Společník na kapry - Labe

Po pár letech práce a cestování jsem oprášil kaprařskou výbavu, doplnil pár věcí a chci začít zase chytat. Přestěhoval jsem se do Prahy a Labe mám 30Km od baráku. Vždycky jsem tam chtěl chytat a ted se to samo nabízí. Času mám celkem dost a budu jezdit jak v týdnu tak o víkendu. Někdy třeba jen na noc. Chytám na boilies a vše vracím vodě. Kdyby se někdy někdo chtěl přidat, budu rád za pomoc při podebírání nejednoho 20+ kapra :-)
Autor diskuse: domino - Profil , 7.5.2013 kaprařina - revíry, cestování
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NPallermo - Profil | Čt 19.10.2017 13:15:19

vený123 >> a neni nejak brzo na zazimovani :D

    Nvený123 - Profil | St 18.10.2017 22:25:49

    Pallermo >> jo žije ,ale Labe dam až příští rok😁 už jsem zazimovanej😁

      NPallermo - Profil | Út 17.10.2017 21:49:36

      nejede nekdo o vikendu

        Njirisyky - Profil | Po 16.10.2017 20:49:38

        Společníka já nechci, radši společnici k Labi 😆

          Ndrvoštěp - Profil | Po 16.10.2017 19:29:29

          Pallermo >> Já byl dnes taky jak kůl v plotě. A nebo jsem byl pátý kolo u vozu ;)))

            NPallermo - Profil | Po 16.10.2017 19:27:07

            drvoštěp >> tak to bude tim sakra tak to ja zustal na ocet :D

              Ndrvoštěp - Profil | Po 16.10.2017 19:13:27

              Pallermo >> Všichni jsou se společníky na Labi ;)))

                NPallermo - Profil | Po 16.10.2017 19:05:34

                nulák >> skoda

                  Nnulák - Profil | Po 16.10.2017 15:16:32

                  ne, tu to umrelo

                    NPallermo - Profil | Po 16.10.2017 12:23:55

                    cusik zije tady nekdo :?

                      NDonn79 - Profil | Po 15.2.2016 0:03:42

                      Pallermo >> Čau draku,klidně tu otázku pošli .-)

                        NPallermo - Profil | Ne 14.2.2016 20:34:52

                        Donn79 >> ahoj mam na tebe otazku klidne sz jestli mohu

                          NPvl - Profil | Pá 12.2.2016 14:12:08

                          NAVI73 >> ty jseš v.l :o§)))))))))))) A jdu s "hadrou na monitor"

                            NPetr.J - Profil | Pá 12.2.2016 13:41:34

                            NAVI73 >> A co nohy, to se hned pozná😃

                              NNAVI73 - Profil | Pá 12.2.2016 11:49:40

                              martan01 >> to je dobře že udržuješ pořádek. a co uši, uši sis myl? :-)))

                                Nmartan01 - Profil | Pá 12.2.2016 9:33:27

                                Děkuji za rady , pořádek samozrejme dodržuji.
                                Pořád někdo sistem zakrmovani ?
                                Kam nahazovat ? Takové ty obecní řady.
                                Klidném do sz
                                Dekujim

                                  NDonn79 - Profil | Čt 11.2.2016 23:15:18

                                  martan01 >> Ahoj chlape
                                  Také jsem stál před stejnou věcí jako ty a nevěděl o Labi nic.Ale prostě jsem sbalil pár švestek a vyrazil jsem.Jestli máš věci které ti umožní strávit u vody noc,dvě,tři.....tak prostě vyraz.Také jsem sháněl informace,jeto normální.Ale dozvíš se spoustu různých názorů,s kterých máš stejně guláš.Vytipoval jsem si podle map nějaké místa a prostě jsem tam jel.I když je pravda,že na mnou první zvolené místo jezdím opakovaně,protože se mi tam hodně líbí a i RS je naprosto v pohodě a ryby tam taky nějaké plavou :-))) a to hodně pěkné :-))) sám jsem se o tom hned při první výpravě na Labe přesvědčil.Určitě je důležité mít kolem sebe pořádek,žádné poházené pet-láhve,nedopalky atd...
                                  Hodně štěstí chlape .-)

                                    N1Mara - Profil | Čt 11.2.2016 22:11:52

                                    Petr.J >> A teď o té červené Karkulce prosím...............

