Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

Neagle - Profil | So 1.11.2014 23:27:17

Nebyl někdo na Juřince už se odhájilo,jsou to pěkné tůně.

    NFilip Štefek - Profil | Út 28.10.2014 22:38:40

    eagle >> Tam si myslím že máš daleko větší šanci.

      Neagle - Profil | Út 28.10.2014 22:22:26

      Filip Štefek >> asi zajedu na Žermanice tam sem už dlouho nebyl.

        NFilip Štefek - Profil | Út 28.10.2014 22:18:39

        eagle >> Na vláčku, tady v okolí NJ? To neporadím

          Neagle - Profil | Út 28.10.2014 22:08:40

          Filip Štefek >> ja zvažuju zajít někde na přívlač pokusit se o zubatou.

            NFilip Štefek - Profil | Út 28.10.2014 22:05:58

            eagle >> Jo, tak nějak to mám taky v plánu, uvidíme

              Neagle - Profil | Út 28.10.2014 22:03:35

              Filip Štefek >> no ja se přiznám taky sem ted nikde nebyl nebyl čas,snad se urvu příští týden v sobotu.

                NFilip Štefek - Profil | Út 28.10.2014 21:57:48

                eagle >> Ahoj, nebyl, teď nemám čas, ale zkusím už brzo někam vyrazit :-)

                  Neagle - Profil | Út 28.10.2014 21:52:43

                  Filip Štefek >> Filipe a ty si byl někde provětrat proutky.

                    Neagle - Profil | Út 28.10.2014 21:51:37

                    Tak co byli ste někde na rybách.Jak zaleze slunko tak je kosa a to mě už nebaví sedět a mrznout mám rád teplo.

                      Neagle - Profil | Po 27.10.2014 21:13:54

                      Kacabaja nic moc sice sem nebyl,za to kámoš byl a nic moc však to nevadí aspon něco zbyde na jaro.

                        Nking76 - Profil | Ne 26.10.2014 22:22:36

                        Filip Štefek >> ja ti pak dám vědět jak sem dopadl.

                          NPepison - Profil | Ne 26.10.2014 21:16:50

                          eagle >> jj... na rybach by si clovek mel hlavne odpocinout od toho rychlosveta .... skoda je ze to spousta (rybaru) nepochopila ;-)

                            Neagle - Profil | Ne 26.10.2014 21:07:42

                            Pepison >> no nádherná treska,určitě maso bude někde jinde chutově.

                              NPepison - Profil | Ne 26.10.2014 21:05:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              eagle >> to jo rybareni by bylo zajimavejsi .... stejne kdyz ryba na maso tak ne od nas :-)

                                Neagle - Profil | Ne 26.10.2014 20:47:18

                                Pepison >> jo ja ti to věřím,stejně 42 je malý kapr uřežeš hlavu ocas a kolik máš toho masa málo,já bych byl klidně pro míru kapra 45cm tak jak je to na Jížní Moravě.

                                  NPepison - Profil | Ne 26.10.2014 20:43:16

                                  eagle >> toto je prece na kazdem..... ja nez abych se dohadoval s nejakym spatne vystriklym porybnym tak bych uz nebral ani 42 cm kdybych chytil :-)

                                    Neagle - Profil | Ne 26.10.2014 20:42:09

                                    Filip Štefek >> když už o revírech tak sem dal přikdlad o te Kacabaji třeba o tom měření co jsem již psal i na jiných revírech.Mě by třeba zajímalo jak to vypadalo na Palačově byl tam někdo?

                                      NPepison - Profil | Ne 26.10.2014 20:40:58

                                      eagle >> vyplati nevyplati ..... ja si ten cas uzivam ikdyz neumim nic chytit .....navstivil jsem katerinice hajov vetrky hartu a zermanice ...... katerinice myslim dvakrat ....casu malo... ale aspon ma svaz z takovych jako ja penize na nasadaky..... :-D pristi rok uz to bude jen clenske a mrs.....

                                        Neagle - Profil | Ne 26.10.2014 20:39:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Filip Štefek >> stejně někteří to neumí ani změřit jak se někdy dívám jak to měří tak je mi na blití nebo mají rezavé svinovací metry no hnus je to tak příjit o noty.

                                          Červené karty: Kajman60