Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    NLuger46 - Profil | Ne 9.11.2014 19:31:42

    kritik >> nejedeš přes Brno? :) dá se ta akce srovnat se sériovým 3 lb Torixem nebo je trochu jiná? To je k sada 50 mm? nebo 40 mm?

      NErva - Profil | Ne 9.11.2014 19:30:56

      kritik - Vím :-))))

        NLuger46 - Profil | Ne 9.11.2014 19:28:05

        Erva >> anglicky umím ale ten holohlavec má slang jak záhorák z pod vihorlatu:)) chtěli tím ukázat, že to jak si lidi myslí že tvrdším prutem otočíš rybu rychleji tak to není úplně tak pravda, ta 2.5 lb vyvinula na tu váhu větší sílu než ten tvrdší a přitom ten s tím mekčím nemusel tolik páčit jak ten druhej.

          NErva - Profil | Ne 9.11.2014 19:27:51

          Luger46 - Já nepotřebuji Titan očka ,ani se mě nelíbí - moc to "svítí " líbí se mě jen ta tenoučká výplň keramiky Torzite , oproti klasice K-očku a ten Torzite dávají jen na Titan rámeček , což je škoda , kdyby dali na KWSG Torzite , tak by to byla paráda , bo fakt nebudu dávat za sadu TKWtG K-serie 8 tisíc za sadu 6+1 očko , by mě asi muselo něco trefit do hlavy :-))

            Nkritik - Profil | Ne 9.11.2014 19:24:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Erva >> Torrix 3 lb, Pípal...

              NLuger46 - Profil | Ne 9.11.2014 19:24:07

              doktor multiplikator >> j.sladkay - 9.11.2014 19:18:54 >> Tady jde i image prutu, když už si ho stavíš chceš aby se ti líbil. A Ervovi se líbí ty titanky, tak proč ne.

                NErva - Profil | Ne 9.11.2014 19:23:49

                Luger46 - Podle toho videa , teda nerozumím tomu ,ale už podle spojek u prutů se jedná o naprosto odlišné pruty , ne jen v libráži , takže to srovnání neřeklo vůbec nic .

                  NErva - Profil | Ne 9.11.2014 19:22:43

                  doktor multiplikator >> j.sladkay - Ano možná to zbytečnost je ,ale bavil ses o váze a já ti napsal že i K-áčka jsou ještě lehčí než Kigan a je na každém zákazníkovi jaké očka si nechá dát na prut , pokud potřebuje člověk házet tak je rozumější dát K-očka než 50 mm .

                    Nj.sladkay - Profil | Ne 9.11.2014 19:18:54

                    Erva >> po funkcnej stranke nic. uzivatelsky prijemnejsi prut bude s lahsimi ockami. na kaprak titan Kacka:)) no to hovori samo o sebe. uplna zbytocnost.

                      Nj.sladkay - Profil | Ne 9.11.2014 19:13:43

                      Luger46 >> 50mm ako ti na nahode prida ane nijako markantne. su to lahsie oka mozno nie tak coool ako K ale na funkciu to vplym nema. okrem toho su lahsie a prut bude prijemnejsi

                        NErva - Profil | Ne 9.11.2014 19:12:47

                        doktor multiplikator >> j.sladkay - A co se stane když budou ty K- očka težší ? ,zkoušel jsi dát na váhu očka Fuji Kigan a Fuji TKWtG -K serie , jak už tu někteří psali , je to jen o váze a na kaprový prut nepodstatná záležitost , rozdíl je v jednopatkových očkách a dvoupatkových očkách ,ale Kigan který na to Harrison motá je taky dvoupatkový :-)

                          NLuger46 - Profil | Ne 9.11.2014 19:10:23

                          Erva >> já ti nevím asi ty K oka budou lepší na průchod vlasce ale mě se líbí ta padesátková sestava. No pípal ze mě asi porodí :))

                            NLuger46 - Profil | Ne 9.11.2014 19:08:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Erva >> tady nádherně ukazují jakou silou působíš s 2.5 lb prutem na rybu a 3.25 lb, samy chlápci byly překvapeni že ten 2.5 lb měl větší působivou sílu jak ten tvrdší
                            http://www.youtube.com/watch?v=cp6b_AhxVGI

                              Nj.sladkay - Profil | Ne 9.11.2014 19:07:51

                              Erva >> no uz to bolo v tom videu ale len tak pre zaujimavost daj si na vahu sadu K-ciek a Kiganov :) a ver nomu ze je to citit aj na kaprakoch

                                NErva - Profil | Ne 9.11.2014 19:04:38

                                doktor multiplikator >> j.sladkay - No to by mě teda zajímalo ? :-))

                                  Nj.sladkay - Profil | Ne 9.11.2014 19:03:34

                                  Erva >> no mozno vedia preco :)

                                    NErva - Profil | Ne 9.11.2014 18:57:37

                                    Luger46 - Tož přeca nebudu poslůchat Harrisona co si tam mám dát za očka , představivosti se meze nekladou :-)

                                      NLuger46 - Profil | Ne 9.11.2014 18:55:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Erva >> jinak Harison doporučuje Kigany oka

                                      http://www.youtube.com/watch?v=Hudqi-rzmT4

                                        NLuger46 - Profil | Ne 9.11.2014 18:40:23

                                        Erva >> lak jasná volba :) někde sem tu viděl video jak dva doudové házely s Harisonama ale nevím jestli Acurix nebo Torix a v jaké lb?

                                          NErva - Profil | Ne 9.11.2014 18:28:56

                                          Luger46 - No tak to už je na tobě , jestli lak nebo ne :-))

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus