Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

Nmondry - Profil | Po 7.4.2014 21:11:21

PYTLAKS >> Bylo vidět jak bublá a qasí:-)))))

    NPYTLAKS - Profil | Po 7.4.2014 21:03:50

    Pepison >> bylo tam vidět to krmení?

      NPYTLAKS - Profil | Po 7.4.2014 21:03:29

      Pepison >> tak to stáhni a zítra mi to vem:-)

        NPepison - Profil | Po 7.4.2014 21:01:31

        PYTLAKS >> ale tolik skvasene kukurice pod vodou sem nevidel nikdy ....to krmeni je strasne :-D

          NPepison - Profil | Po 7.4.2014 21:00:19

          mondry >> cau cau pane .... uz jsem tam nasel asi jezdiky ci co to je .... ale je toho pres tri hodiny ..... pro priste vim ze kamera musi byt max 10 cm nad dnem . ale tech meduzek jsou tam videt stovky ..... max prumer cca 3 cm

            NPepison - Profil | Po 7.4.2014 20:55:10

            PYTLAKS >> az ted jsem dorazil dom ..... hej je jich hodne.....pak mi das nejakou flesku a naprcam ti to na ni .... posilatto nebudu .... pul hodiny se mne s tim srat nechce....

              NPYTLAKS - Profil | Po 7.4.2014 15:49:02

              kolib >> pamatuj,že to musí být červené:-))

                Nkolib - Profil | Po 7.4.2014 15:17:17

                PYTLAKS >> ne ještě ne.. až na podzim asi.to se uvidí :-)

                  NPYTLAKS - Profil | Po 7.4.2014 14:39:42

                  kolib >> aha,myslel jsem,že se povedl nějaký lepší:-))tam sadili na větřkách?

                    Nkolib - Profil | Po 7.4.2014 14:16:34

                    PYTLAKS >> od 40 do 48 cm nic většího.

                      NPYTLAKS - Profil | Po 7.4.2014 13:43:50

                      Pepison >> pošli mi ty fotky:-)

                        NPYTLAKS - Profil | Po 7.4.2014 13:43:05

                        kolib >> aj něco většího nebo jen prcky:-))

                          Nkolib - Profil | Po 7.4.2014 13:35:00

                          PYTLAKS >> kapříci :-)

                            NPYTLAKS - Profil | Po 7.4.2014 12:47:27

                            kolib >> a co bylo?kapříci nebo hadi:-)

                              Nkolib - Profil | Po 7.4.2014 12:34:22

                              PYTLAKS >> aspon že tak.. ja na větřkách v pátek paráda ale neděle zero :-)

                                NPYTLAKS - Profil | Po 7.4.2014 11:35:06

                                kolib >> cosi málo se chytlo:-))kapři,úhoři,karas:-))

                                  Nkolib - Profil | Po 7.4.2014 11:33:13

                                  PYTLAKS >> bylo co ??

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 7.4.2014 11:22:50

                                    mondry >> já dřu doma.-))jeli jsme chvílu po tobě:-)

                                      Nmondry - Profil | Po 7.4.2014 11:05:53

                                      Pepison >> kufa oba přihlášení na mrku!Zas nemakáte a ještě sedíte na štěrku?:-)

                                        Nmondry - Profil | So 5.4.2014 8:03:38

                                        Pepison >> Se chystám.Přitáhl jsem se včera před půlnocí.

                                          Červené karty: Kajman60