Jezero Dělouš - severočeská soukromá voda

Nově otevřený revír od 1.8.2013 o rozloze 26ha, který nahradí Chlumec II.
Postřehy, zprávy od vody, úlovky atd..
http://www.chlumecka-rybarska.cz/uvod-s13CZ
Autor diskuse: mannice - Profil , 17.8.2013 kaprařina - revíry, cestování

Jste spokojení s letošní sezónou na Dělouši?

A) Ano67%

B) Ne33%

Od 4.9.2020 hlasovalo 18 čtenářů.

NShawt - Profil | Po 17.4.2017 20:43:57

kolo ture >> 8micka o zivot? duvod? Se zacinam bat je na tu 7 :)

    Nkolo ture - Profil | Po 17.4.2017 19:01:51

    Na 8 micku v tomhle pocasi to je pomalu o zivot😐Jedem za mesic tak se snad to pocasi trochu umoudri.

      NShawt - Profil | Po 17.4.2017 17:53:48

      astralis >> no a byla videt aspon nejaka aktivita ryb nebo total mrtvo? mysleno ne na hacku, ale jestli se aspon nekde obcas ukazaly?
      Ja jedu na 7.

        Nastralis - Profil | Po 17.4.2017 17:40:48

        tenhle víkend byl terno. Počasí se musí nejdřív umoudřit a pak to bude fajn. Já jsem taky skončil na 8 o den dříve a to normálně nikdy nedělám, jenže ten déšť a ledový vítr mě nějak přesvědčil k úprku. V červnu se vrátím a ukážu jim zač je toho loket :D

          NShawt - Profil | Po 17.4.2017 17:39:18

          Takze je na ne zatim stale zima? Doufam, ze me misto 2x neprodali, jedu zacatek kvetna, snad se aspon trosku otepli, aby to ryby probudilo.

            Ndrvoštěp - Profil | Po 17.4.2017 14:43:34

            Vendys 65 >> Jak se postavili k prodeji místa nadvakrát ? Kompenzace, omluva, lázně ? ;)))

              NVendys 65 - Profil | Ne 16.4.2017 17:51:13

              NAVI73 >>
              Nazdar Vládiku, v neděli jsem to zapíchli před obědem, v noci přišel déšť, vítr a k ránu zima, bohužel jsme neměli od pátku do neděle ani záběr, ale v neděli údajně vytáhli pěkného jesetera, co jsme se bavil s ostatními při odjezdu, tak ostatní kolegové na tom byli stejně. Jinak jsem tě rád zase viděl.

                NNAVI73 - Profil | Pá 14.4.2017 23:04:44

                Šela123 >> nejde ,kamarád je na 17ce a ani záběr. zaplatil si jedničku,ale prodali ji dvakrát, tak vyfasoval nejhorší flek na vodě

                  NŠela123 - Profil | Pá 14.4.2017 17:55:15

                  Tak jak to tam jde ?

                    Nkolo ture - Profil | St 5.4.2017 9:09:44

                    Precti si to tady cely k 11 uz tam info bylo pokladat na kameny a doprava k rakosi ale nevim jak to bez zavazeni najdes chce to echolot a project to tam trochu.

                      Nazim - Profil | Út 4.4.2017 15:54:19

                      Zdravím všechny rybaříky
                      Konec června jedu na místo č. 11. Nejsem moc zastáncem zavážení a proto bych se chtěl zeptat na zkušenosti s tímto místem. Jak a kolik krmit a hlavně kam to házet. Díky moc za info!!!

                        NNAVI73 - Profil | Po 3.4.2017 18:41:42

                        Vendys 65 >> od rána lítám po nákupech,hospodu mám vyžranou. písnu ti na mobil,at to tu nezasíráme

                          NVendys 65 - Profil | Po 3.4.2017 17:19:02

                          NAVI73 >>
                          Máš dneska volno, já jsem dorazil domů, musím makat abych doplatil daně a sociálku.

                            NNAVI73 - Profil | Po 3.4.2017 17:17:58

                            Vendys 65 >> Je to fuk, bylo to bezva

                              NNAVI73 - Profil | Po 3.4.2017 17:17:27

                              Vendys 65 >> :-)))

                                NVendys 65 - Profil | Po 3.4.2017 17:14:44

                                NAVI73 >>
                                Né jenom na tygřák Vládíku.....

                                  NNAVI73 - Profil | Po 3.4.2017 16:58:03

                                  kolo ture >> když si necháš poradit ode mne,vyhoříš taky:-)))

                                    Nkolo ture - Profil | Po 3.4.2017 16:52:58

                                    NAVI73 >> Vypadas jak matador!!Co poradis v puli kvetna na16 nactku!?

                                      NNAVI73 - Profil | Po 3.4.2017 16:16:42

                                      kolo ture >> to byl rejpanec, vloni jsme tam byli spolu a Venda na tygřák vyhořel:-))))

                                        Nkolo ture - Profil | Po 3.4.2017 11:31:36

                                        No nevim ten tygri orech macel jsem ho tam dost casto a nikdy jsem na nej zaber nemel.Nejvic na plovky nebo panacka.Ta jednicka moc moznost neni napravo i nalevo spravce a pronajny 100 m melcina kolem 2 m a naproti k rakosi to muze vyvazet nikdo z 3nebo 4 ze predpokladu ze nebude nikdo na 2 nehlede ze je to dost daleko tak minimalne 250 m.Jak jsem uz tady psal vpravo i vlevo tak 4 -5 m od rakosi to tahalo krasne a bez kompikaci.Nehlede na to ze napravo k rakosi jak je ta bouda je plno neakejch minimalne metrovych parezu kolega to tam vetsinou upalil