                                      Nclarence - Profil | Čt 11.2.2016 22:07:58

                                      Petr.J >> To si děláš srandu?věřit určitě nestačí to řeknu zcela odpovědně.J

                                        NPetr.J - Profil | Čt 11.2.2016 22:06:01

                                        Tech mist je tam fakt mraky, jeste se nestalo, ze by bylo nejake obsazene, skoro nikdo tam nejezdi. Rybarska straz na to kašle, jsou strasne tolerantni, chytani v noci je v pohode. I mestska policie ma pro kaprare pochopeni a toleruje skoro vsechno.

                                          NPetr.J - Profil | Čt 11.2.2016 21:51:47

                                          No přiznávám, zkousel jsem mlzit. Na Labi opravdu staci verit a lov se podari. Staci jet na nejake misto, hodit par hrsti kukurice a kapri 20 kg a vetsi neni problem chytat.

                                            NPallermo - Profil | Čt 11.2.2016 19:38:24

                                            hosi fakt toho nechte :D

                                              Npandrškaaa - Profil | Čt 11.2.2016 19:30:55

                                              Pán si nějak věří....20 kg kapři se zas až tak často nechytají. Alespoň v mém případě. Asi to neumím :-))

                                                NPvl - Profil | Čt 11.2.2016 19:06:01

                                                Radek Ráliš >> Radek Fox - 11.2.2016 19:02:15 >> Že by , až tak ? .o§))

                                                  NRadek Fox - Profil | Čt 11.2.2016 19:02:15

                                                  Pvl >> Pavle, vidět ho za zády nemůžeš ;-) Venca totiž čeká v křoví, až to kluci testérští zabalí a hned si tam postaví brolko :-))

                                                    NPvl - Profil | Čt 11.2.2016 18:19:21

                                                    Poušťák >> Nikde tě nevidím :o§)

                                                      NPoušťák - Profil | Čt 11.2.2016 18:18:09

                                                      Pvl >> SZ rejpale..o) koukám že jsi mi v patách

                                                        NPvl - Profil | Čt 11.2.2016 18:16:40

                                                        Poušťák >> Pošli souřadnice .

                                                          NBacha - Profil | Čt 11.2.2016 18:14:10

                                                          Ježiši chlapi, neblbněte mu hlavu, přistěhoval jsem se na Labe před rokem, nikdy jsem nenašel "svůj" flek obsazen, nebo možná jednou a to jsem jel kolem na kole. Nic jsem nehledal, s ničím neexperimentoval, nikdo mě nekontroloval a když jsem pozval bráchu na prodloužený víkend na koule, tak si taky pěkně zachytal a dva kapry ani neotočil. Nevidím v tom žádný problém, chce to jenom chtít, protože kdo opravdu, ale opravdu chce, ten může. A koule si dělám sám, takže žádné tisíce.

                                                            NPoušťák - Profil | Čt 11.2.2016 18:02:23

                                                            martan01 >> nejlepší je úsek Labe od Žalhostic do Litoměřic.Jezdí tam renomovaní kapraři z celé ČR a to i v zimě.Koukni do Můj lov a kapři hlavně na IB jsou odtamtud.Blíže SZ

                                                              NPallermo - Profil | Čt 11.2.2016 17:31:29

                                                              martan01 >> tak to muzes od usti do Hradce :D

                                                                Nmartan01 - Profil | Čt 11.2.2016 17:18:27

                                                                Jde mi spise o to kde jse mam podivat a na ktere strane a tak. Nechci zde propalit vase fleky.
                                                                ps : penize stoji vsechno.

