- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Revír na dovolenou na kapry
Hledám revír (soukromka) na pár dní u vody s přítelem. Chtěla bych relativně čistou vodu, pěkné místa u vody a relativně daleko od sebe (aspoň 15m). Když budou i pěkné ryby budu ráda (kapr, amur, sumec, atd). Vyvážení atd. Loni jsem byla na Tovačově, ale ta továrna nebylo zrovna to pravé ořechové, jinak zbytek dobrý, takže něco na tento způsob. Díky. Preferovala bych Moravu případně něco v dobré dojezdnosti, klidně i zahraničí jako Slovensko, Polsko či Maďarsko. Nejlepší by bylo i možnost rezervace daného místa. Děkuji mnohokrát.
Autor diskuse: chytden - Profil , 19.6.2013 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
12x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Kreja - Profil | Čt 20.6.2013 9:59:47
arnošt >> někde na MRKu byla ke Štilci i diskuse od chlapů co tam jezdí na ty velké kapry.Normální míra je 45-65 a pokaždé jsem někoho fotil s kaprem kolem 10kg ale jsou tam i větší.Jinak amur dravci no klasika Já si tam vždy perfektně zachytal to u nás si o takové rybařině můžu nechat zdát.Povolenka bez problémů já ji kupoval u hospodáře v neděli odpoledne u něj doma.Chytal jsem jen ráno a večer a bez krmení protože přes den jsem s mámou vandroval po památkách.Jet tam čistě jen na ryby tak po týdnu ani neotočím volantem jak bych měl utahané ruce.
pulec7cze - Profil | St 19.6.2013 21:35:04
Taky planuji rodinnou rybarinu, malej ma 8 mesicu a chtel bych je vytahnout cca streda/ctvrtek az nedele, roudnici mam taky za bukem, preci jen pro tak maleho prcka je potreba vetsi komfort, ta rybarska chatka Luhacovice je hodne slusna, pokud by jste mel nekdo tip, kde jste neco podobneho vylozene absolvovali tak napiste diky.
Standič - Profil | St 19.6.2013 15:48:51
chytden >> Roudnici mam 10km od baraku.Voda krasna,da se tam i vlacet.Jen jestli nebude obsazena.A v Ostrove byl loni sraz a rybarina pekna a priroda taky.Nej nastrahou byly halibutky.
mike1977 - Profil | St 19.6.2013 15:37:23
chytden - >> NEBO : konečně pořádně zarybněná přehrada a pro koupače jak dělaná - Luhačovická přehrada! Tam je to opravdu výborné !!!
http://www.rybari-luhacovice.cz/
http://www.rybari-luhacovice.cz/
mike1977 - Profil | St 19.6.2013 15:34:51
chytden >> Anebo, polosoukromák, kde je křištálová voda (štěrkoviště), 12 ha, moc možností hlavně na kapry a dravce, a koupání (lodky, šlapadla a tak). Moc fajn prostředí
Morava 12M - Štěrkoviště Otrokovice.
Druhá Varianta : 461009 Buchlovický potok 1, přehrada Sovín. Hned vedle kemp, hrad Buchlov a Buchlovice zámek, lázně Leopoldov (Smraďavka). Vyhlášeno na candáty nejen.
Morava 12M - Štěrkoviště Otrokovice.
Druhá Varianta : 461009 Buchlovický potok 1, přehrada Sovín. Hned vedle kemp, hrad Buchlov a Buchlovice zámek, lázně Leopoldov (Smraďavka). Vyhlášeno na candáty nejen.
TWIN 69 - Profil | St 19.6.2013 15:34:43
chytden >> Ahoj,osobně mohu doporučit Ostrov nad Oslavou.Byl jsem tam letos v květnu a velká spokojenost.
chytden - Profil | St 19.6.2013 15:29:09
Standič >> práv o tom Ostrově jsem uvažovala, i o té Roudnici, přece je to kousek. Díky, máš nějaké osobní zkušenosti?
Standič - Profil | St 19.6.2013 15:23:33
Zkus se podivat na Roudnici.Neni to sice Morava,ale je tam krasna voda a ryby taky.Nebo Ostrov nad Oslavou.
chytden - Profil | St 19.6.2013 15:12:24
mike1977 >> Jestřabice tam jsme byli loni, ale v tom bych se teda nekoupala. Proto jsem psala čistou vodu :-)
Defík - Profil | St 19.6.2013 14:52:13
Ahoj jednoznačně Jestřebice super voda krásný ryby a příroda.Vřele doporučuju teď tam jedu na jeden den v sobotu.
1mirda2 - Profil | St 19.6.2013 14:34:44
Ahoj.Doporučuju zavlahovací nádrž Ladná v k.ů Břeclav je to hned sjezd z dálnice za Tescem.Celej pá,so,ne sem tam vegetil a super.Bylo 26kapřů ve třech.Nechalo se jen 6.A plno záběrů.Ale to není soukromák.Takže to jen na okraj.
mike1977 - Profil | St 19.6.2013 14:10:38
Karhu >> Ahoj. No neříkám to jen já. Spíš z vlastní zkušenosti, nejen ze závodů co pořádají, tak rybí obsádka je vynikající (včetně 1,8m jeseterů), ale i prostředí, ticho, příroda a hlavně lidé.. :-)
Karhu - Profil | St 19.6.2013 12:51:19
mike1977 >> Ahoj ty Jestřabice vypadají moc pěkně,jestli doporučuješ taky je rád vyzkouším.
mike1977 - Profil | St 19.6.2013 12:11:44
chytden - >> Ahoj, vřele bych doporučil tohle:
http://jestrabice.cz/
http://jestrabice.cz/
arnošt - Profil | St 19.6.2013 12:05:11
Kreja >> U Krumlova je krásně,tam by to mohlo být dobrý.Co tam prosímtě plave za ryby?
Chosé 2 - Profil | St 19.6.2013 11:40:20
Několik vteřin hledání na Mrku a je z čeho vybírat :-))
http://www.mrk.cz/diskuse.php?kat=5&subkat=9&kw=ubytov%E1n%ED++u+vody
http://www.mrk.cz/diskuse.php?kat=5&subkat=9&kw=ubytov%E1n%ED++u+vody
Čtenáři této diskuse také sledují
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
Mikbaits - pikantní švestka534
Rybarsky vozik233
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
Mikbaits boilie LiveriX307
Karbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
Revír - Jezero Jaroslav1587
Lov z nafukovacího člunu1187
Výběr zavážecí lodičky73
Dalešice ??8160
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StFanclub značky Shimano 16401
StDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StKrátkodobá kaprařina x 9947
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...











