Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

Pepison - Profil | Pá 2.5.2014 20:37:10

mondry >> ty uz chytas hady na hrouzky ??? :-D ale neboj jak zacnou dravci tak jsem ready na sumy :-) dokoupil jsem 58 lb elektromotor a baterii ... v pondeli 16-teho dopoledne vabnickou rozbiju vodu :-D

    mondry - Profil | Čt 1.5.2014 23:22:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    PYTLAKS >> Ty tvoje moudrosti si nech pro ogara!
    Dneska šli úhoři odpoledne a na feeder!!!!!!!!:-)))))))))))))))
    A nejen úhoři:-)))))

      Pepison - Profil | Čt 1.5.2014 19:31:05

      mondry >> zdar pane .... krasne pocasi :-) zasel bych taky ...

        PYTLAKS - Profil | Čt 1.5.2014 18:30:14

        mondry >> se nediv,že si chytil howno.-))na úhoře se chodí v noci,teleskopem a dvoumetrovým průvěsem:-))

          mondry - Profil | St 30.4.2014 22:36:03

          Tak jsem šel dnes na Odru 4 zkusit hady jestli nepůjdou.
          Nešli!!!!! :-))))
          Ale bylo fajn,teplo,klídek do doby než v Košuli začal ohňostroj:-))))))))))))

            mondry - Profil | Po 14.4.2014 18:37:33

            PYTLAKS >>Šlechtí!Budu vyšlechtěný jak cip! Co je kancovka???Paštika???

              mondry - Profil | Po 14.4.2014 18:12:00

              Pepison >> Též jsem makal jak barevný celý víkend a minimálně dva ještě budu:-(((
              Pak někdy by jsme mohli něco spáchat:-)Možná bude aj velký důvod konzumovat čajíček či tekuté ovoce:-)))Co myslíš????

                Pepison - Profil | Po 14.4.2014 13:19:12

                mondry >> jo to tahá medúza a to jsem tam mel takový hak ⚓. a jak ty?? Chytil si?? 🐟 🐬 🐠

                  PYTLAKS - Profil | Ne 13.4.2014 22:15:11

                  mondry >> to spíš teprve spůšťa,ne?:-)valím zase na chvílu do garage:-)musím uklízat:-)

                    mondry - Profil | Ne 13.4.2014 22:12:02

                    PYTLAKS >>Jo,jo! Aj Pepino vypá jak by cosi chytil:-)))))

                      PYTLAKS - Profil | Ne 13.4.2014 22:09:01

                      mondry >> já jsem na rozdíl od tebe cosi chytil:-))

                        mondry - Profil | Ne 13.4.2014 22:07:31

                        PYTLAKS >> To tvoje dření už znám:-))))

                          PYTLAKS - Profil | Ne 13.4.2014 22:06:18

                          mondry >> víc vody jak čaja.-)

                            PYTLAKS - Profil | Ne 13.4.2014 22:05:47

                            mondry >> prd,dřu doma:-))akorát pepan mě zase přišel vychlastat.-)

                              mondry - Profil | Ne 13.4.2014 22:04:44

                              Pepison >>Čus hlavo. Byli jste o víkendu zase někde s Tomíkem grilovat?

                                mondry - Profil | St 9.4.2014 19:44:11

                                PYTLAKS >> A sám nejvyšší mi prozradil že jsem byl úmyslně podveden!!!!
                                Bylo mi doporučeno(mými prý kamarády)lovit a nahazovat do míst kde je zakrmeno na dně kvasícím, hnijícím a bublajícím partiklem,boilie a peletami!!!!
                                Sami, čajem omámení tito (prý kamarádi) přitom lovili v těsné blízkosti břehu a to na kouzelnou,tenkou a dlouhou živočišnou nástrahu.

                                  PYTLAKS - Profil | St 9.4.2014 18:33:54

                                  ryby mu nebraly,tož to řešil s nejvyšším a stejně nic:-))

                                    PYTLAKS - Profil | Út 8.4.2014 7:01:28

                                    Pepison >> tak to je dobré.-)stahuješ mi to už?:-)

                                      Pepison - Profil | Po 7.4.2014 21:38:39

                                      PYTLAKS >> jo bylo ....i ty lnene seminka .....

                                        PYTLAKS - Profil | Po 7.4.2014 21:13:00

                                        mondry >> aha,to pak sesbírat a máme hafo csl:-))

                                          Červené karty: Kajman60