                                                                  NKarel K70 - Profil | Čt 11.2.2016 16:15:31

                                                                  clarence >> Já bych Tě vzal,máš kuku-ať to není drahý...Jeli by jsme po vodě dolů,nad Nymburkem a Kolínem to asi už dobře znáš.Tam by jsi to mohl zkusit-nová výzva .150g olova ber
                                                                  sebou.

                                                                    NPallermo - Profil | Čt 11.2.2016 15:55:17

                                                                    Petr.J >> tak max cesta ale tu das i tak kdyz jedes nekam na ryby .
                                                                    a experimenty no ani ne chyta na to cemu veri klidne zminena Kuku

                                                                      NPallermo - Profil | Čt 11.2.2016 15:53:44

                                                                      MirkoKovis >> Presne tak tisice to stat nebude to jsem taky zastancem je to jen cesta proste a pak jen se trefit a zkouset .
                                                                      jj kuku je dobra za zacatku ryby plavou vsude

                                                                        NPallermo - Profil | Čt 11.2.2016 15:52:37

                                                                        clarence >> :D:D ty zas beres me to je zas jina kapitola :D

                                                                          NMirkoKovis - Profil | Čt 11.2.2016 13:59:27

                                                                          martan01 >> Hlavne se nenech odradit mistnima expertama, s tim ze te to bude stat tisice, a kolik kg kouli musis do vody nahazet atd..

                                                                          Zajed na Labe a proste zacni chytat, jeden prut klidne obycejne nastrahy jako kukurice, foukacka atd. Druhej dej nejaky boilie, popravde ani nezalezi na znacce bo vsechny fungujou uplne stejne a pokud budes mit stesti na misto a ryby v okoli tak peknyho kapra chytis, pokud ne tak ani kdyz pod hacek povesis zlaty nausnice tak nic nechytis.

                                                                            Nclarence - Profil | Čt 11.2.2016 13:50:56

                                                                            Pallermo >> Mne by jsi nevzal?Já bych to taky chtěl na Labi zkusit.Vezmi mě prosím.J

                                                                              NPetr.J - Profil | Čt 11.2.2016 13:29:28

                                                                              Pallermo >> tak ruzne experimenty s boiles. Cestovani, kazda vyprava nejake koruny stoji.

                                                                                NPallermo - Profil | Čt 11.2.2016 12:43:25

                                                                                Petr.J >> proc hodne penez :? to moc nechapu :D

                                                                                  NPallermo - Profil | Čt 11.2.2016 12:42:44

                                                                                  martan01 >> moc hezky napsany zalezi jakou mas povolenku a co preferujes :D
                                                                                  ale moc rad necekej :D

                                                                                  jak jsi na tom casove a dopravou:? klidne bych te nekam vzal:))

                                                                                    Ndrvoštěp - Profil | Čt 11.2.2016 12:34:21

                                                                                    Petr.J >> Lépe bych to nenapsal.

                                                                                      NPetr.J - Profil | Čt 11.2.2016 12:26:45

                                                                                      martan01 >> Obávám se, že zde žádné informace nedostaneš. Každý si své labské fleky a jiná tajemství hlídá. Ono není divu, protože rybářský tlak je už téměř neúnosný. Jestli chceš začít jezdit na Labe, obrň se velikou trpělivostí, připrav se na poměrně velikou buzeraci, na obtížné hledání volného místa a připrav se, že chytit něco kloudného znamená hodně času, peněz a i tak to není jisté.

                                                                                        Nmartan01 - Profil | Čt 11.2.2016 11:29:04

                                                                                        Jsem z Prahy a laka mi Labe.
                                                                                        Jako novacek bych jej moc rad skusil.
                                                                                        Dostanu tu od skusenych nejake informace ?
                                                                                        Po jake lokalite jse mam poohlednou? atd...
                                                                                        Dekuji

                                                                                          NDonn79 - Profil | Út 1.9.2015 23:21:42

                                                                                          Pallermo >> Ahoj chlape
                                                                                          Už mám rybářskou dovolenou naplánovanou,jedu příští týden na Labíčko :-) na celej týden.

