Harrison - vše o této značce

Pokec pro prříznivce téhle značky - zkušenosti, rady, klady, ale i zápory, a to nejen u všech sériově vyráběných prutů :-))
Autor diskuse: Erva - Profil , 14.4.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
Dále moderuje: kritik Profil

Jakým prutům značky Harrison dáváte přednost ?

A) Harrison Torrix 11ft , Harrison Torrix 12 ft , Harrison Torrix 13 ft23%

B) Harrison Torrix 12 ft TE , Harrison Torrix 12ft 6 TE 4%

C) Harrison Torrix Stalker 10ft 13%

D) Harrison Acurix 12 ft 5%

E) Harrison Acurix 12,6 ft 3%

F) Harrison Ballista 11 ft , Harrison Ballista 12 ft , Harrison Ballista 13 ft 6%

G) Harrison Ballista stalker 10ft 2%

H) Harrison Aviator Flex 9%

I) Harrison Aviator Plus 12ft , Harrison Aviator Plus 12,6 ft ,Harrison Aviator Plus 13ft 29%

J) Harrison Cerbera 12 ft 6%

Od 12.3.2019 hlasovalo 151 čtenářů.

Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NErva - Profil | Čt 19.11.2020 14:27:50

Je to již nějaký čas zpět ,ale jak tu již zaznělo tak bohužel Aleš Souček -alda2211 již bohužel chytá ryby na druhé straně , Aleši ať Ti tam nahoře berou , kdo jste jej znali , tak prosím věnujte mu alespoň tichou vzpomínku .
Díky !!!!

    Nclarence - Profil | Pá 1.5.2020 20:22:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tak konečnė mají Acurixy doma brášky Torrixy 3,6 Ft - 3,25 lb litá to z nich parádně.J

      NMeo - Profil | St 29.4.2020 11:12:26

      Machy 83 >>Můžeš mi pls k nim napsat své dojmy.Jaka třeba olova používáš, jaká jsou optimální, kolik s nimi cca hážeš, jaká je váha těch prutů a jaká je s nimi třeba zdolavacka menších kaprů kolem 60 cm.Mam teď Grey's Aircurve 13" 3,5 lb, před nimi jsem měl 12" 3,25 lb a s oběma jsem byl spokojený.Po Torrixech pokukuji hlavně "z rozežranosti" a taky,co kdyby byly lepší než ty mé současné Grey's 😊. Bohužel ty Torrixy nikdo kolem mě nemá,tak jsem je neměl možnost omrknout live a na FF 2020 jsem se nakonec nedostal.

        NMachy 83 - Profil | St 29.4.2020 10:29:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Meo >> Myslím že dobře to tu rozepsal níže Martík. Určitě to má vliv na délku nahozu kvůli výběru a rozložení oček a délku rukojeti.Ja jsem si vzal taky seriovky přesně typ který chceš a jsem spokojený.

          NMeo - Profil | St 29.4.2020 7:26:23

          Zeptám se možná jako blbec a možná dostanu i blbou odpověď...
          Jaký je rozdíl mezi stavěným prutem a "sériovkou"? "Sériovkou" myslím již vyrobený ne na zakázku. Když bych chtěl prut na blanku H. Torrix 12,6" TE,tak bude stavěný lepší než koupený ze "sériové" výroby? Nejsou stavěné pruty pouze o tom,že si člověk vymyslí jen barvu, nechá dát jiná sedla, očka, monogram, apod.,ale na blank,resp. délku hodu,o kterou mi jde především,to vliv moc mít nebude?

            NMachy 83 - Profil | Út 28.4.2020 21:48:07

            Meo >> U nás carp house, domluva výborná.

              NMeo - Profil | Út 28.4.2020 21:22:07

              Poradíte prosím někdo prověřený e-shop,kde by se daly za dobrý peníz koupit Torrix TE nebo pokud by bylo lepší nechat postavit,tak doporučit stavitele.Dekuji předem za reakce.

                NErva - Profil | Ne 19.4.2020 10:06:45

                  NRadek Fox - Profil | St 18.3.2020 21:53:20

                  Už jsem ho díky zde položenému dotazu sehnal ;-)

                    NRadek Fox - Profil | St 18.3.2020 19:31:40

                    Ahoj chlapi, nemáte někdo nové telefonní číslo na Aleše Součka alias Alda2211?

                      NNeBeroun alias Qwert - Profil | St 4.3.2020 17:56:51

                      Kdyby náhodou někdo řešil dilema co s penězi, nabízím v bazaru Torrix Stalker:)

                        Nkaprus - Profil | Po 3.2.2020 16:38:40

                        Bramby26 >> Hoj. Určitě bude. Budeš mít aspoň čas to utřít kde to zapapláš. Opatrně lihem.

                          NBramby26 - Profil | Po 3.2.2020 16:20:19

                          Ahoj lidi, chci se zeptat, začíná se mi povolovat vrchní kovová spojka viz. foto, čím to můžu přilepit? Bude stačit epoxidové lepidlo? Díky za rady.

                            NErva - Profil | So 1.2.2020 15:49:31

                            Martík - Tak samo že se mě to nelíbí , ale min . 10 % to půjde nahoru a clo ., nebudou to tisíce , ale stovky na jednom blanku ....

                              NMartík - Profil | So 1.2.2020 15:48:38

                              Erva >> ještě uvidíme jak to s brexit a cenou? Veris ze moc zle?

                                NErva - Profil | So 1.2.2020 15:19:09

                                Posxx - Pokud řešíš peníze , tak si kup sériovku , to z jakýma komponentama se nechá prut postavit dělá rozdíl klidně 6000 na jednom prutu ...., tedy v prvé řadě ty musíš vědět co na ně chceš dát a od toho se dá i odvodit + - cena , ještě jedna věc a to je Brexit UK , což znamená automatické zdražení ....

                                  NPosxx - Profil | Po 27.1.2020 19:20:05

                                  Zdravím vás pánové, mám otázku...
                                  Nechal si teď někdo stavět Torrix 390, 3.5lbs, s jakými komponenty a za koliik? Řeším dilema, zda koupit nějaké hotové, či nechat postavit. Moc díky.

                                    Nclarence - Profil | Ne 26.1.2020 15:01:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Mělo by to pasovat za docela dobrý.J

                                      NBiker - Profil | So 14.12.2019 20:47:50

                                      Luger46 >> Dejve ja na vyvazku pouzivam roky Chub Outkast 10ft 3lb idealni pruty na clun.

                                        NMartík - Profil | Pá 13.12.2019 23:22:56

                                        Ty silný pruty u nás naráží na jednu potíž. Sice to z nich pekelne lítá, ale přiznejme si, ze na většině svazovek chytáme většinu kaprů 40-60. Těch velkých je méně. Ta menší sorta je u nás kvůli hospodaření svazu proste častější. A ti nasadaci proste nejsou na tohle náčiní ono.

                                          NErva - Profil | Pá 13.12.2019 16:59:49

                                          Luger46 - Já měl taky oboje .... :-) Jak jsem psal a i ty , každý to má nastavené jinak , nejlepší vyzkoušet osobně , dnes pokud by jsem chtěl prut na odhoz kolem 120 m tak volím Cerberu , tam pracuje i spodní díl daleko líp jak u Torrixe a je o poznání levnější , jen se na něj nějak zapomíná .... :-)

                                            Červené karty: boiliekaprik, MrtweyUbrus