- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Relax voda, kde je pořádek, slušní rybáři? (soukromá)
Existuje v Česku nějaká voda,pravděpodobně soukromá, kde jezdí slušní rybáři co nedělají bordel, nechlastají první ligu, kde to prostě vypadá na úrovni, řekněme podobné zahraničí viz. Anglie,Francie...?Viz. moje foto,kde kolem bivvy není žádný zbytečný bordel...lidi se chovaj slušně...Autor diskuse: Shawt - Profil , 2.7.2013 kaprařina - revíry, cestování
Kolik takových vod v Česku existuje?
A) 0-512%
B) 5-1011%
C) 10 a více4%
D) vůbec se nesnaž takový dotaz dávat :))))73%
Od 2.7.2013 hlasovalo 74 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NShawt - Profil | St 12.3.2014 19:43:14
otoš >> ja verim, ze soukroma ano...jinak se balim a mizim zpet do UK..veci, tam jeste mam :)))
NShawt - Profil | St 12.3.2014 19:42:44
Rastacarp >> myslis, cim to je, ze je poradek u vody na mych fotkach v Anglii nebo jak to je mysleno?V UK u tech vod poradek musis mit,jinak te vyhodi a nezajima je,jestli jsi zaplatil. To same pravidlo na tomto reviru,kdyz autem najedes mimo cestu, napr na travu,tak te taky vyhodi....
NRastacarp - Profil | St 12.3.2014 19:28:45
Určitě existuje a je jich spousty :-) ale čím to ,že je tam takový pořádek ? Snad asi tím že tam není ani šupina a nebo přístupem samotných rybářů ale pamatujeme nikdo nejsme dokonalí .Bohužel já takovou vodu neznám ale věřím že existuje
Nretrívr - Profil | St 12.3.2014 18:57:23
Shawt >> Myslím, že víš o čem to je.Víáš sám, to by bylo na dlouho, myslím však, že zbytečně. A´t se daří.
NShawt - Profil | St 12.3.2014 18:51:59
retrívr >> zajimavy nazor a to,ze to bude soukromak s tim pocitam a problem s tim nemam, kdo jiny, nez majitel rybnika si muze pohlidat to,aby to melo nejakou uroven, ale co psali predesli, tak tady nejaka nadeje je :)
Nretrívr - Profil | St 12.3.2014 18:37:59
Shawt >> Nic jsem nečetl, myslím, že by to můj názor stejně neovlivnilo. No, nevím, jak začít.Víš, já tak trochu dělám s reprezentací v zimním sportu, tak asi třicet let, srovnávat ale poměry bych si nedovolil, spíš by to byl blábol.Myslíš, když jsme tak asi třícet let, tedy v lepším pohledu, za těmi ostatními, že je dobré srovnávat? Pokud o něčem mluvíš, pak jde jednoznačně o soukromák.Vem to tak, zařadil jsi se do jiné kultury, jiného času.Otázku považuji za zcela zbytečnou.Myslm, že nikdo neporadí , musíš zkusit.Ano, jedině soukromák / větší pravděpodobnost/, ostatní je zkoušení, předpokládám, že Tvůj čas na to logicky nebude. A´t se daří.í
NShawt - Profil | St 12.3.2014 17:36:26
.., jaro se blizi, za chvili budu mit i snad mou vybavu v Cesku,tak kdyby mel nekdo namet na podobnou vodu,viz me fotky nize,tak piste :)
NShawt - Profil | Út 27.8.2013 21:44:45
po naky dobe bych pridal zapis,..ma posledni chytacka v UK,bohuzel bez ryb.By se mi libila voda v CR,kde je takto hezky vyznaceno,kde se muze chytat,upravene misto pro chytani...mozna existuje...?
Nreseter - Profil | Čt 11.7.2013 23:13:26
Goldy >> jasně..takže kdo má bivak je ha.zl co dělá bordel a ten kdo nemá je svatý??kéž by to bylo tak jednoduché..právě proto asi byla založena tato diskuse..stačí si přečíst titulek...osobně po ostatních uklízím kor když mám nahozeno 5 a více hodin ale tj1...ináč co mě fakt dokáže nas..t je když su 1 den cca od 4 ráno do 6ti večer a flek je bez jakéhokoli smítka , tak když dojdu 2hý den 6 ráno tak je tam na metru čtverečném 2 krabičky fajglů , kýbl vršků od piva atd......a to jsou co 10 metrů od sebe koše.....co na to říct???zase bivakáři....
Nsolich76 - Profil | So 6.7.2013 10:42:21
Goldy >> Je to o lidech. Jezdím jak s bivakem tak bez něj a pokaždé sbírám bordel právě po těch co tam jsou krátkodobě. Já osobně si vemu pytel nebo igelitku a vše hážu do něj. Včetně vajglů. Nejde cpát všechny rybáře do jednoho pytle. Jak říkám. Je to o lidech. Kolem silnic taky nedělají bordel bivakáři nebo rybáři .......tak to ber.
NGoldy - Profil | So 6.7.2013 7:23:11
Bordel dělají bivakáři.Aby se dostali k vodě jsou schopni zlomit na podzim zasazený topol nebo doubek.První den se ožerou ,láhve do vody nebo do travin.Jak to asi vypadá po 3-5 dnech.Nasráno-nablito,polámané větve papíry-plechovky igelity od koulí a návnad.Viz - Cˇerčany --Lštění.
Nreseter - Profil | Pá 5.7.2013 23:06:28
Shawt >> jj.škoda slov..právě proto jezdím radši 10km od baráku na 3ha kaluž ale je tam klid a nikde nikdo...tady ten štěrkáč mám cca 12min od baráku ale díky tady těm kempingkářům tam nechodím...
NShawt - Profil | Pá 5.7.2013 23:01:51
reseter >> no,vzdyt to rikam..hraje to barvami..nekde na mrku sem videl,jak si typek dotahl destnik Coca Clola :)
NShawt - Profil | Pá 5.7.2013 23:00:45
reseter >> noo tak ze je tam hode rybaru je OK,ale prave me by stvaly ty stany a hostiny kolem..vse hraje urcite milion barvami.....ja jsem asi rozmazleny chytanim tady a asi bych tam nechyal..mozno,ale to bych byl pak nasrany :)))
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NMorava 13A Hulínské šterkoviště759
NOdpadávací kámen při vyvážce283
NHarrison - vše o této značce3722
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NKaprařský top vercajk3167
NAvid Carp - recenze348
NLithiové baterie - srovnání1546
NNakupoval někdo v Anglii1186
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17
















