Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

NPepison - Profil | So 5.4.2014 7:34:12

mondry >> uz se cosik laplo... 😉

    NPYTLAKS - Profil | Pá 4.4.2014 10:38:15

    kolib >> dík:-)

      Nkolib - Profil | Pá 4.4.2014 10:06:37

      PYTLAKS >> :-) aha at se daří.-)

        NPYTLAKS - Profil | Pá 4.4.2014 9:43:07

        kolib >> na štěrk:-)k holomócu:-)

          Nkolib - Profil | Pá 4.4.2014 9:41:46

          PYTLAKS >> kam se chystáte hošani ??

            NPYTLAKS - Profil | Pá 4.4.2014 9:40:39

            Pepison >> jsem v garáži a balím,geju:-))

              NPepison - Profil | Čt 3.4.2014 19:42:32

              mondry >> sbal veci a trada zitra :-)

                Nhany83 - Profil | Čt 3.4.2014 16:15:20

                Ondra.P. >> Tak to je pekne na horni moc nechodim.

                  NOndra.P. - Profil | Čt 3.4.2014 15:40:20

                  hany83 >> vím že na horním v bartoškách je jich dost,ale určitě jsou aj dole kámoš už tam letos vytáhl 3

                    Nhany83 - Profil | Čt 3.4.2014 15:32:48

                    Ondra.P. >> LIny jsem tam chytil naposledy pred dvemi roky urcite tam nekaky lin zustal

                      NOndra.P. - Profil | Čt 3.4.2014 13:22:29

                      kowy >> nejspíš jo,já jsem tam ještě na lína nenarazil a to tam chodím dost často

                        Nkowy - Profil | Čt 3.4.2014 11:33:00

                        Ondra.P. >> těma karasama to tam je pěkně zaplevelené, vím že tak 3 roky zpět jsem vytáh sem tam nějakého a další rok se tahal jeden za druhým, a co líni těch už je tam taky poskrovnu že?

                          NOndra.P. - Profil | St 2.4.2014 21:44:35

                          kowy >> já dneska na chvilku na Bartoškách,ale dneska jenom karasi ale včera dobře brali kapři

                            Nkowy - Profil | St 2.4.2014 21:21:02

                            Ondra.P. >> jeden perlín jinak nic, na Odru je ještě asi brzo, ale bylo fajně viděl jsem ledňáčka, orla nebo orlovce či co to bylo, celou dobu přede mnou lovili boleni a něco mi ucvaklo háček s rouskou když jsem stahoval asi štika, takže supr zážitky i když nebyla ryba domácí

                              NOndra.P. - Profil | St 2.4.2014 20:57:19

                              kowy >> šlo něco na odře??

                                Nkowy - Profil | St 2.4.2014 20:54:13

                                Ondra.P. >> jo dík, dneska jsem to radši prubnul na Odře, ale v pátek to tam asi zkusím

                                  NPYTLAKS - Profil | St 2.4.2014 20:28:19

                                  mondry >> zdar mondráčku:-))jedeš s náma na víkend na ryby?:-)

                                    NOndra.P. - Profil | St 2.4.2014 20:11:27

                                    kowy >> na Bartoškách se normálně chytá a celkem to tam aj bere.

                                      Nmondry - Profil | St 2.4.2014 19:56:55

                                      PYTLAKS >> Čus gyzde.Není to všude až tak hrozné.Dnes na Kulatým prý bylo dokonce jedno místo odpoledne volné.:-))))))

                                        Npasty19 - Profil | St 2.4.2014 9:43:03

                                        PYTLAKS >> To je ale těžko....vždycky to tady u nás v ČR tak bude.... nic by se tak hrozného nestalo, kdyby si klidně každý vzal 2 kusy jarního kapřoně ( s rozumem ). Problém je v tom, že po vysazení si někteří odnáší za ten měsíc počet kaprů přesahujících jednociferné číslo. Je to prostě jen o nenažranosti a o tom, že se prostě povolenka musí za každou cenu zaplatit..Toť vše...

                                          Červené karty: Kajman60