Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | Čt 14.3.2013 8:57:13

aqua57 >> tak dat na 3,5lb prut pletenku uz opravdu nejde. To mas pravdu

    Naqua57 - Profil | Čt 14.3.2013 8:54:12

    deni 79 >> 2,5 lb , tak to je asi jiná káva při zdolávání. Já mám 3,5 lb, tam už je ten tvrdší kontakt s pletenkou znát. Jak říkáš, je to věc názoru a každý si vybere to co mu vyhovuje...)))

      Ndeni 79 - Profil | Čt 14.3.2013 8:39:06

      aqua57 >> to je samozrejme veci nazoru,vkusu a taky pouziteho naradi. Ja pouzivam pruty 2,5lb a s pletenkou je to nadherna kombinace-primy kontakt s rybou a pritom se zadna jeste nevyrizla z duvodu nulove prutaznosti pletenky..... Jedina nevyhoda je cena navinu pletenky. To jsem zaplakal....

        Naqua57 - Profil | Čt 14.3.2013 8:32:26

        deni 79 >> Letos se chci víc věnovat svazovým vodám než soukromým. Ale není to kvůli montáží, abych ušetřil, ale řeka je řeka.Člověk nikdy neví, co mu přijde na prut za překvapení. Pletenku jsem přestal používat, připadá mi to sní moc tvrdý kontakt s rybou při zdolávání a to mi nevyhovuje.......)))))

          Ndeni 79 - Profil | St 13.3.2013 20:47:35

          aqua57 >> tak to ja taky chytam ve vazkach,ale na navijaku mam pletenku. To vetsinou zlomim hacek nebo vytahnu vazku...

            Naqua57 - Profil | St 13.3.2013 20:20:27

            deni 79 >>Moc dlouho ne, pokud to necháš na vázkách, což já často...)))

              Ndeni 79 - Profil | St 13.3.2013 20:08:31

              aqua57 >> na druhou stranu to vydrzi x let,nez to clovek utrha... :-)

                Naqua57 - Profil | St 13.3.2013 20:03:32

                deni 79 >> 3 ks samostatná pěna 99,-Kč ///// 6 ks pěna+rovnátko 200,- Kč ///// 8 ks samostatné rovnátka 139,- Kč Je to drahé......)))))

                  Ndeni 79 - Profil | St 13.3.2013 19:51:09

                  aqua57 >> po trech jo?! Tak to jsem asi blbe koukal...

                    Naqua57 - Profil | St 13.3.2013 19:49:12

                    deni 79 >> našel, fishiginvest, sada je ale po třech kusech.....))))

                      Nkosvi - Profil | St 13.3.2013 19:48:28

                      deni 79 >> Našli, ale počkám si ještě na nějaké věcičky ;-)

                        Ndeni 79 - Profil | St 13.3.2013 19:41:24

                        kosvi >> nasli radcove,nasli?

                          Nkosvi - Profil | St 13.3.2013 9:37:45

                          deni 79 >> Tak já jdu hledat :-)

                            Ndeni 79 - Profil | St 13.3.2013 9:37:10

                            kosvi >> ja uz to videl myslim na fishinginvestu. Cena solidni a myslim ze 8ks v baleni.

                              Nkosvi - Profil | St 13.3.2013 9:35:21

                              aqua57 >> Ještě bohužel ne, z UK neobjednávám a taky to ještě není :-(

                                Naqua57 - Profil | St 13.3.2013 9:29:25

                                kosvi >> máš už s tím nějakou zkušenost ?.......

                                  Nkosvi - Profil | St 13.3.2013 9:21:13

                                  Jak je vidět, sedí perfektně

                                    Nkosvi - Profil | St 13.3.2013 9:19:54

                                    aqua57 >> Ještě s červíkama

                                      Ndeni 79 - Profil | St 13.3.2013 1:27:17

                                      aqua57 >> jo,uz jsem na ni taky koukal. Nevim proc,ale nejak me to nenadchlo... :-(

                                        Naqua57 - Profil | Út 12.3.2013 20:36:17

                                        Novinka, Fox carp - zic aligna, nová inovativní montáž pro pop-up.......)))))