Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Nfpetula - Profil | Pá 15.3.2013 0:18:55

Radek Ráliš >> Radek Fox - 15.3.2013 0:11:36 >> musim se podivat nekde na ty Illuminated jak sviti ale sou dobre nacenene :)))

    Naqua57 - Profil | Pá 15.3.2013 0:16:37

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 15.3.2013 0:11:36 >> No jo, Butt swinger ty jsem měl 7 let a spokojenost.....))))

      Nfpetula - Profil | Pá 15.3.2013 0:15:43

      Radek Ráliš >> Radek Fox - 15.3.2013 0:11:36 >> pekne se toho taky nebojis :)))

        NRadek Fox - Profil | Pá 15.3.2013 0:13:13

        aqua57 >> Ano, mám RX Blue set ;-) Isotopy bych vzal samozřejmě modré :-)

          NRadek Fox - Profil | Pá 15.3.2013 0:11:36

          fpetula >> Budu brát stejné tyče, ale čekám, až je uvidím v reálu, pokud se mi nebudou líbit, tak koupím ty klasické.

          To ano, prachy z nás umí tahat pěkně ;-) Z druhé strany si děláme radost, však je život opravdu krátký, tak proč si ho neužít ;-)

          Někdo sbírá známky či mince, já jsem se dal na swingery od lišáka :-))))

            Naqua57 - Profil | Pá 15.3.2013 0:08:32

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 15.3.2013 0:04:01 >> Budou ti pasovat barvy k hlásičům....))))

              NRadek Fox - Profil | Pá 15.3.2013 0:04:01

              aqua57 >> Zítra budu vědět, jestli do nich pasují isotopy od fa Solar, pokud ano, tak je tam určitě šoupnu. Udávaný rozměr je délka 25mm a průměr 3,4mm. http://www.kaprarina.cz/kp3309/Solar-Isotop.aspx

                Nfpetula - Profil | Pá 15.3.2013 0:01:00

                Radek Ráliš >> Radek Fox - 14.3.2013 23:52:39 >> jj. :)

                  Ndeni 79 - Profil | Čt 14.3.2013 23:57:01

                  Jeste ze me ta blek edice nejak nebere.... :-) :-)

                    Naqua57 - Profil | Čt 14.3.2013 23:55:12

                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 14.3.2013 23:41:58 >> Už je mám taky a jsem z nich nadšený.Ještě pár dní a hned je vyzkouším......))))

                      NRadek Fox - Profil | Čt 14.3.2013 23:52:39

                      fpetula >> Ty swingery kup rychle !!! Dokonce už je nemají ani ve skladu, který zásobuje obchody v celé Evropě, a proto Ti zbývá sehnat je u nějakého prodejce. Mluvím o těch "nesvítících" ;-)

                        Nfpetula - Profil | Čt 14.3.2013 23:47:34

                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 14.3.2013 23:41:58 >> taky je vemu a k tomu Fox Black Label Powerpoint 36" Banksticks 91cm vidlička černá zavrtávací. To je na posrani oni vi jak vytahnout z lidi vatu :)))
                        Uz to zacina byt jak s auty a nakonec se nebudou chytat ryby jen se predvadet kdo ma nej vbavu a kdo je vic in :)))

                          NRadek Fox - Profil | Čt 14.3.2013 23:41:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          aqua57 >> Musel jsem si je též koupit, jsou nádherné a hlavně skoro všude vyprodané, další už nebudou, jelikož se jednalo o limitovanou edici.

                            Nfpetula - Profil | Čt 14.3.2013 17:59:41

                            aqua57 >> black vlasec :)))

                              Nfpetula - Profil | Čt 14.3.2013 17:40:27

                              aqua57 >> u me kdyz vydle tak cerne a kdyz stojan tak nerez. Treba ty nerezove vydle bych zase nechtel ani za darmo vubec semi nezdaji. ale nerez stojan nick 95 maximalni skvost na trhu.

                                Naqua57 - Profil | Čt 14.3.2013 17:36:09

                                fpetula >> Tak to je mazec, když už, tak black se vším všudy, pěkné......))))

                                  Nfpetula - Profil | Čt 14.3.2013 17:32:12

                                  aqua57 >> technium mgs xtb 12000. dneska sem dal cerny vlasec aby ladil s vydlema :))

                                    Naqua57 - Profil | Čt 14.3.2013 17:30:05

                                    fpetula >> co to je za navi.......))))

                                      Nfpetula - Profil | Čt 14.3.2013 17:24:29

                                      aqua57 >> nejak se vloudila chyba :)))

                                        Nfpetula - Profil | Čt 14.3.2013 17:19:16

                                        aqua57 - 14.3.2013 8:54:12 >> tohle bude teprve black label :))))
                                        s tema vydlema asi mazec .