Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

Filip Štefek - Profil | Ne 26.10.2014 20:35:55

eagle >> Nejhorší je, že jsem už párkrát slyšel hlášky - ten kapr má 40, já to beru ať stará nehučí, a podobně... Ale to je jedno, to sem nepatří, všichni občas vidíme, jak to doopravdy je. Nebo někteří spíš vidět nechtějí. Bavme se raději o revírech :-)

    eagle - Profil | Ne 26.10.2014 20:32:28

    Ja bych třeba tu 40,5cm nevzal ani náhodou se mi to zdá moc malé já sem zvyklý tahat 50-60 na svazovce.Ted to někdo špatně změří a je to tak o papíry.

      eagle - Profil | Ne 26.10.2014 20:30:25

      Pepison >> tak to si byl fakt tak málo 5x vyplatí se ti vůbec povolenka na SM.

        Pepison - Profil | Ne 26.10.2014 20:27:18

        Filip Štefek >> but dobry .... letos jsem byl na rybach asi 5x a to na jare ... jinac mrs . ja ti ty kapry nezeru :-) ryby na jidlo si vozim ze severu a ver ze chut a taky vzhled je uplne jinde. ( a 40,5 cm prece nemuzes mit nikomu za zle ze si ho veme) :-) mej se at se di dari

          eagle - Profil | Ne 26.10.2014 20:25:54

          Filip Štefek >> jasně ja to samé ja stejně moc ryby nejim,ale candátka bych si dal.mě rybařina baví pro radost letos sem dost kapru pustil zpět do vody něco málo sem si vzal at nemám ostudu,že nic nedonesu domu.

            Filip Štefek - Profil | Ne 26.10.2014 20:22:15

            eagle >> Moje řeč, není to jen o tom se nažrat.

              eagle - Profil | Ne 26.10.2014 20:19:57

              Filip Štefek >> ted sem nebyl nikde nebyl čas,nevím kdy se dostanu na ryby.Ja tě chápu ja mám taky prázdný mrazák a nebečím snad někde něco chytnu rybyřinu beru jako koníček.

                Filip Štefek - Profil | Ne 26.10.2014 20:12:33

                eagle >> Ty abych řekl pravdu, já si kapry zachytám rád, ale abych jimi nějak plnil mrazák, to ne. Kapra většinou jen na vánoce, z důvodu tradice. Co ty, byl jsi někde? Jak to šlo?

                  eagle - Profil | Ne 26.10.2014 20:10:43

                  Filip Štefek >> když né ted tak si chytneš kapra na jaře stejně něco zbude neboj vše se nevymlátí do mrtě.

                    Filip Štefek - Profil | Ne 26.10.2014 20:09:30

                    eagle >> Jo, bez zakrmení dnes už skoro nechytám.

                      eagle - Profil | Ne 26.10.2014 20:09:08

                      jinak kacabaja nic moc co byli kluci chytat něco se pochytalo,ale každý nechytl.Kacabaja mě nějak neláká,jinak Kacabaja plná rybářu.

                        eagle - Profil | Ne 26.10.2014 20:06:44

                        Filip Štefek >> já mám rád chytání v letních měsících to je pak umění chytit kapra na prochytaných vodách,pokd si člověk někde bude krmit třeba jen kukuřicí tak nachytá,to je potom u mě úspěch.

                          david549 - Profil | Ne 26.10.2014 19:51:38

                          king76 >> čerťák uplné jatka nikdo s kaprem pod 50 domu nesel. tak si to vychytejte ať si můžete fklidu zanadavat :-)



                            Filip Štefek - Profil | Ne 26.10.2014 19:45:53

                            Pepison >> Jo, máš pravdu, mám mít rád takové, co berou kapra 40,5 cm? Mi je to jedno, ať se ryby berou, ale když se vychytají i ryby co mají sotva míru, a věř se to tady děje normálně, není se čemu divit že tak píšu.
                            A jinak, jsi nějak podrážděný, že by se tě to týkalo??? Nejsi nervózní z toho, že jsi na odhájení zapřáhl ten pařez ty???

                              king76 - Profil | Ne 26.10.2014 19:37:48

                              Filip Štefek >> zajdi na ryby at nemusíš kupovat v obchodě :-)

                                king76 - Profil | Ne 26.10.2014 19:36:03

                                david549 >> kacabaj

                                  Pepison - Profil | Ne 26.10.2014 19:33:07

                                  Filip Štefek >> ono by bylo lepsi kdyby se nesadilo vubec ze..... jsi asi jen zavistivec co dokaze chytit jen parez na dne.... proc rybarum nedoprejes ty ryby??? nechapu ze mas vubec neco spolecneho s rybarenim kdyz te irituji ti co si ryby berou kdyz na to maji pravo ...... :-)

                                    Filip Štefek - Profil | Ne 26.10.2014 19:25:00

                                    No jo, zdejší kaprožravky budou mít hody... Oni už ví, o kom je řeč...

                                      david549 - Profil | Ne 26.10.2014 19:18:45

                                      nasazene odhájené ( a kapři 50+) tak do toho :-)

                                        alx - Profil | Čt 16.10.2014 8:29:35

                                        king76 >> Všechno kolem míry a menší, kapři, candáti, štiky. Velcí byli jenom tolstoji a ta metrovka štika.

                                          Červené karty: Kajman60