revíru vím dost,zbytečně bych náhrávál masařkám a to nechcu.

                              Neagle - Profil | Ne 2.11.2014 20:34:44

                              PYTLAKS >> propalovat zbytečně nechcu revír,kde je víc takových kapru velkých,ti velcí ted nejsou vysazení,vysazení tak jsou K3.

                                NPYTLAKS - Profil | Ne 2.11.2014 20:29:25

                                eagle >> co chceš propálit o rybníku kde se po vysazení bijů o místo?

                                  Neagle - Profil | Ne 2.11.2014 20:19:08

                                  Filip Štefek >> no to je kámoš vytáhl na zamuchlané silony kapra 84 jak ho vatahl tak plnojiných silonu olova tak ho aspon osvobodil a plave si vesele dál než aby vláčel kuču silonu i z krmítkama vláčel 2 krmítka a jedno olovo ted už si plave tak jak má.Stejně tam kontroly chodí oni si to tam hlídají a to je správné tak by to mělo být všude.

                                    NFilip Štefek - Profil | Ne 2.11.2014 13:39:23

                                    eagle >> Myslím že je propálený velice pěkně...

                                      Neagle - Profil | Ne 2.11.2014 12:24:42

                                      PYTLAKS >> tak na tom není nic zvláštního,víc nebudu prozrazovat nechci ten revír propalovat.

                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 2.11.2014 6:57:06

                                        na kacabaji se prý chytil kapr přes 80?neslyšel někdo?

                                          Červené karty: Kajman60