Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Erva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    Luger46 - Profil | St 14.12.2022 17:57:46

    johny1 >> 😂😂😂

      johny1 - Profil | St 14.12.2022 17:46:42

      Luger46 >> Dík a nezapomeň, slabá chvíle, hned mi napsat, budu čekat ...... 😁

        Luger46 - Profil | St 14.12.2022 17:37:13

        johny1 >> Hele za mě jsou to univerzální pruty s vynikající akci horního dílu. Spodek je tužší ale tím pádem zase dobre odhazují. Tím ockem navíc mas plynulejsi akci na zdolavani

          johny1 - Profil | St 14.12.2022 17:30:14

          Luger46 >> Hmm hezky si je nechal Radek postavit.....No ale když máš osobák, tak potřebuješ změnu, ať ti přijde ještě větší 😁..... Jak je na nich cítit menší ryba? Akci prutu hodně pomáhá i to jedno očko navíc. No, když budeš mít slabší chvilku, tak je nevytahuj a rovnou mi napiš, jo😁.... U mě by byly v blízkosti prvního majitele.....

            Luger46 - Profil | St 14.12.2022 17:14:01

            johny1 >> už sem i o tom uvažoval ale nevím no, mám na ne svůj osobak. Jinak klasika, portugalsky korek, sedlo Fuji soft touch, očka Fuji k sic 6+1. Vždycky když mě to napadne vyndam z futralu a pak zase vrátím ze bych jim to nemohl udělat😂

              johny1 - Profil | St 14.12.2022 15:32:04

              kaprus >> Na vrbové větvičce bych to mohl natrénovat 😁... Já raději bouchnu přesčas ve službě a zaplatím za práci než bych se pouštěl do velkých věcí 😁

                kaprus - Profil | St 14.12.2022 14:44:34

                johny1 >> udělej kurz a sám 😀

                  kaprus - Profil | St 14.12.2022 14:43:21

                  johny1 >> spíš to nikdo nechce dělat.
                  Na kšeft

                    johny1 - Profil | St 14.12.2022 14:40:58

                    Luger46 >> Čau, nechceš pustit ty bývalky od Radka do světa? Stejně už jsou vyházené a kdo ví, co mají všechno za sebou. 😁 Radek je odhazoval kde mohl a kolikrát mu spadly, to nejde ani spočítat 😁...... Doufám, že si to nepřečte....🤣 Ale mohl by jsi mi poslat fotku a jen popsat komponenty, které si zvolil. Dík

                      sidneyv - Profil | St 14.12.2022 12:49:49

                      johny1 >> aj sa vie, aky je dôvod?

                        rájovec - Profil | St 14.12.2022 10:00:19

                        johny1 >> Ještě, kolega plavan si pochvaloval spolupráci s L.Zeleným, taky je níže na seznamu.

                          johny1 - Profil | St 14.12.2022 9:52:33

                          rájovec >> Jj, zkusím se spojit a zjistit. Zatím mám něco v jednání a podle výsledku se pak rozhodnu.

                            johny1 - Profil | St 14.12.2022 9:51:07

                            bart.bm >> To jsem nevěděl, protože na stránkách měl více věcí na přívlač než na kaprové pruty. Tak dík, zase jsem o něco chytřejší.

                              rájovec - Profil | St 14.12.2022 9:16:55

                              johny1 >> Jak píší níže, tady je zákazník R.Vytřase https://www.mrk.cz/clen.php3?id=27586&kw=bambi

                                bart.bm - Profil | St 14.12.2022 9:13:13

                                johny1 >> Radim Výtřas, sice se věnuje prutem na přívlač a maškaření ale dělá i klacky na kapry.

                                  Luger46 - Profil | St 14.12.2022 8:43:18

                                  johny1 >> Někdo tu měl pruty na přestavbě u Radima Vytřase a byl spokojený. Byl tu i odkaz.

                                    johny1 - Profil | St 14.12.2022 7:43:37

                                    kaprus >> Ahoj, díky.... Bohužel nevím, kdo by u nás kromě již ukončené činnosti Pipala,se zabýval stavbou prutů 🤔. Je sice hezké, když seženeš blanky a komponenty, jen to zásadní jak si chybí.

                                      kaprus - Profil | St 14.12.2022 7:14:45

                                      johny1 >> z eurexu jsou dobré očka seaguide s výplní rs. Antitangle tvar rámu -nerez. Obdoba alconite ,ale mnohem lehčí.
                                      Sedlo jedině Fuji nebo Alps. Ostatní vypadají většinou levně.

                                        berlinan - Profil | Út 13.12.2022 8:32:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Erva >> já naposledy kupoval od Harrisonu barbel stalker třídíl 9 ft… malý příjemný proutek, když jedu k vodě na kole apod. Všechny blanky od Harrisonu jsou tady v Německu možné objednat přes Iana Collinse z Offenbachu am Main. Jestli by to objednal a přivezl i pro někoho z Čech, to nevím. Ale pokud by někdo hledal něco specifického, může ho zkusit kontaktovat… třeba se domluví.
                                        Kontaktní e-mail můžu zaslat do sz.

                                          Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus