Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | Út 12.3.2013 15:15:23

aqua57 >> v mobilu nepustim video,ale diky za snahu.

    Naqua57 - Profil | Út 12.3.2013 15:14:13

    deni 79 >> Nejde mi to sem dát, najeď na www.foxint.com , mají k tomu video kde všechno vidíš v detailu.......))))

      Naqua57 - Profil | Út 12.3.2013 15:11:57

      deni 79 >> Mrkni na to.....))))

        Ndeni 79 - Profil | Út 12.3.2013 15:03:42

        aqua57 >> to ono se to tam vejde 100%ne. Jeste musim vyresit jak je od sebe aspon trochu oddelit,aby se o sebe moc nesmdlily. Nevim co ten elox vsechno vydrzi...

          Naqua57 - Profil | Út 12.3.2013 14:59:57

          deni 79 >> Naskládej si to na podlahu co nejvíce k sobě a změř si rozměry, tak přibližně zjistíš, jestli se ti to tam vejde.....)))))

            Ndeni 79 - Profil | Út 12.3.2013 14:54:36

            aqua57 >> jesli myslis tu buzz bar tasku,tak jeste ne. Do ctvrtku casu dost,ale asi je jasna... Vemu ten mensi model na 3 hlasice a tajne doufam ze tam narvu celou radu black ,protoze nejdelsi moje vydle ma 30cm..

              Naqua57 - Profil | Út 12.3.2013 14:49:42

              deni 79 >> Tak co, objednáno ??????

                Ndeni 79 - Profil | Út 12.3.2013 12:12:50

                fpetula >> no prave....:-) :-)

                  Nfpetula - Profil | Út 12.3.2013 12:07:34

                  deni 79 >> jj. je to pruser uz bych za to koupil i novou fabii :)))

                    Ndeni 79 - Profil | Út 12.3.2013 12:04:37

                    fpetula >> tak to nezavidim. Ty vole,ja bych tam nechal penez... Jeste ze jsou tak daleko... :-) :-)

                      Nfpetula - Profil | Út 12.3.2013 11:27:17

                      aqua57 >> no ja urcite ja tam muzu i pesky :))))

                        Naqua57 - Profil | Út 12.3.2013 11:12:24

                        fpetula >> Ještě lepší cena, tak to ještě ušetří na dopravě, oproti ceně Carp Produktu....))))))

                          Naqua57 - Profil | Út 12.3.2013 9:59:56

                          deni 79 >> Děkuji, nemáš zač.....))))

                            Ndeni 79 - Profil | Út 12.3.2013 9:57:24

                            aqua57 >> skvely zapis,dekuji!!! :-) :-)

                              Naqua57 - Profil | Út 12.3.2013 9:54:49

                              Tady originál FX.......)))))

                                Ndeni 79 - Profil | Út 12.3.2013 9:54:35

                                aqua57 >> jenze tohle je rada Royale. Nizsi rada,ktera je levnejsi a mene polstrovana. Ale pokud by rada FX byla takto usporadana,tak do ni skocim...

                                  Naqua57 - Profil | Út 12.3.2013 9:47:01

                                  deni 79 >> Asi tak....)))))

                                    Ndeni 79 - Profil | Út 12.3.2013 9:18:30

                                    aqua57 >> ted jsem na to koukal. Vsude to ale prezentuji zavrene.... Asi to budu muset do kramu to ocihnout jak to vypada uvnitr.

                                      Naqua57 - Profil | Út 12.3.2013 8:40:02

                                      Změna, Drahorád to nemá ale mají ho skladem na www,carpprodukt.cz 845,-Kč.......))))