Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    Nkritik - Profil | Ne 9.11.2014 21:14:59

    Luger46 >> Jsem zvědavej, jak vybereš....
    Jo, a promysli ten lak......
    :-))

      NLuger46 - Profil | Ne 9.11.2014 20:54:27

      kritik >> ty wole to abych s takovou objel půl republiky :))) a někdo mě jeden půjčil na cestu abych mohl srovnat s druhým :) Ale začíná se mě rýsovat představa :)

        Nkritik - Profil | Ne 9.11.2014 20:51:25

        Luger46 >> Přesně tak, prošvihat a hlavně hodit..... tady každýmu z nás vyhovuje krapet něco jinýho......

          NLuger46 - Profil | Ne 9.11.2014 20:47:15

          kritik >> kua potřeboval bych je srovnat vedle sebe oba ve 3 lb :))
          zítra místo práce budu na mrku, mě s takovou vyhodí :)))))

            Nkritik - Profil | Ne 9.11.2014 20:44:30

            Luger46 >> Měl jsem doma dva páry téměř stejných prutů. Ten Acurix je krapet jiný akcí, navíc jsem dostal nabídku, které nešlo odolat :))

              NErva - Profil | Ne 9.11.2014 20:44:01

              Luger46 - Vidím že už máš hlavu jak škopek :-))

                NErva - Profil | Ne 9.11.2014 20:42:15

                doktor multiplikator >> j.sladkay - Tak samozdřejmě to jen očkama není , ale K -čka hodně pomůžou :-))

                  NLuger46 - Profil | Ne 9.11.2014 20:40:14

                  kritik >> no a proč si přešel na Acurixi? :)

                    Nalda2211 - Profil | Ne 9.11.2014 20:20:23

                    Erva >> ani ja nejsem pro jednopatkove jen se to tak nejak nabizelo po tom co jsem pecetl :-))))

                      Nkritik - Profil | Ne 9.11.2014 20:19:14

                      Luger46 >> Vyzkoušej a uvidíš...... .) jenom na okraj, Torrix 3lb je hodně, ale opravdu hodně podobnej akcí HIS 3 lb. Měl jsem je také, než jsem je vyměnil za Acurixy.
                      A co lidí si s HIS chrochtá :))

                        Nj.sladkay - Profil | Ne 9.11.2014 20:08:53

                        Erva >> to hej, stejne to na kapraku pozna clovek co tou rozumie alebo ma 2 rovnake pruty s inymi sadami vedla seba. +- no ja to neviem pri tych kackach by som povedal skorej cca 10m + ale to uz slovickarim, ze :)

                          Nj.sladkay - Profil | Ne 9.11.2014 20:03:18

                          Luger46 >> tak tebe sa uz aj o morskych obludach sniva :))

                            NErva - Profil | Ne 9.11.2014 20:00:58

                            doktor multiplikator >> j.sladkay - Jako kaprový prut není vláčák , který držíš 2,3,4, možná víc hodin v ruce , mezi 40mm a 50 mm očkem rozdíl není , možná nějaký metr , jde spíše o design ,ale K- očka udělají oproti klasice + - 10 m zcela určitě , taky mám rád pěkně udělaný prut ,ale "kanárka " mít nemusím .

                              NLuger46 - Profil | Ne 9.11.2014 19:59:09

                              kritik >> mám fakt dilema, asi by se mě hodil Acurix ve 3 lb ale aby zvládl např 90 gr olovo s malým PVA a s se samotnotným 80 až 100 gr gr olovem to letělo když švihnu do plna těch 100 až 120 m. Tak uvažuji i o Torixech 3 lb ale mám obavu z jejich zdolávačky. Už z toho blbnu a mám místo mozku toto :)

                                NErva - Profil | Ne 9.11.2014 19:58:17

                                alda2211 - :-))) Aleši do tohodle už mě vrtal pan Pípal na Acurix 2,5 lb a klidně v K-áčkách , o tom že ten prut ještě víc povolí vím ,ale prostě nemám dobrý "pocit " s těch jednopatkových oček , vím že jsou ty rámečky opravdu pevné a musel bych s tím opravdu hodně někde mrsknout ,ale nebudu si dávat na prut to z čeho mám blbý pocit , když jsem je nedal na 2,5lb prut , tak určitě nepůjdou na prut 3,25lb .

                                  Nj.sladkay - Profil | Ne 9.11.2014 19:57:36

                                  Luger46 >> jo kazdi o mame inak ako som uz pisal :)

                                    Nj.sladkay - Profil | Ne 9.11.2014 19:56:29

                                    Erva >> to co si kazdy vybere ked na to je v poriadku o tom nic. ja trebars uprednostnujem funkcne parametre nad vymodelkovanym vzhladom, ale to mame kazdy inak :)) hej titan Kacko je lahsie, ale. kacka su na hadzanie asi lepsie, ci to clovek fakt pociti neviem.jj 50mm nieje nutne

                                      Nalda2211 - Profil | Ne 9.11.2014 19:48:36

                                      Erva >> no mozna by jsi radku mohl uvazovat o jednopatkovych ockach akce prutu jeste vic povoli a vaha pujde take dolu coz jsou hodnoty ktere te asi muzou oslovit.......

                                        Nkritik - Profil | Ne 9.11.2014 19:47:33

                                        Erva >> V týdnu nafotím Acurix.

                                          Nkritik - Profil | Ne 9.11.2014 19:45:24

                                          Luger46 >> Nejedeš přes Budějky? Dal bych ti zaházet :)) Oka jsou 40 mm.
                                          Se sériovkou jsem neházel, nevím....

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus