Největší nesmysl, lež atd.

Zajímalo by mě jakej největší výmysl,nesmysl nebo lež jste slyšely od ostatních rybářů.
Autor diskuse: syrus - Profil , 13.8.2013 všeobecné - příhody, kuriozity

NŠámik - Profil | St 28.8.2013 11:44:52

Heršvec >> Jedině bojlíz.To jediný funguje.

    NHeršvec - Profil | St 28.8.2013 11:42:14

    Šámik >> Prosim? A jinak jako v pořádku, že?

      Njaryn82 - Profil | St 28.8.2013 9:50:35

      Já zatim četl asi největší blbost že je kukuřice přirozená potrava kaprů.

        NP!F - Profil | St 28.8.2013 9:47:20

        rybomil >> ver mi ze z hladiska rybej populacie rybarske weby nie su prinos, ale brutalny minus. Kazdy blemt, kvoli ktoremu sa je tazsie dostat k skutocne dobrym informaciam je naopak plus. Pred par rokmi ked niekto zacal chytat ryby, si to musel poctivo vyskusat a naucit sa sam, teraz si pusti gugl, ten ho presmeruje na mrk a prevaznu vacsinu veci, na ktore by inak prichadzal roky, sa nabifli za par hodin. Ja by som tie internety zakazal.

        PS: porad prestiznejsi web ako mrk...

          Nsidneyv - Profil | St 28.8.2013 9:26:31

          marmyš >> a ukaz mi jednoho rybara, ktory si rad nepotiahne velkeho kapra. Podla mna kazdy jeden rybar si rad potiahne velku rybu. a aby si ich mohol potiahnut, musia tam prirodzene byt... a aby tam boli, musime ich chranit, aby ich nezozrali, alebo nepobrali...

            Nfofo - Profil | St 28.8.2013 9:25:14

            při shánění Rapalek v rybářském obchodě mi prodavač řekl,že je nebere. Jsou moc drahý a on používá jiný. Jednu Rapalku ale doma má,ale nechytá na ní,protože by byla ji za ty prachy škoda uthnout

              Nsidneyv - Profil | St 28.8.2013 9:24:23

              Anýzový dědek >> preco by sa nedozil? 70cm nie je ziadna extra velka ryba, 70cm kaprik je este, z hladiska biologickeho, mladik:)

                NFishky - Profil | St 28.8.2013 8:31:29

                mascha >> ...takže kapr se u nás nevytře? a horní míra nemá racionální vysvětlení? OK... proč je pak třeba v Popůvkách tolik kapřího potěru? proč se každoročně fůra kaprů vysadí - a naopak na reofilní ryby se dlabe? tohle logiku má? argumentovat tím, že něco nemá logiku, zatímco celej systém tu logiku postrádá je racionální?

                  Nrybomil - Profil | St 28.8.2013 7:06:39

                  nofish >> Nevěř tomu, kdyby nebyly smysluplný zápisy až pokecy na MRKu, samo i jiných trochu prestižnějších webech, byla by rybařina v týhle naší malý zemičce asi 9x víc v prdeli.
                  Přínos těchto webů je neoddiskutovatelný! ! ! Na závadu je hlavně, že kdejakej jouda napíše denně bambilion zápisů mimo mísu až o lejně. Mrk je mnohdy manéž, ale hlavně jen díky tomu, že jsou mnozí neschopní ( než napíšou nějaký zápis ) projet předchozí diskusi, diskuse související či jinde a jinak se trochu " vzdělat ".

                  Lehce přes všechny zápisy diskuse: plošně hájit ( aspoň i v některých ÚS ) se asi nikdy okyš nebude.... začal bych u potočáka, tam je 5min. po 12té.

                    Nmarmyš - Profil | St 28.8.2013 5:18:53

                    Šámik >> Největší nesmysl je,že na nás jde déšt a já lezu k vodě:-)

                      NŠámik - Profil | Út 27.8.2013 23:52:01

                      Heršvec >> Bojlíz!!!!jedině bojlíz!!!! p.čo :-))) pardon.já myslel,že jsem v debilních kecech.

                        NHeršvec - Profil | Út 27.8.2013 23:49:15

                        Člověk si dá tuto diskuzi do oblíbených s tím, že se bude bavit a zatim se tu rozpoutá off-topic debata na téma "jak se pr*aj ryby".....hele...založte si jinou....

                          NŠámik - Profil | Út 27.8.2013 23:43:36

                          nofish >> Dávno jsem přestal poslouchat lidi.Že má někdo školu.Neznamená,že má pravdu.Většina toho ,co píšu je ze zkušeností z mého okolí.

                            NŠámik - Profil | Út 27.8.2013 23:30:52

                            nofish >> O velkých kaprech říkali,že se taky nevytřou.Myslím 70+.A viděl jsem,že ano.Nerozumím tomu,ale chodím k vodě:-)Kde máme Líny,trofejní kapry a další.

                              NŠámik - Profil | Út 27.8.2013 23:28:39

                              mascha >> To hájení by museli dělat nezaujatí rybáři,co ty revíry opravdu znají.A určitě i dobří rybáři.V jedné čisté vodě umí veliké okouny málokdo.Ale jsou tam.Na marmyšku:-)

                                Nnofish - Profil | Út 27.8.2013 23:22:57

                                Šámik >> V sádkách vytřeš tak akorát prd. Mluvím o línovi pro přirozený výtěr...

                                Řeknnu ti to hnusně, ale pravdivě. Víš proč nekecám do neurochirurgie? Protože o tom vím prd... A přesně tohle by si měli uvedomit i někteří jiní lidé, než začnou kecat do rybařiny :-)
                                Každý umí něco a do toho by měl kecat.
                                /// Třeba já umím houno, tak budu kecat do práce hajzlbábám :-) ///

                                  NMalda512 - Profil | Út 27.8.2013 23:20:47

                                  Krásné počteníčko :-))))

                                  Dokonce i zde někteří rybáři píší bludy kterým uvěřili. Třeba .. velká ryba zajistí kvalitní populaci . Hahah i malé děcko ví, že dědek kterej má 70 roků nezajistí kvalitní potomky jak 20 letej mladoch. Vždyt to je vidět i v přírodě kdy staré kusy jsou vyhnány mladšíma při souboji o samice v teritorium .

                                    NŠámik - Profil | Út 27.8.2013 23:15:00

                                    marmyš >> Čus brďus.Ať to bere ráno.

                                      NŠámik - Profil | Út 27.8.2013 23:13:24

                                      nofish >> Optimální v sádkách nemusí být optimální v revíru.Nevím:-))))Aby zbyli cenťáky na žrouty.:-)))

                                        Nmarmyš - Profil | Út 27.8.2013 23:09:49

                                        Šámik >> není voda jako voda,těžko se dá něco úspěšně aplikovat na celý svaz. jdu chrnět