                                                                                            NPallermo - Profil | Út 1.9.2015 17:20:03

                                                                                            Donn79 >> cauky tak co uz vis kam asi tak pojedes na svou dovolenou :))

                                                                                              NDonn79 - Profil | So 11.7.2015 23:42:09

                                                                                              Pallermo >> ..na týden

                                                                                                NDonn79 - Profil | So 11.7.2015 23:39:30

                                                                                                Pallermo >> Mám naplánovanou dovolenou na truhý týden v září.

                                                                                                  NPallermo - Profil | Pá 10.7.2015 11:15:29

                                                                                                  Donn79 >> az najdes pruvodce nahlas + 1 osobu :)) asi ti nikdo nerekne sve fleky atd . ale co se tyce me mam jich par od lyse po kolin a ta bych te klidne vzal stim nemam problem horsi to je jesti neco chytnem :D zalezi kdy bys chtel jet na jak dlouho a tak

                                                                                                    NDonn79 - Profil | Čt 9.7.2015 21:04:33

                                                                                                    Zdravím pánové
                                                                                                    Moc rád bych se podíval a hlavně zachytal si na jedné z našich krásných řek a to na Labi.Jsem z jihu Moravy a na Labi jsem nikdy nebyl,ale moc mě tato řeka láká,snad proto že se už oní tolik napsalo a natočilo hodně krásných videí.
                                                                                                    Kdyby se našel nějaký kolega kaprař a zároveň tak trochu průvodce,(jestli to tak můžu napsat) který mě ukážu a trochu zasvětí do této řeky byl bych moc rád.

                                                                                                      NPallermo - Profil | Ne 28.6.2015 20:34:27

                                                                                                      vladik84 >> uplne v pohode nic se nedeje . vsak casu dost :D aha tak to jo to ja vyrazim urcite zitra asi pojedu na cisarskou louku

                                                                                                        Nvladik84 - Profil | So 27.6.2015 17:05:23

                                                                                                        Pallermo >> Ahooooj...promin ze odpovidam az ted.. hodne prace;) Bohuzel sa do ani jednoho terminu nevlezu...ani nevis jak mna to mrzi. Cely cervenec mam nabitej :( snad kdyby si nekde byl tak by jsem dorazil na 1 den...Dekuji moc za info ;) vazim si toho;)

                                                                                                          Njabi - Profil | Čt 25.6.2015 15:33:48

                                                                                                          Pallermo >> to máš pravdu,

                                                                                                            NPallermo - Profil | Čt 25.6.2015 15:32:50

                                                                                                            jabi >> tak toje pekny teda no tak aspon to bralo e pohoda neni to vzdy o velkych rybach

                                                                                                              Njabi - Profil | Čt 25.6.2015 15:26:51

                                                                                                              Pallermo >> tak přeji hodně štěstí a pohody i v tom rodinném životě,já byl také minulý týden a celkem dobrý,kolega na Mělicích amura 118cm,24kg,pěkný torpédo,já kapry od 58cm do 75cm

                                                                                                                NPallermo - Profil | Čt 25.6.2015 15:23:01

                                                                                                                jabi >> cauky jj uz od 15.5 :)) ale jo dari se fajne i ryby docela jdou tak to je dobry :D

                                                                                                                  Njabi - Profil | Čt 25.6.2015 15:19:12

                                                                                                                  Pallermo >> nazdárek,tak jak se daří,už máš po tom slavném dnu

                                                                                                                    NPallermo - Profil | Čt 25.6.2015 15:12:57

                                                                                                                    vladik84 >> tak to vypada na vypravu 17.7 drive to nedavam mozna jest etoho 10.7 jinak ted mam plne viknedy jaky ten termin by se ti hodil vice .?jestli bys dokazal jet na vikend teda

