Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | Út 14.10.2014 23:06:39

bačujte si tu chlapci pěkně a hlavně se držte tématu,bo tak je to správné,tak to má byt

    Neagle - Profil | Út 14.10.2014 21:53:56

    Filip Štefek >> kolego přesně s tebou souhlasím.

      NFilip Štefek - Profil | Út 14.10.2014 21:45:40

      Pepison >> Čím více lidí, tím lepší? To sice ano, ale držet se tématu, ne tu rozebírat cipiny.

        Nking76 - Profil | Út 14.10.2014 21:13:16

        Pepison >> tu může plkat třeba 100 lidí ja neříkám 7 lidí :-)

          NPepison - Profil | Út 14.10.2014 21:02:30

          king76 >> usmevne...... A k tomu hloupe... Cim více lidi ....tim lépe ale ty to delas uplne naopak. Škoda pro mrk.

            NMicho - Profil | Po 13.10.2014 21:17:36

            king76 >> ne nebyl

              Nking76 - Profil | Po 13.10.2014 20:33:51

              Pepison >> prázdný něco pohltí,jinak určitě škoda revíru sice tam nejezdím,ale ti co to měli za barákem tak ti mají smůlu,no co se dá dělat.

                Nking76 - Profil | Po 13.10.2014 20:23:26

                Pepison >> možné je všechno,hlavně se tu nebavit o práci,ale o téma otázky.

                  NPYTLAKS - Profil | Po 13.10.2014 8:11:04

                  Milan 66 >> asi jo:-)

                    NMilan 66 - Profil | Ne 12.10.2014 21:22:25

                    Hoši to byl ten rybníček pod cestou po pravé straně jak se jelo od OL?

                      NPepison - Profil | Ne 12.10.2014 21:17:16

                      king76 >> tento rybnik ma (par) kubiku vody o pohlceni nemuze byt rec...... pri lijacich je plny co by dup.... a pak (vlna) tece pres prepad to je snad jasne ;-)

                      vidim ze jsi i tady moderatorem.... no snad alespon tady nebudes davat tve nesmyslne red card

                        Nking76 - Profil | Ne 12.10.2014 20:51:33

                        Micho >> byl ses podívat na výlov.

                          NMicho - Profil | Ne 12.10.2014 19:57:56

                          Na tom revíru jsem byl parkrát a pokaždě chytačka. Zastupitelé města by se měli zamyslet nad svým počínáním, za chvilku jim začne vadit čerták nebo lamberk. No jo no zase někdo něco prosadil peníze a dotace hýbou i našim vodním světem.

                            Nking76 - Profil | St 8.10.2014 23:55:06

                            Filip Štefek >> ja si stejně myslím,že to nechají vypuštěné k bleskové povodni aby to zachytilo přívalovou vodu,každopádně škoda revíru.

                              NFilip Štefek - Profil | St 8.10.2014 18:12:52

                              Doufám že to vypuštění někomu přinese užitek... To, že přijdou deště a někde se vylije voda z koryta, za to můžou jiné faktory, než malá umělá nádrž.

                                Nking76 - Profil | Út 7.10.2014 12:34:59

                                alx >> byli tam i nějací větší kapři,nebo z těch ryb ti tolstoji.

                                  Npasty19 - Profil | Út 7.10.2014 11:59:53

                                  alx >> Je to ale stejně divné,že to je takhle vymlácené....pamatuju si tam mrtě malých candošů...No co se dá dělat...

                                    Npasty19 - Profil | Út 7.10.2014 11:56:51

                                    alx >> jj škoda...

                                      Nsmike - Profil | Út 7.10.2014 7:23:24

                                      škoda revíru :(

                                        Nalx - Profil | Út 7.10.2014 6:54:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        pár fotek

                                          Červené karty: Kajman60