Jezero Dělouš - severočeská soukromá voda

Nově otevřený revír od 1.8.2013 o rozloze 26ha, který nahradí Chlumec II.
Postřehy, zprávy od vody, úlovky atd..
http://www.chlumecka-rybarska.cz/uvod-s13CZ
Autor diskuse: mannice - Profil , 17.8.2013 kaprařina - revíry, cestování

Jste spokojení s letošní sezónou na Dělouši?

A) Ano67%

B) Ne33%

Od 4.9.2020 hlasovalo 18 čtenářů.

NShawt - Profil | Po 17.4.2017 21:38:39

Vendys 65 >> hladina vody je asi vyse nez byva obvykle?

    NNAVI73 - Profil | Po 17.4.2017 21:36:03

    Vendys 65 >> aspoň by si šahl na rybu

      NVendys 65 - Profil | Po 17.4.2017 21:34:47

      NAVI73 >>
      To není ono, chlap potřebuje trochu adrenalinu

        NNAVI73 - Profil | Po 17.4.2017 21:33:03

        Vendys 65 >> to měl jet se mnou do makra

          NNAVI73 - Profil | Po 17.4.2017 21:32:33

          drvoštěp >> už jsem zazimoval hrablo, ale lidem je to fuk, prodal jsem půl mrazáku zmrzliny

            NVendys 65 - Profil | Po 17.4.2017 21:31:28

            NAVI73 >>
            Zatím né, ale měl představu že když pojede na soukromou vodu tak bude tahat jednu rybu za druhou a zapoměl, že takhle to nefunguje

              Ndrvoštěp - Profil | Po 17.4.2017 21:27:54

              Vendys 65 >> Hezky se na to kouká z obýváku ;)))

                Ndrvoštěp - Profil | Po 17.4.2017 21:26:58

                NAVI73 >> Na horách bylo bílo.Mě už je z tý zimy blbě ;( Všechno kvete a teď tohle...

                  NVendys 65 - Profil | Po 17.4.2017 21:26:48

                  NAVI73 >>

                    NNAVI73 - Profil | Po 17.4.2017 21:25:53

                    Vendys 65 >> už netrpělivej kolega prodává vercajk?

                      NNAVI73 - Profil | Po 17.4.2017 21:25:10

                      Vendys 65 >> mě jen sra lo že jsem se nemohl zdržet dýl

                        NNAVI73 - Profil | Po 17.4.2017 21:24:25

                        drvoštěp >> twl já měl ráno peřinu na autě

                          NVendys 65 - Profil | Po 17.4.2017 21:24:13

                          NAVI73 >>
                          Přece to zase nezabalím a nepojedu domů, a to už jsem si jedničku zakrmil, ale něco bylo na víkendu přece jen něco pozitivního, že jsem tě zase po nějaké době viděl.

                            Ndrvoštěp - Profil | Po 17.4.2017 21:23:33

                            Vendys 65 >> Jj, klasický jaro.

                              Ndrvoštěp - Profil | Po 17.4.2017 21:22:50

                              NAVI73 >> Spíš uchlastat ;)

                                NVendys 65 - Profil | Po 17.4.2017 21:22:16

                                drvoštěp >>
                                Co naděláš, místo jiné než jsem chtěl, v noci déšť a vítr a k ránu dva stupně nad nulou, takže víkend nestál skoro za nic.

                                  NNAVI73 - Profil | Po 17.4.2017 21:21:52

                                  drvoštěp >> v takovým počasí musíš uplatit vodníka

                                    NNAVI73 - Profil | Po 17.4.2017 21:21:01

                                    Vendys 65 >> a co sis vybral? :-))))

                                      Ndrvoštěp - Profil | Po 17.4.2017 21:20:28

                                      Vendys 65 >> Aspoň že tak, ale i tak to je pech.Jsem to povídal kolegovi u plotu. Tak Tě litoval v tom počasí :(

                                        NVendys 65 - Profil | Po 17.4.2017 21:16:41

                                        drvoštěp >>
                                        Čus, buď mě pošlou peníze na účet, nebo mi dají na nějaké volné místo.