Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

king76 - Profil | Ne 12.1.2014 22:44:47

PYTLAKS >> to ste byli pod juřinkou?

    Pepison - Profil | Ne 12.1.2014 21:27:41

    mondry >> no ....... vcera jsem kupil 30 losu a 14 cen :-)

      mondry - Profil | Ne 12.1.2014 21:20:42

      PYTLAKS >> Koukám že už je vzhůru!:-)))))))))))))))))))

        PYTLAKS - Profil | Ne 12.1.2014 8:50:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        mondry >> bylo prd,ten se dnes ještě ani nevzbudil,v 8 měl být u mě:-))

          rosticz 23 - Profil | So 11.1.2014 21:40:04

          Kajman60 >> pak napis jak si dopadl stema tvojima kulkama 30mm :p tou zimou ti beztak sfialoví..a nechytnes na ne ani kur... :D

            mondry - Profil | So 11.1.2014 21:17:07

            Pepison >> Podle předpovědi ,,jaro"ještě nekončí!Takže příští víkend jdu rabovat vody jááááá!:-)))To bude fotek!!!:-))))

              Pepison - Profil | So 11.1.2014 21:13:03

              mondry >> hhh. Sem urval akorat olova... Ale kupodivu zabery byly...

                mondry - Profil | So 11.1.2014 19:34:11

                Kajman60 >> Já tak akorát do ři-tititi!!!Mažu do rachoty:-(((

                  rosticz 23 - Profil | So 11.1.2014 17:47:15

                  Kajman60 >> zabery prisly do hodky od prvniho nahozu :) zdolano celkem 5 kapriku..

                    rosticz 23 - Profil | So 11.1.2014 17:27:21

                    dneska to celkem šlo :) první kapřici v nové sezoně :)

                      mondry - Profil | Pá 10.1.2014 17:38:00

                      Pepison >> Luxusně to máš rozdělené ale ještě mi prosím prozraď jak vypadá ten led.Nebo alespoň kde bych jej mohl najít.:-))))
                      U nás bych řekl že to vypadá spíše na ty jarní kapry!

                        Pepison - Profil | Pá 10.1.2014 17:34:51

                        mondry >> kapry na jare... v lete sumary na podzim dravce .... v zime co prijde pod ledem :-)

                          mondry - Profil | Pá 10.1.2014 17:23:43

                          Pepison >> Proč až na léto?Vábit můžeš i teď:-)Třeba kapře!

                            Pepison - Profil | Pá 10.1.2014 17:18:38

                            mondry >> zdar .... ale nakoupil jsem povoleni ....ale jen mp a mrs ..... prisly me vabnicky ....... tak uz se tesim na leto :-) zitra jedu zkusit nejake supiny na becvu ....

                              mondry - Profil | Pá 10.1.2014 17:06:08

                              Pepison >> Čest soudruhu.Tak jak včera?Zahájeno?:-)

                                mondry - Profil | St 8.1.2014 17:54:05

                                PYTLAKS >> Taky ti přeju aby jsi byl letos celý rok zase jako vždy BEZRYBKA!!!!!!!

                                  PYTLAKS - Profil | St 8.1.2014 16:40:35

                                  mondry >> všeho dosti:-)

                                    mondry - Profil | St 8.1.2014 16:09:48

                                    PYTLAKS >> Asi málo slivovice,česneku a cibule!!!

                                      Pepison - Profil | Út 7.1.2014 22:25:55

                                      mondry >> presne tak :-)

                                        mondry - Profil | Út 7.1.2014 22:12:35

                                        Pepison >> Pruty feedrové?Žížaly zimní?

                                          Červené karty: Kajman60