Novojičínské jádro rybářů

Nový Jičín a okolí - pokec o rybařině
Autor diskuse: Fil@s - Profil , 20.9.2013 všeobecné - revíry, cestování
Dále moderuje: king76 Profil

Na kterou vodu se letos nejvíc chystáte.

A) Větřkovice12%

B) Štramberk7%

C) Kacabaja7%

D) Čertův mlýn7%

E) Kateřinice35%

F) Bravantice8%

G) Tichá7%

H) řeka Odra....17%

I) Kletné2%

J) Ještě nevím0%

Od 26.1.2015 hlasovalo 60 čtenářů.

NPepison - Profil | Út 7.1.2014 21:58:39

mondry >> hhh na becvu s beckou ..... zkusim stesti cilena ryba parma .... tak jsem zvedav ... zizaly jsou :-)

    NPepison - Profil | Út 7.1.2014 21:42:15

    mondry >> no zajedu na becvu ....

      Nmondry - Profil | Út 7.1.2014 21:40:45

      Pepison >> Co ho skolilo?Ryma?To je nějaká ženská?:-))
      A tobě budu závidět jestli o fikendu uvidíš šupinu!:-(

        NPepison - Profil | Út 7.1.2014 21:31:37

        mondry >> ale ve ctvrtek po navratu s ostravy ... tak jdu koupit povolenky .... a o vikendu jdu chytit prvni kousky :-D

          Nmondry - Profil | Út 7.1.2014 21:24:43

          Pepison >> Heeeej!Zahájení se nebude konat:-((((Vylosoval jsem si pracovní fikend:-((((
          A co ten tvůj jako kamarád?Zablůdil v lese nebo se bojí slézt ze střechy že dnes nemá těch svých 198 příspěvků?:-)))))

            NPYTLAKS - Profil | Ne 5.1.2014 17:06:42

            mondry >> tož jediné rozumné vysvětlení:-)

              Nmondry - Profil | Ne 5.1.2014 13:43:50

              PYTLAKS >> Se dívej jaké je venku teplo!Se to odpařilo!

                NPYTLAKS - Profil | Ne 5.1.2014 13:33:23

                Jey >> to nevím,jak jsme jezdili v prosincu okolo,tak byla plná

                  NJey - Profil | Ne 5.1.2014 13:27:28

                  PYTLAKS >> Tak to vypadá, že nezbyla :-) I vody celkem dost upustili.

                    NPYTLAKS - Profil | Ne 5.1.2014 10:27:03

                    Jey >> nevím jestli tam zbyla nějaká ryba:-)

                      NJey - Profil | Ne 5.1.2014 8:23:01

                      PYTLAKS >> Jsem tam rok nebyl :-) Tak se asi pojedu podivat

                        NPYTLAKS - Profil | So 4.1.2014 23:22:48

                        Jey >> co bys tam dělal?.-))

                          NJey - Profil | So 4.1.2014 22:08:03

                          Přátelé, byl jste už někdo letos na Kacabaji?

                            NPYTLAKS - Profil | St 1.1.2014 10:49:29

                            mondry >> tež tak náměstku:-))

                              Nmondry - Profil | St 1.1.2014 10:27:11

                              PYTLAKS >> Sympaticků děvuchu máš doma!Takže vše nejlepší do Nového roka tobě,tvojí rodině a všem okolo.

                                Nking76 - Profil | St 1.1.2014 0:52:15

                                všem přeju do nového roku hlavně zdraví to je asi to nejdůležitější,jinak co nejvíce rybářských úspěchu at Vám to jezdí a kouše a hlavně hrčííííííí.

                                  NPYTLAKS - Profil | Út 31.12.2013 23:06:03

                                  mondry >> rozmražuješ?tak vypadá ta moja spolubydlící,je to z jakých si narozek

                                    Nmondry - Profil | Út 31.12.2013 22:55:03

                                    PYTLAKS >> Si houno kuchtík.:-) Já už ju rozmražuju!

                                      NPYTLAKS - Profil | Út 31.12.2013 22:06:22

                                      mondry >> ne:-))tuto tradicu vynechávám,dutý bych byl stejně i tak:-))

                                        Nmondry - Profil | Út 31.12.2013 22:01:03

                                        PYTLAKS >> Už vaříš čočku na Novoroční oběd?

                                          Červené karty: Kajman60