                                                                                                                      Nvladik84 - Profil | Po 22.6.2015 18:26:16

                                                                                                                      Pallermo >> a rad vyjedu i na Vltavu:)

                                                                                                                        Nvladik84 - Profil | Po 22.6.2015 18:24:21

                                                                                                                        No tak promin...ja jsem makal cely minuly tyden 16 hodin denne:) makam v restauraci takže mam kratkej -dlouhej...takže zitra volničko:) mohl by jsem i na 3-4 dny...to by nebyl problem...:)

                                                                                                                          NPallermo - Profil | Po 22.6.2015 18:19:05

                                                                                                                          vladik84 >> my pracujici to mame slozite to radeji na vltavu :)) ale jinak ja mam taky rad klid a radeji dal nekde nez aby me nekdo prudil a otravoval
                                                                                                                          a na jak dlouhe vypravy muzes jezdit :?

                                                                                                                            Nvladik84 - Profil | Po 22.6.2015 18:14:20

                                                                                                                            ja mam na rybach hlavne relax a pohodičku...a když dorazi nejaka ryba tak mam radost :) budu se tešit...zitra asi vyrazim na Kyjak rano...nejede nahodou nekdo z vas?

                                                                                                                              NPallermo - Profil | Po 22.6.2015 13:39:30

                                                                                                                              strejda16 >> ja nemam stim problem ale rybu uz mu nezarucim :D

                                                                                                                                Nvladik84 - Profil | Pá 19.6.2015 0:54:52

                                                                                                                                Jo a klidne vemu nejake zapisne az si sednem v ospudce na pivko;) vim co se slusi a patri:)zatim diky moc

                                                                                                                                  Nstrejda16 - Profil | Čt 18.6.2015 18:26:48

                                                                                                                                  Pallermo >> vladik84 >> pristi tyden ne ale az pojedu klidne napisu a vezmu te sebou


                                                                                                                                  Pallermo - 18.6.2015 13:02:52 >> Pěkný přístup chlape, tak se to má dělat. Za mě líbí.

                                                                                                                                    Nvladik84 - Profil | Čt 18.6.2015 16:41:00

                                                                                                                                    Dekuji moc...budu moc rad a moc vdecny:)

                                                                                                                                      NPallermo - Profil | Čt 18.6.2015 13:02:52

                                                                                                                                      vladik84 >> pristi tyden ne ale az pojedu klidne napisu a vezmu te sebou

                                                                                                                                        Nvladik84 - Profil | St 17.6.2015 22:10:09

                                                                                                                                        ahooooj kluci...ja jsem začal letos po dlouhe dobe rybarit a chtel by jsem vyjet prišti tyden na Labe.Jsem z Prahy a moc to zatim neznam...všechno vracim vode...chci se zeptat jestli nahodou nejedete a jestli bych se nemohl pridat...diky za info. Vlada

                                                                                                                                          NPallermo - Profil | Ne 11.1.2015 18:16:39

                                                                                                                                          tak co kdyvyrazime .D

                                                                                                                                            NPallermo - Profil | Čt 13.11.2014 19:42:40

                                                                                                                                            domino >> ty jedes vzdy kdyz nemuzu a kdyz mas jet tak nejedes :D

                                                                                                                                              Ndomino - Profil | Čt 13.11.2014 19:36:38

                                                                                                                                              Nikdo zítra na ryby? nebo so - ne?

                                                                                                                                                Ndomino - Profil | Po 10.11.2014 21:32:01

                                                                                                                                                tento víkend? Pátek - ne?

                                                                                                                                                  Njirisyky - Profil | Út 4.11.2014 3:18:30

                                                                                                                                                  Pallermo >> provokatére :-D :-D

                                                                                                                                                    NPallermo - Profil | Po 3.11.2014 21:29:56

                                                                                                                                                    domino >> :o) priste